Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Patrząc na rywala Jagi to się chyba nie nagrają w tych pucharach za dużo.
    Jest ju z decyzja o tym, że w Białymstoku mogą rozgrywać mecze pucharowe?

Komentarz

• Moim zdaniem naszym drużynom trafił się dzień dziecka i to wszystkim!

Zacznijmy od Lecha, Sparta to już nie ta sama ekipa, która rządziła i dzieliła w Czechach ma przełomie XX i XXI wieku, w LM nie grali już chyba z 5-6 lat, jak dla mnie tylko Litex byłby lepszy a Partizan i Rosenborg porównywalne, szanse oceniam 50/50

Wisła też trafiła niezłych kelnerów, lepiej dla niej, żeby rewanż wygrali Irlandczycy z północy bo w Azerbejdżanie przy takich upałach pewnie się pomęczą ale tak czy siak wg mnie przejdą spokojnie.

Ruch mimo partackiej postawy może na farcie prześlizgnąć się nawet do IV rundy, jeśli Siroki Brijeg nie polegnie u siebie z Austrią, choć osobiście wróżę im koniec kariery na III rundzie nawet z Bośniakami ale na losowanie nie mogą narzekać w żadnym wypadku.

I wreszcie Jagiellonia, która też mogła trafić z piętnastu trudniejszych rywali z którymi nie miałaby po co wychodzić na plac, a tak z Arisem jakieś tam szanse zawsze są.

Zobaczymy w praniu co z tego wyjdzie ale osobiście uważam, że oprócz Wisły jeszcze jedna polska drużyna wygra swój dwumecz
      -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
      -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
        Zacznijmy od Lecha, Sparta to już nie ta sama ekipa, która rządziła i dzieliła w Czechach ma przełomie XX i XXI wieku, w LM nie grali już chyba z 5-6 lat, jak dla mnie tylko Litex byłby lepszy a Partizan i Rosenborg porównywalne, szanse oceniam 50/50
        Tu sie nie zgadzam. Lech dostał świeżo w tyłek od sporo słabszej Slavii w sparingu, ze Spartą póki co nie ma czego szukać. Może Sparta tego sezonu nie skończyła z przewagą nad drugą w tabeli drużyną, która odbiera mowę, ale jeśli nie zalicza się do "rządzących i dzielących" po minionym sezonie to nie wiem co musiała by zrobić, żeby tak było. Przejście sezonu bez porażki zawsze zadziwia.

Komentarz

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
          I o to chodzi
          Dokladnie
          Niech dostana baty i bede zadowolony
          KOŁOBRZESCY LEGIONIŚCI
          www.elzgredos.fora.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez PabloMag Zobacz posta
            Tu sie nie zgadzam. Lech dostał świeżo w tyłek od sporo słabszej Slavii w sparingu, ze Spartą póki co nie ma czego szukać. Może Sparta tego sezonu nie skończyła z przewagą nad drugą w tabeli drużyną, która odbiera mowę, ale jeśli nie zalicza się do "rządzących i dzielących" po minionym sezonie to nie wiem co musiała by zrobić, żeby tak było. Przejście sezonu bez porażki zawsze zadziwia.
            Sparingi sparingami, a Slavia to nie przeszła rok temu Sheriffa Tiraspol a ligę wygrała wtedy z sześcioma punktami nad Spartą więc jak dla mnie sprawa awansu jest tu otwarta, a Sparta musiałąby wygrywać mistrzostwa seryjnie, żeby zaliczać się do tych rządzących i dzielących a zrobiła to tylko raz przez ostatnie 3 sezony i może i bez porażki ale z czternastoma remisami! I z dwoma punktami przewagi nad trzecią drużyną więc Lech na pewno ma czego szukać ze Spartą, nawet jak odpadnie to wątpie, żeby było to 0-2, 0-1, raczej jakieś 1-2, 1-1. Wiadomo, że z tych przeciwników, którzy byli do wylosowania, każdy oprócz Litexu byłby faworytem w meczu z Lechem, ale moim zdaniem Lecha stać na przejście Sparty
            -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
            -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• nie wiem czy propaganda czy chlopaki z Malopolski sa tacy wierni swoim zasadom...
              http://www.sport.pl/pilka/1,70998,81..._i_nozami.html
              "rozkazy takowe mam w dupie" - mjr. Hubal o nakazie rozwiązania oddziału

Komentarz

• Zamieszczone przez foo Zobacz posta
                nie wiem czy propaganda czy chlopaki z Malopolski sa tacy wierni swoim zasadom...
                http://www.sport.pl/pilka/1,70998,81..._i_nozami.html
                Jedno nie wyklucza drugiego... No cóż, co kraj to obyczaj
                https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• W Krakowie noże są już passe... teraz na topie są maczety

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Maczety swoją drogą, ale co oni robią (z) tymi mieczami?
                    My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Jak to co? Jutro sa oficjalne obchody 600lecia Bitwy pod Grunwaldem, pewnie po spotkaniu na Litwie mieli ochote wziac udzial w jutrzejszej inscenizacji, stad tez ten arsenał
                      CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Może psiarscy grupę rekontruktorską nakryli ?

Komentarz

• to co, na rocznice bitwy o Stalingrad podczepia armaty do samochodow?
                          "rozkazy takowe mam w dupie" - mjr. Hubal o nakazie rozwiązania oddziału

Komentarz

• Największe szanse na awans jednak ma Wisła. Lech, czego szczerze im nie życzę, ma spore szanse na przejście Sparty, bo nie sądzę, żeby Sparta miała taką pakę jak kilka lat temu.
                            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

to co, na rocznice bitwy o Stalingrad podczepia armaty do samochodow?
                              W rocznicę bitwy o Stalingrad to oni czołgiem jeżdżą

Komentarz

nie wiem czy propaganda czy chlopaki z Malopolski sa tacy wierni swoim zasadom...
                                sport.pl/pilka/1,70998,8146618,Kibole_Wisly_pojechali_na_mecz_z_m aczetami_i_nozami.html
                                Pewnie FC Inowrocław

Ostatnio edytowany przez Numer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X