Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Lech ma Rudnevsa a my Łazengę i skauta wszystkich skautów el Beretto

Komentarz

• Bo zaczęli sezon beznadziejnie ale jak widać się ogarnęli. Nie ma się za bardzo co Lechem podniecać ale dzisiaj pokazali się z naprawdę dobrej strony. My póki co to sobie możemy o czymś takim pomarzyć.
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Będą porównania do Lazio -Wisła
        No hay otro como Durán.

Komentarz

• Sądząc po zbliżeniu kamery na sektor gości pyrek z 1000 pojechało do Turynu.

Komentarz

• Ciężko będzie z Lechem... Rudnevs
            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
              tia, to jest największy symbol zaściankowości polskich kopaczy. wiocha jak ****, niezmiennie od lat...
              czytalem jakis wywiad, z Kiełbem bodajże, ktory na stwierdzenie dziennikarza, ze moze lepiej byloby wylosowac druzyny z ktorymi mieliby wieksze szanse, wypalil:
              "Boże, i co z tego! to dla nas spełnienie marzen!". jakos tak w kazdym razie.
              ja rozumiem, ze dla chlopaczka ktory niedawno kopal pilke na podworku moze byc to niecodzienne doswiadczenie, jednak kurde cos jest nie tak. z takim podejsciem nasi pilkarze nadal beda spuszczali czerepy przed silniejszym przeciwnikiem i wynikow kadry takich jak z Hiszpanami bedzie coraz wiecej.
              Jak powiedział stary góral
              będzie Polska aż po Ural
              za Uralem będą Chiny
              was nie będzie skur.wysyny!

Komentarz

• Jestem pewien, że gdyby Rudnevs przyszedł do nas a nie do Lecha to grałby to co Mezenga, czyli nic. A Lecha w Turynie 1500.

Komentarz

• Tylko pytanie na ile Mezenga gra źle przez to, że jest kiepski a na ile przez spółdzielnie. Ja jakoś myślę cały czas, że to jest naprawdę dobry grajek. I liczę, że się przełamie.

Komentarz

• To czy Mezenga jest dobry czy nie to nie mam pojęcia, ale wiem, że jakikolwiek grajek z innego polskiego klubu(Niedzielan/Grosicki) znalazłby się u nas, to dostosowałby się poziomem do tego co prezentuje reszta, tymbardziej napastnik, który jak nikt zależy od gry innych.

Komentarz

• Dlaczego Lech nie ma problemu z presja?
                      Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Zamieszczone przez Francais Zobacz posta
                        Dlaczego Lech nie ma problemu z presja?
                        Bo tam Zieliński w odpowiednim momencie zareagował, jak mu się atmosfera sypała w klubie...

Komentarz

• A może po prostu normalnie srają przed meczem.
                          Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                            A może po prostu normalnie srają przed meczem.

No dobra, ale dlaczego u nas wszyscy mają sraczkę? Nawet Ci, którzy coś tam kiedyś osiągnęli? Pewnie przez nas

Komentarz

• Oni maja umiejetnosci a w Legii jak c*uj byl tak jest!

Komentarz

• Przede wszystkim odnoszę wrażenie, że jednak w Lechu jest jakaś myśl taktyczna. Tam nikt nie gra na "hurra".

Powiem wam, że w wykonaniu Legii nie widziałem dawno jakiejś zajebistej, ładnej akcji zespołowej zakończonej bramką...

Komentarz

Pracuję...
                                X