Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Szawar co do Twojego przykładu to uważam, że w meczu Wisła - Lech "kibicuję" tej drużynie, której wynik jest korzystniejszy dla Legii, więc tym samym kibicuję mojej Legii.

Edyta: W sumie dalsza dyskusja zbędna. Jedni kibicują Legii, polskiej piłce i reprezentacji, a inni tylko Legii i reprze
    Ostatnio edytowany przez pzk; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez piotrekp Zobacz posta
      Szawar co do Twojego przykładu to uważam, że w meczu Wisła - Lech "kibicuję" tej drużynie, której wynik jest korzystniejszy dla Legii, więc tym samym kibicuję mojej Legii. To jest tak jakbym dopingował pośrednio
      I o to mi chodzi, ze dobre wystepy polskich klubów w pucharach, mogą mieć posredni wpływ na sytuacji Legii.
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• jak patrze na Wisłe to ciagle mi chodzi po głowie mecz z Panathinaikosem w el.LM w III rundzie gdzie wygrali u siebie 3:1, w Grecjii 0:0 do polowy i jeszce wjebac . To byl szok...

Komentarz

• Bardziej odnosiłem się do ligi, gdzie rozchodziło się o mistrzostwo. Trochę odmienne zdanie mam co do pucharów. A mianowicie jeśli będzie w nich grała drużyna, która jest mi obojętna to niech sobie gra i reprezentuję polską piłkę jak najlepiej, ale jeśli w grę wchodzą takie drużyny jak aktualni przedstawiciele to życzę im jak najszybszego odpadnięcia.
          Dostrzegam korzyści jakie możemy czerpać, gdy polskie drużyny coś ugrają w pucharach, jednak wolę, żebyśmy zagrali te dwa mecze więcej w eliminacjach niż Lech grał w fazie grupowej. No offence

Komentarz

• hahaah 1-0 i po meczu. Dziekuje

Komentarz

• Ale Wiselka slaba, myślałem ze juz gorzej niz tydzień temu sie nie da, a jednak. 1-0 Karabach

Komentarz

• rywale Wisly STRASZNIE drewnani
                ale strzelaja bramke
                crva
                co sie dzieje...

p.s. juz wiem co sie dzieje: Wisla nie wystawila obrony. Plus Zurawski chyba spi

2:0!!!! Kowalski slyczne lamie linie spalonego a potem daje sie przeskoczyc
                Ostatnio edytowany przez foo; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: ps
                "rozkazy takowe mam w dupie" - mjr. Hubal o nakazie rozwiązania oddziału

Komentarz

• Azerowie robią z nimi co chcą. Oddali pole, kilka razy groźnie skontrowali, no i raz udało się skutecznie wykończyć akcję.
                  "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Mi już wystarczy. Nie mam tyle siły co w zeszłym tygodniu, żeby to piłkarskie gówno oglądać. 3 - 0 to będzie satysfakcjonujący mnie wynik.

Komentarz

• o ***** 2 hahah matko boska

Komentarz

• Kierwa jak dzieci we mgle.
                        "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• 2:0

Komentarz

• Prostytucja na boisku:

11 ludzi dało dupy
                            IDE na Ł3

Komentarz

• 3:0!!!!
                              "rozkazy takowe mam w dupie" - mjr. Hubal o nakazie rozwiązania oddziału

Komentarz

• ta Wisła to jest z San Marino?

Komentarz

Pracuję...
                                X