Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kiedyś wydawało mi się ze Kasperczak to najlepszy Polski trener. Pierwsza wpadka z Górnikiem przy sporym budżecie, ok wypadek przy pracy, ale jednak dziś chyba dowód jest taki ze niezbyt wiele potrafi przekazać piłkarzom.

Komentarz

• Spokojnie to tylko 4 gole i awans!
      Ed. Hura Gol hahah
      Ostatnio edytowany przez derix; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• futbol nad Wisłą zmierza w złym kierunku....

3-1 ach dali im fory w pierwszej połówce teraz bedzie
        NIL ZONE
        Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
        Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
          Chciałbym zauważyć, że nasze skórokopy dostały wpierdol od tych paralityków z Krakowa, więc nie wiem na czym opierasz swój optymizm. Myślisz, że my byśmy się zaprezentowali w pucharach lepiej??
          My w pucharach skompromitowalibyśmy jeszcze gorzej. Chodzi mi o to, że Legia buduje naprawdę ciekawy zespół, myślę że Jóźwiak i Skorża dobrze współpracują. A Wisła nie miała kasy nawet by zbudować ciekawy zespół, gra Lecha nie zachwyca a Polonia Wojciechowskiego to wariactwo! Legia myślę że w tym sezonie podporządkuje sobie inne kluby, w tym klub z "asfalt areny".

Komentarz

• Polska piłka puka w dno od spodu, oby dziś polska koszykówka dała radę.

Komentarz

• ciekawe, malo czasu zostalo a po Wisle nie widac zbyt duzego nerwa czy checi rewanzu... liczylem na czerwien dla Maleckiego czy Sobolewskiego (strasznie slabo gra dzisaj) a oni tak jakby maja luz w jajach. Juz Lech sie staral bardziej wczoraj
              "rozkazy takowe mam w dupie" - mjr. Hubal o nakazie rozwiązania oddziału

Komentarz

• Nie no naprawdę ciężko powiedzieć cokolwiek pozytywnego na temat występu w pucharach naszych "eksportowych" drużyn... ja wiem, niezły ubaw dla niektórych, rozpacz dla drugich... ale to już przestało być chyba śmieszne, a stało się żałosne.

Głupio cytować samego siebie, ale będę powtarzał to naokrągło:

Na dziś jesteśmy piłkarską Grenlandią, ekipy z Malty, Lichtenstainu czy San Marino modlą się żeby trafić na Polaków, bo to ogóry i frajerzy
                Ostatnio edytowany przez Bootleg; [ARG:4 UNDEFINED].
                Always look on the bright side of life!

Komentarz

• obudzili sie haha 2-3...

Komentarz

• Dzieje się

Komentarz

• Okazuje się, że Jagiellonia jest jeszcze w grze. Do przerwy 1-1, do dogrywki brakuje jednej bramki. Chyba jako jedyny polski zespół coś pokazują (sądzę tak na podstawie wyników).
                      W Wiedniu zapowiada się po kwadransie na dwucyfrówkę.

Komentarz

• 3:0 po 21 minutach
                        CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• No prosze, Jaga prowadzi 2-1. Inna sprawa, ze wszystkie bramki po rykoszetach.
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Teraz ponoć sędzia ich przekręcił i 2-2 po karnym
                            -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                            -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Ciekawie musi być w Bratysławie, mecz trwa ponad 2h a dopiero 62 minuta

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                                Ciekawie musi być w Bratysławie, mecz trwa ponad 2h a dopiero 62 minuta
                                Problemy z oświetleniem.

Komentarz

Pracuję...
                                X