Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bez kitu, w tym Wiedniu to mają szczęście do Polaków

Ja to myślę, że przy ich formie wyjazdowej to może ich tam pojechać z 7,8 tys...
    Ostatnio edytowany przez pusty; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez BiKTOP Zobacz posta
      Żesmy wyprorokowali tą Austrię Lechowi. Ktoś się orientuje może jak ten klub z Wiednia przędzie?? Wiem że ostatnio mieli spore problemy.

Przeciętny bilans w lidze 3-3-1, ostatnio wtopili z Rapidem 3-0 na wyjeździe, ale wcześniej ograli Salzburg u siebie 3-2, skład raczej bez większych gwiazd, jedynie Jochelyn Blanchard i Milenko Acimovic ale to już też raczej gwiazdy zachodzące, ogólnie 10 razy słabsi niż jak graliśmy z nimi w 2005, raczej zbliżeni poziomem do tego, gdy przyszło sie nam z nimi mierzyć drugi raz. Ogólnie uważam, że są na poziomie Lecha i na pewno są do ogrania, aczkolwiek nie można też mówić, że to ogóry i łatwo ich pojedziemy.

http://www.uefa.com/footballeurope/c...=14/index.html

Jakby co, tu macie ich skład.
      -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
      -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Zamieszczone przez pusty Zobacz posta
        Bez kitu, w tym Wiedniu to mają szczęście do Polaków

Ja to myślę, że przy ich formie wyjazdowej to może ich tam pojechać z 7,8 tys...

Ciężko powiedzieć ilu ich tam może być choć raczej wątpię, żeby pojechali w aż tylu ... No i tak po prawdzie mają do Wiednia 580 km ...

Komentarz

• W jakim Tottenham nie byłby w kryzysie to i tak Wisła ma małe szanse z nimi. Lech 50% szans na awans. Na pewno wyjazd Lecha do Wiednia będzie porównywany do naszego, więc pyry będą ostro się mobilizować by nas przebić.
          FOOTBALL IS MY RELIGION

Komentarz

• Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
            Przeciętny bilans w lidze 3-3-1, ostatnio wtopili z Rapidem 3-0 na wyjeździe, ale wcześniej ograli Salzburg u siebie 3-2, skład raczej bez większych gwiazd, jedynie Jochelyn Blanchard i Milenko Acimovic ale to już też raczej gwiazdy zachodzące, ogólnie 10 razy słabsi niż jak graliśmy z nimi w 2005, raczej zbliżeni poziomem do tego, gdy przyszło sie nam z nimi mierzyć drugi raz. Ogólnie uważam, że są na poziomie Lecha i na pewno są do ogrania, aczkolwiek nie można też mówić, że to ogóry i łatwo ich pojedziemy.

http://www.uefa.com/footballeurope/c...=14/index.html

Jakby co, tu macie ich skład.
            no to lech może byc trzecią polską drużyną w fazie grupowej PUEFA. Wisłę czeka ostra jazda z Kogutami.

Komentarz

• tak czy inaczej pod względem wyjazdu, Wisła fajnie trafiła

Komentarz

• Zamieszczone przez Bąbel 1987 Zobacz posta
                W jakim Tottenham nie byłby w kryzysie to i tak Wisła ma małe szanse z nimi. Lech 50% szans na awans. Na pewno wyjazd Lecha do Wiednia będzie porównywany do naszego, więc pyry będą ostro się mobilizować by nas przebić.
                Nawet jeśli Lech osiągnie w Wiedniu większą frekwencję niż my to co z tego? Według mnie najbardziej obiektywne przy ocenie potencjału ekipy są mecze tego typu jak finał PP w Bełchatowie - mecz na neutralnym terenie, porównywalna odległość do miejsca rozgrywania meczu dla obu stron. Niestety wiadomo, że mecze w takich warunkach to rzadkość.

Komentarz

• Zamieszczone przez ktoś Zobacz posta
                  Nawet jeśli Lech osiągnie w Wiedniu większą frekwencję niż my to co z tego? Według mnie najbardziej obiektywne przy ocenie potencjału ekipy są mecze tego typu jak finał PP w Bełchatowie - mecz na neutralnym terenie, porównywalna odległość do miejsca rozgrywania meczu dla obu stron. Niestety wiadomo, że mecze w takich warunkach to rzadkość.
                  Uważam, że akurat ta sytuacja może być równie dobrym wskaźnikiem co finał PP na neutralnym terenie: bardzo podobna odległość, ta sama stawka meczu, nawet ta sama pora (wrzesień).
                  Przecież nie będę płakał i rwał sobie włosy z głowy, jak Lech pojedzie w ponad 4 tyś. Chodzi mi o to, że na pewno nie unikniemy porównań zarówno z naszej jak i z ich strony.
                  FOOTBALL IS MY RELIGION

Komentarz

• Nigdy nie dorównacie kibicowaniem Lechowi.Wy poprostu nie umiecie kibicować

Komentarz

• Kompleks małego siurka?

Komentarz

• jak "poprostu" to okej.
                        Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
                        ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
                        Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
                        Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• Lech miał naprawdę farta i do tego jeszcze drugi mecz u siebie. Jak nie przejdą to się zdziwię.

Komentarz

• A ja sie zdziwie jak przejda ta Austrie,w Lechu jak co roku balon jest pompowany do granic mozliwosci a pozniej lipa,teraz bedzie tak samo........pilkarsko oczywiscie,bo kibicowsko to liczbą pewnie nas przebiją

Komentarz

• Zamieszczone przez kamilsson Zobacz posta
                              A ja sie zdziwie jak przejda ta Austrie,w Lechu jak co roku balon jest pompowany do granic mozliwosci a pozniej lipa,teraz bedzie tak samo........pilkarsko oczywiscie,bo kibicowsko to liczbą pewnie nas przebiją

Z tą różnicą, że teraz mają poważne podstawy by ciśnienie w balonie podtrzymywać.
                              Maybe life is like a ride on a freeway
                              Dodging bullets while you're trying to find your way
                              Everyone's around, but no one does a damn thing
                              It brings me down, but I won't let them

Komentarz

• Zamieszczone przez Krzysiek Zobacz posta
                                Kompleks małego siurka?
                                Sorki dla wszystkich.Chciałem tylko powiedzieć że mamy najlepszych kibiców w Polsce.
                                Ostatnio edytowany przez Kolejorz:); [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X