Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wieczna gwiazda Włoskiego Futbolu

Komentarz

• Zamieszczone przez Numer Zobacz posta
      Nie wiedziałem że podzielili to na grupy.

W ubiegłym tygodniu miałem przyjemność oglądać trzy mecze AEK'u, i powiem szczerze że Lech ma wpierdol murowany.
      O to już po losowaniu?
      NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

• Zamieszczone przez Viola Zobacz posta
        O to już po losowaniu?
        Ja tam zrozumiałem co Numer chciał przekazać.
        "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez rolnik Zobacz posta
          Brama Del Piero z wczorajszego meczu

http://studio.wp.pl/mid,1016891,wideo.html
          Ja do gościa mam wielki szacunek od momentu wywalenia Juve do Serie B. On i Buffon zostali. Szacunek.
          https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Buffon niedlugo chyba juz zakonczy kariere, a Del Piero mimo swojego wieku jest niesamowity . Lech w IV bylby rozstawiony ?, bo zagral by z Zilina Matko Boska latwiejszej drogi do LM juz chyba nie mozna miec....
            Ostatnio edytowany przez derix; 10033.

Komentarz

• Zamieszczone przez Magiel
              Dnipro - Lech
              Bylo obstawiac u bukow.
              Kibicowsko to chyba najgorszy zespol z tej grupy.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Dla Lecha losowanie najgorsze z możliwych. Mocny przeciwnik do tego najmniej medialny ze wszystkich. W lidze Ukraińskiej są liderem, wygrali wszystkie 4 mecze strzelając 11 bramek i tracąc 1.
                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• No to czekamy na wypowiedzi wszelkiej maści ekspertów i olbrzymich szansach na awans do fazy grupowej LE
                  "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• ale i tak wpierdol akurat do kolekcji beda miec: Grozny, Baku, teraz to

Komentarz

• Wiem ze to głupie gdybanie, Sparta gra z M©K ®ilina... no ja gdybym był kibicem Lecha to bym se w brodę pluł...

Komentarz

• Zamieszczone przez Miedziana Zobacz posta
                        Wiem ze to głupie gdybanie, Sparta gra z M©K ®ilina... no ja gdybym był kibicem Lecha to bym se w brodę pluł...
                        Pewnie że gdybanie.
                        Lech rozstawiony by nie był (Sparta była), i z Żilina na pewno by nie zagrał.

Komentarz

• rozpierdalają mnie komentarze na portalach :
                          '' Pogromca Wisły Kraków, azerski Karabach Agdam, trafił na Borussię Dortmund. Łukasz Piszczek, Kuba Błaszczykowski i Robert Lewandowski będą mieli szansę pomścić "Białą Gwiazdę" "
                          co tu jest do pomszczenia obciach na naszą piłke leci ostry ^^'

Komentarz

• Zamieszczone przez oczkovski Zobacz posta
                            rozpierdalają mnie komentarze na portalach :
                            '' Pogromca Wisły Kraków, azerski Karabach Agdam, trafił na Borussię Dortmund. Łukasz Piszczek, Kuba Błaszczykowski i Robert Lewandowski będą mieli szansę pomścić "Białą Gwiazdę" "
                            co tu jest do pomszczenia obciach na naszą piłke leci ostry ^^'
                            Masz rację oczkovski.

Komentarz

• A mnie rozpierdalają komentarze jak to Lech przejdzie Dniepro przecież oni są o klasę lepsi niż Sparta, nie wspominając już o Azerach
                              Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

• Zamieszczone przez cffan Zobacz posta
                                A mnie rozpierdalają komentarze jak to Lech przejdzie Dniepro przecież oni są o klasę lepsi niż Sparta, nie wspominając już o Azerach
                                Bo jeszcze się o tym nie przekonali Od Sparty też mieli być lepsi, a przynajmniej walczyć jak równy z równym, dwie porażki mówią same za siebie

Komentarz

Pracuję...
                                X