Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zapomniałem o istnieniu tego tematu i zastanawiałem się dlaczego nikt nie pasjonuje się tym pojedynkiem.
    Nie oglądałem od początku i zastanawiam się czy przed meczem piłkarze wysłuchali hymnu Ligi Mistrzów?
    Bezapelacyjnie, do samego końca. Mojego lub ich.

Komentarz

• Zamieszczone przez GregorAE Zobacz posta
      "Najlepsi kibice w Polsce" jakby w szoku, bo od 83min ich nie słyszałem...
      No cóż. Zastanawia mnie, czy dalej będą tak pyskować do innych? Lech, aspirujący do LM, ma jednego napastnika, który może grać na poziomie eliminacji... Po zejściu Wichniarka nic się nie działo.
      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Nieciekawą sytuację w przypadku odpadnięcia miał Tchibamba, który przechodził do Lecha grać w pucharach
        ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Obciach! Masakra, żenujące to mocno "widowisko"!

Komentarz

• http://www.weszlo.com/news/5264

Co tutaj więcej dodać...
            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Ej jak to jest, zawsze mi się kojarzyło z poprzednich lat że III runda to już Reale i Intery czyli mecze o wejście do LM. Teraz Sparta Praga. Chce się tylko upewnić, to nie jest ostatni przeciwnik prawda ?
              Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Po Sparcie Praga będzie jeszcze jeden przeciwnik.

Spokojnie, nie grozi im to.
                "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
                (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
                Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• W tym roku miała miejsce reforma rozgrywek.
                  ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Nawet już w tamtym, tylko żadnej polski zepół nie miał okazji się o tym przekonać

Sparta nie jest ostatnia, ale i na Reale, Intery i inne takie też nie wpadną. Z resztą, **** to kogo obchodzi,
                    OFMC

Komentarz

• Może ktoś potwierdzić czy przed meczem grali hymn LM? Bo to byłbym chyba żart roku
                      Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

• Zamieszczone przez cffan Zobacz posta
                        Może ktoś potwierdzić czy przed meczem grali hymn LM? Bo to byłbym chyba żart roku
                        Grali. Z tego co slyszalem w radio lokalnym tak powiedzial komentator .
                        Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Grał Tchibamba?
                          Ostatnio edytowany przez Numer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Numer Zobacz posta
                            Grał Tchibamba?
                            jedyny w Lechu, który się wyróżniał to Arboleda
                            "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                            hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Narzekano na komentatorów w TVP podczas MŚ, ale Kołtoń jest niewiele lepszy. Podnieca się tym Wichniarkiem jakby był jego managerem.

Co do meczu, to Lech zaliczył niezłą wpadkę. Może rzeczywiście powinniśmy zaczynać ligę wcześniej, bo tak **ujowy to on w lidze na pewno nie będzie, a lipcu kiedy u nas są okresy przygotowawcze nasze zespoły grają jak grają. W ostatnich latach wygląda to beznadziejnie. Może gdyby mieli za sobą z jedną, dwie kolejki ligowe to wyglądałoby to inaczej, zwłaszcza że granie teraz (abstrahując od upałów) zamiast w grudniu ma chyba u nas większy sens.
                              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                                Narzekano na komentatorów w TVP podczas MŚ, ale Kołtoń jest niewiele lepszy. Podnieca się tym Wichniarkiem jakby był jego managerem.
                                Po prostu jako Niemiec lubi graczy, którzy grali w lidze niemieckiej.
                                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Pracuję...
                                X