Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• nie znoszę Wisły, cieszę się z każdej ich porażki, ale po tym meczu jestem w szoku. Oglądałem ostatnie 30 minut. Azerowie miażdżyli Wisłe jakby Karabach to był Real czy Barcelona. Stan naszej piłki jest katastrofalny, mam nadzieję, że niedługo młodzi z naszej akademii to odmienią.
    BTW, w kontekście meczów polskich drużyn w pucharach, występy towarzyskie naszej drużyny z czołowymi francuskimi zespołami napawają optymizmem

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
      Karakan, przepraszam, ale my mamy takie zaległości, że aby "coś" osiągnąć w LE to muszą podwoić wydatki... Taka prawda.
      Oczywiście.Ja nie chcę ,żeby wyszło ,że u nas jest miód.
      Zwyczajnie wydaję mi się, że jak w zimie dojdzie 3 dobrych grajków i w przyszłe lato następnych 3, to jest szansa na jakąś niespodziankę.

Inna sprawa ,że wg mnie głównym hamulcem dla Legii będzie Skorża.
      Daje mu max sezon.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marioo88 Zobacz posta
        BTW, w kontekście meczów polskich drużyn w pucharach, występy towarzyskie naszej drużyny z czołowymi francuskimi zespołami napawają optymizmem
        No rzeczywiście, wpierdol z Bordeaux, remis z będącym od lat w kryzysie PSG i porażka z Rennes. Tak, to są wyniki napawające optymizmem.
        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Śpieszmy się kibicować polskim drużynom - tak szybko odpadają

Komentarz

• Niewiem po co Cupial sie jeszcze jebie z ta Wisla zamiast ja sprzedac komus innemu aby cos z niej zrobil. Niedlugo zbankrutuje od tych 4 ligowcow...

Komentarz

No rzeczywiście, wpierdol z Bordeaux, remis z będącym od lat w kryzysie PSG i porażka z Rennes. Tak, to są wyniki napawające optymizmem.
              bardziej chodziło mi o grę. Legia nie wypadła gorzej niż PSG czy Rennes, a z Bordeaux nie zasłużyło na tak wysoką porażkę. Ruch i Wisła były dziś gorsze od rywali. Zgadzasz się?

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                Daje mu max sezon.
                Jestem dokładnie tego samego zdania.

A co do poziomu - jak od kilku (jak nie kilkunastu) lat najpewniej ustawiony był KAŻDY mecz ligowy to o czym my rozmawiamy?

Lata pracy przed nami...

P.S.: Taki Grosicki: Najpierw asysta a potem we łbie mu się coś przestawiło i zjebał koncertowo wszystko co miał - a jak by myślał to już by miał tych asyst ze trzy...
                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together
                For whatever fate may bring

Komentarz

chodzi o samą grę.
                  Z PSG Legia nie dała ciała, nie zapominajmy, że Legia tak jak i Wisła również wymieniła połowę składu. PSG to jednak półka wyżej niż wice-mistrz Azejbejdzanu(nie mistrz, bo mistrzem to jest Inter Baku).

Porażka z Rennes- klub, który w tym okienku wydał na wzmocnienia około 14 mln euro, Legia ok 2,5 mln euro. Widziałeś tą różnicę na boisku? Bo ja nie za bardzo.

Poza tym gramy bez 3 podstawowych obrońców z zeszłego roku (Choto, Astiz, Rzeźniczak). To musiało się odbić czkawką, szczególnie z tak mocnym zespołem, jak Bordeaux

Komentarz

No jesli Legia utrzyma takie wydawanie kasy podczas najbliższych 2 okienek transferowych
                    I na to po cichu licze, ze na tym jednym okienku sie nie skonczy. Bo jednak trzeba powiedziec ze to lato byla calkiem niezle w wykonaniu Józwiaka. Mamy najlepsza pomoc w lidze, teraz tylko wzmocnic obrone i kupic jakiegos porzadnego snajpera. Czyli jedno, maks 2 "takie" okienka, i mozna patrzec optymistycznie w przyszlosc. No moze zmienic trenera, bo boje sie ze Skorza moze nie podołac...
                    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez Teraz JA Zobacz posta
                      chodzi o samą grę.
                      Z PSG Legia nie dała ciała, nie zapominajmy, że Legia tak jak i Wisła również wymieniła połowę składu. PSG to jednak półka wyżej niż wice-mistrz Azejbejdzanu(nie mistrz, bo mistrzem to jest Inter Baku).

Porażka z Rennes- klub, który w tym okienku wydał na wzmocnienia około 14 mln euro, Legia ok 2,5 mln euro. Widziałeś tą różnicę na boisku? Bo ja nie za bardzo.

Poza tym gramy bez 3 podstawowych obrońców z zeszłego roku (Choto, Astiz, Rzeźniczak). To musiało się odbić czkawką, szczególnie z tak mocnym zespołem, jak Bordeaux
                      tylko porównywanie meczu o złote kalesony sołtysa z meczem o stawkę też takie trochę mało miarodajne jest

nie ma co się łudzić
                      "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Nie podoła i nie wiem po cholerę Walter go ściagnął, skoro w Wiśle nie podołał.
                        Jak u nas wszystko pójdzie za ciosem , to kto wie.
                        No bo jak nie teraz to kiedy?

Komentarz

• Zamieszczone przez Teraz JA Zobacz posta
                          Ale nadal nie strzelamy. Tu jest ból największy.
                          From flood into the fire
                          One thousand voices sing
                          We're in this together
                          For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
                            Ale nadal nie strzelamy. Tu jest ból największy.
                            Otóż to. Mało tego- napastnicy prawie nie dochodzą do sytuacji podbramkowych. Z czego taki Mezenga ma strzelić bramkę?

PS. Najładniej gra dzisiaj Jagiellonia.
                            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Fizi może i masz rację, ale jednak wydaje mi się, że piłkarze we francuskich zespołach też muszą się pokazać, żeby mieć miejsce w składzie (Bordeaux ma nowego trenera, więc każdy chce się wykazać. że to on zasługuje na pierwszą '11'). W Rennes sprowadzono kilku piłkarzy za łączną sumę ok 14 mln euro- z marszu miejsca w składzie nie dostaną. PSG to w tej chwili ligowy średniak, ale jest zdobywcą Pucharu Francji.

Poza tym wszystkei spotkania Legia rozgrywała na wyjezdzie, we Francji.

Nazgul tak, nie strzelamy, nie mamy zbyt dużo okazji. Ale weż pod uwagę, że obrońcy takiego PSG, Bordaeux czy Rennes przewyższają umiejętnościami 90% obrońców naszej ligi. Mamy rok na zgranie zespołu, plus ew jakiej zakupy w zimie.
                              Ostatnio edytowany przez Teraz JA; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Daje mu max sezon.
                                To Kasperczak by chyba nie dotrwał do startu sezonu. Z Levadią za Skorży jednak grali znacznie lepiej niż dziś.
                                Skorża zdobył wicemistrzstwo, PP z Groclinem, był sprawcą największej niespodzianki pucharowej (pozytywnej) w tym tysiącleciu wśród polskich drużyn oraz przyszedł do będącej w głębokim kryzysie Wisły i zdobył 2 MP pod rząd. Gdy go zwalniali Wisła była liderem naszej ligi.
                                Nie żebym był fanem naszego treneiro, ale nie przekonacie mnie, że jakikolwiek inny Polak (prócz P. Nowaka) byłby lepszym wyborem na trenera.

Komentarz

Pracuję...
                                X