Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ten Lech jest spalony...tyle kasy dostali za Lewego a wzieli "tylko" emeryta Wichniarka

Komentarz

• Trudno będzie Lechowi. 0:1 to jeden z gorszych wyników przed rewanżem.
      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
        Cholernie mi przypomina ten mecz nasze 0:1 z Austrią Wiedeń (to pierwsze).
        No.

Komentarz

• Nie było czego się spodziewać skoro oni ledwo dali sobię radę z ogórami z Azerbejdżanu. Niech UEFA zrobi nam przysługę i wykluczy polskie drużyny z europejskich pucharów.

Komentarz

• Mecz taki sam jak z Azerami, dobre akcje na początku, niewykorzystane setki i czym dalej tym gorzej. Do tego słaba Sparta, która fuksem strzeliła bramkę i zrobiła w końcówce akcje, bo Lech nie miał już sił

Komentarz

• Inna sprawa, że ja kompletnie nie rozumiem polityki transferowej Lecha w tej chwili. Zaczynam znowu mieć wrażenie, że zdobyli tytuł nie przez swoją zajebistą grę, ale przez wyjątkową słabość Legii i Wisły.

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                Inna sprawa, że ja kompletnie nie rozumiem polityki transferowej Lecha w tej chwili. Zaczynam znowu mieć wrażenie, że zdobyli tytuł nie przez swoją zajebistą grę, ale przez wyjątkową słabość Legii i Wisły.
                Jak to zaczynasz? Przecież to oczywista oczywistość. Lech Poznań kompletnie niczego wyjątkowego nie pokazał zdobywając tytuł. Niesłusznie wygrany mecz z Ruchem i Mariusz Jop, chociażby.

Komentarz

• Wiesz, pokazali się za Smudy w Europie, więc pogląd na nich cżłowiek miał inny.
                  Prawda jest taka, że od dwóch sezonów obserwowaliśmy taką mizerię w czołówce, że aż oczy bolały od oglądania tego syfu...

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                    Inna sprawa, że ja kompletnie nie rozumiem polityki transferowej Lecha w tej chwili. Zaczynam znowu mieć wrażenie, że zdobyli tytuł nie przez swoją zajebistą grę, ale przez wyjątkową słabość Legii i Wisły.
                    Proste.
                    Wisła mnie nie za bardzo obchodzi, ale fakt, że po "popisach" jakie nasze grajki odwaliły z Wisłą i KSP jeszcze mogliśmy wejść do LE i straciliśmy to dopiero w ostatniej kolejce z Bełchatowem mówi sam za siebie - nasza liga to dno i warstwa wodorostów.

I jak tu polskich grajków ściągać?

BTW co dziś grali Kriwiec i Stilić (który miał dobrą jedna rundę w Lechu) świadczy, że i z zagranicznymi trza uważać.
                    From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together
                    For whatever fate may bring

Komentarz

• Bez kitu za Smudy to az mozna bylo oczy przecierac jak oni grali z najlepszymi w UEFA...a teraz nawet pol akcjii nie umieja zrobic. Zielinski za rok pewnie out

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
                        I jak tu polskich grajków ściągać?
                        .
                        A jak to Wojciechowski robi?

Komentarz

• Zamieszczone przez iniemamniejusz Zobacz posta
                          A jak to Wojciechowski robi?
                          Co z tego wyjdzie to się jeszcze zobaczy.
                          From flood into the fire
                          One thousand voices sing
                          We're in this together
                          For whatever fate may bring

Komentarz

• Stracili Lewandowskiego i Murawskiego, liderów ataku i pomocy.
                            To się musiało jakoś przełożyć na grę. Grali do 65 minuty dobrze, potem sie pogubili.
                            W rewanżu nie można ich skreślać, Lech pokazał, że jest zespołem podobnej klasy co przeciwnik.
                            No hay otro como Durán.

Komentarz

• W zasadzie tak, dokładnie to samo możemy powiedzieć o naszych zakupach. Ale nikt mi nie powie, że to co ten wariat za miedzą wyprawia nie robi jakiegoś wrażenia.

Komentarz

• Zamieszczone przez iniemamniejusz Zobacz posta
                                W zasadzie tak, dokładnie to samo możemy powiedzieć o naszych zakupach. Ale nikt mi nie powie, że to co ten wariat za miedzą wyprawia nie robi jakiegoś wrażenia.
                                Ja osobiście żałuję Smolarka, jaki jest każdy wie, chimeryczny i gwiazdor, ale do preferowanego 4-3-3 przez Skorżę nadawałby się wyśmienicie.

Komentarz

Pracuję...
                                X