Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Numer Zobacz posta
    Grał Tchibamba?
    Zdaje się, że nie mógł grać bo nie był jeszcze zgłoszony.
    jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Zamieszczone przez cffan Zobacz posta
      Może ktoś potwierdzić czy przed meczem grali hymn LM? Bo to byłbym chyba żart roku
      A to niby dlaczego? Przecież jak Legia grała z Hafnarfjördur to też leciał hymn LM.
      jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Tak to jest, jak się nie wykorzystuje takich sytuacji jak z pierwszych 10 minut. Męczyli się niesamowicie tylko i wyłącznie na własne życzenie, a w karnych przy wyniku 1:2 to pewnie mieli gorąco Nie rozumiem natomiast grania o awans bez klasycznego napastnika bo po zejściu Wichniarka był nader widoczny brak napastnika.

Ta cała reforma kwalifikacji miała nam sprzyjać i pomóc w awansie, ale skoro kluby nie są tym zainteresowane to trudno. Nie wiem co im nie poszło, ale transferów praktycznie żadnych nie zrobili, tak jakby skupili się na sprzedaży Lewandowskiego i zachłyśnięciu się kasą. Z tym Rudnevsem tułają się jakiś czas, ni skąd ni zowąd wzięli Czibambę. Wystarczyło zrobić to odpowiednio wcześnie i mieli by więcej czasu na zgranie, wprowadzenie korekt itp.. Kiedyś była wymówka, że nie dało się awansować do LM, bo faktycznie ciężko awansować jak trafiało się na Barcelonę czy Real(w kwalifikacja bo w kwalifikacjach, ale chociaż mieliśmy z nimi możliwość zagrać;]) a teraz polskie drużyny odpadają z Levadią czy już niedługo Spartą Pragą czy Partizanem i wymówki nie ma, bo prawda jest taka, że my również jesteśmy jednym z ogórków europejskiej mizerii.
        "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
        hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
          Po prostu jako Niemiec lubi graczy, którzy grali w lidze niemieckiej.
          Nawet nie wiedziałem że jest Niemcem. Nie zmienia to jednak faktu że mi się rzygać chciało jak się nim zachwycał. Chociaż może jestem przewrażliwiony.
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Nosz *****, szczęście było blisko. Co do owej reformy to niesprawiedliwe jest mówienie, że miała pomóc, a nie pomogła. Debrecen jakoś awansował, trzeba po prsotu chcieć. I tak jak napisał Bugi, ogóry z Polski. Nie mam żadnych wątpliwości, że Sparat ich pojedzie. Chyba, że dwaj nowi napastnicy wprowadzą nową jakość i naprawdę okażą się wzmocnieniami.

Komentarz

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
              Grali. Z tego co slyszalem w radio lokalnym tak powiedzial komentator .
              Rzucanie pereł przed wieprze.
              Bezapelacyjnie, do samego końca. Mojego lub ich.

Komentarz

• Rudnovs z tego co kojarzę nie będzie mógł zagrać w eliminacjach bo juz występował w europejskich pucharach w tym sezonie.
                Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Dopiero może zagrać jak awansują do fazy grupowej - daleka droga przed nimi.
                  NIL ZONE
                  Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
                  Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
                    Rudnovs z tego co kojarzę nie będzie mógł zagrać w eliminacjach bo juz występował w europejskich pucharach w tym sezonie.
                    Niby z kim? Z Arką? Widzę, że zorientowany jesteś.
                    Edzia: Soraweczka. Myślałem, że nawijasz o Tschibambie. Mea culpa.
                    Ostatnio edytowany przez Zulus; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• ciekawe czy mrozace krew w zylach karne bedziemy mieli takze w niezwykle pasjonujacym starciu Ruchu z Maltanczykami?
                      zalosne...
                      Jak powiedział stary góral
                      będzie Polska aż po Ural
                      za Uralem będą Chiny
                      was nie będzie skur.wysyny!

Komentarz

• Nie grali hymnu LM tylko hymn Lecha.

Gruby szok to co się wczoraj działo! Ciężko się było uspokoić po takiej dawce emocji. Tak jak w zeszłym roku w Norwegii, a potem Kielcach gdzie demolowali rywali, tak teraz trochę średni początek. Co o dziwo akurat mnie uspokaja Byle do wtorkowej wyprawy

Komentarz

• Zamieszczone przez niekumaty Zobacz posta
                          tak teraz trochę średni początek.
                          Średni? Prawie z kozojebcami przegraliście tzn. przegraliście, ale w karnych wam się udało byle tak dalej
                          Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

• Niby trudno się nie zgodzić z wpisami, że żenada, wstyd itp. Ale w gruncie rzeczy grają dalej, nie rzobili swojego rywala jak Sparta 5-0 w dwumeczu ale to nie skreśla ich w starciu ze Spartą, bo tam wystartują od zera, a wiele było takich przypadków, gdzie drużyny po nieoczekiwanym miernym początku się odradzały, najbardziej wczoraj rozśmieszyło mnie to, że "Wichniarek nie jest gotowy na 90 minut". Koleś pół sezonu grzał ławę i on nie ma siły?!
                            Ja rozumiem, że mogliby tak mówić, gdyby miał ciężki sezon i jeszcze grał w MŚ ale w takim przypadku, kto ma mieć siłę jak nie on?

Mam nadzieję, że Ruch się dziś nie skompromituje i da sobie szansę powalczenia, może z Bośniakami, którzy dzielnie bronią bezbramkowego remisu w meczu z Austrią, bo Wisła raczej nie powtórzy "wyczynu" Lecha z wczoraj i spokojnie puknie tych Litwinów.
                            -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                            -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Wichniarek jako jedyny z nielicznych coś pokazał i widać było, że sił chłopaczyna ma. A że zabłysnęła polska myśl szkoleniowa i Zieliński zdjął jedynego napastnika, i to dobrze grającego, to już inna bajka.

O tym, że nie jest gotowy na 90 minut to chyba powiedział szpec Kołtoń.

Komentarz

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
                                Grali. Z tego co slyszalem w radio lokalnym tak powiedzial komentator .

szkoda, że ja tego nie słyszałam... albo nie rozróżniam hymnu Lecha od hymnu LM
                                NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

Pracuję...
                                X