Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tak czytam tą relację z Ruchu i się załamię chyba. Maltańczycy mało co nie strzelili, bramkarz Ruchu zwija się jak w ukropie, instynktownie jakieś strzały wyjmuje, ledwo dowieźli to 0-0. Z Austrią może być kompromitacja.

Komentarz

• Wisła też ogólnie nie powaliła na kolana,pomimo wysokiej wygranej

Komentarz

• Sparta Praga (Czechy) - Lech Poznań

Ruch Chorzów - Austria Wiedeń (Austria)

Jagiellonia Białystok - Aris Saloniki (Grecja)

Wisła Kraków - Qrabağ Ağdam (Azerbejdżan)

Sparta podobno ma kryzys.

Austria puknie Ruch.

Nie wiem jak Aris.

Wisła ma zjebanany wyjazd w dzicz.Nie wiem jak ten rywal sie prezentuje.

Komentarz

• Wisła zrobiła swoje, pospacerowała po boisku i wygrała 5:0. To powinna być norma z takimi przeciwnikami.

karakan: Ci Azerzy to podobno jedna z lepszych drużyn tam, na pewno bogatsi od Interu, a może nawet z lepszym składem. Pół na pół szanse oceniam, najgorzej że jak Wisła przegra, to Amica zacznie te swoje napinki :/
          Ostatnio edytowany przez fijut; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• No właśnie tak czułem ,że to nie muszą być jakieś cienkie Bolki.
            O co chodzi z napinką Lecha?Przecież oni moga dostać w pipę od słabej Sparty(tak słyszałem ,że słabej jak na nich)

Komentarz

• Zamieszczone przez Kubal Zobacz posta
              Wisła też ogólnie nie powaliła na kolana, pomimo wysokiej wygranej
              e tam... strzeliła pięć bramek bez większego wysiłku
              "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Wisła też ogólnie nie powaliła na kolana,pomimo wysokiej wygranej
                Tak właśnie goli się frajerów. Wisła zrobiła to co powinna, dokładnie to co wczoraj powinien zrobić Lech z Azerami. Będę to do końca życia chyba powtarzał, jak drużyna sobie więcej niż cztery bramki daje wbić i żadnej nie strzela to parówy a nie piłkarze (vide nasza piękna 'Reprezentacja')

edit:
                A Ruch to jakby do formy Lecha równał czy o co chodzi?
                "Ogórki europejskiej mizerii". Polska piłka generalnie istnieje tylko z nazwy.
                Ostatnio edytowany przez iniemamniejusz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Dobra,dobra,ogoliła,tego przecież nie neguję,po prostu prawie usnąłem oglądając ten mecz,tyle

Generalnie wg mnie już jest po "Europie" jeżeli chodzi o Lecha i Ruch

Komentarz

To jakby wydawało się być oczywistością

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                      Sparta Praga (Czechy) - Lech Poznań
                      Wisła ma zjebanany wyjazd w dzicz.Nie wiem jak ten rywal sie prezentuje.
                      Uwierz, że wyjazd do Azerbejdżanu jest jedną z przygodą życia i nazwałbym go zjebanym

Komentarz

• Zamieszczone przez iniemamniejusz Zobacz posta
                        Będę to do końca życia chyba powtarzał, jak drużyna sobie więcej niż cztery bramki daje wbić i żadnej nie strzela to parówy a nie piłkarze (vide nasza piękna 'Reprezentacja')
                        Albo trener idiota, co chce próchnem grać otwartą piłkę z Hiszpanią

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

Dobra,dobra,ogoliła,tego przecież nie neguję,po prostu prawie usnąłem oglądając ten mecz,tyle

Lech jesli przegra to bedzie grał jeszcze w Eliminacjach Ligi Europejskiej więc różnie może być
                          mają wysoki współczynnnik i przy odrobinie farta mogą być rozstawieni podczas losowania

Komentarz

• Zamieszczone przez niekumaty Zobacz posta
                            Uwierz, że wyjazd do Azerbejdżanu jest jedną z przygodą życia i nazwałbym go zjebanym
                            Chodziło mi o kopaczy
                            W reszte wierzę na słowo , chociaż tamten kierunek mnie nie kręci zbytnio.

Komentarz

• Eh Ruch Udało się awansować!
                              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                                Eh Ruch Udało się awansować!
                                Szkoda, ze taka druzyna jak Ruch trafi na Austrie, ktora jest do klepniecia jak nigdy.
                                Podpatrzylem ich gre w meczu z Siroki i mieli duze szczescie, konczyli w 10, strzelili farfocla, pod koniec meczu uratował ich słupek.
                                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Pracuję...
                                X