Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
    za dużo trybu przypuszczającego, mnie interesuje wynik Ruchu, po którym jedziecie, a nie to co może być jeśli...

PS. Swoją drogą do e(L)egiona mam pytanie możesz mi podać Twoją definicję "ogórka europejskiego" ?
    Jeżeli Ruch awansowałby do pucharów w momencie, gdy czołówka jest naprawdę silna to zachodzą większe szanse na to, że coś ugra. W tej chwili mamy sytuację, że najlepsze kluby równają w dół, a nie odwrotnie.

Wynik Ruchu mnie nie dziwi. I tak jestem mocno zaskoczony, że oba mecze wygrał w poprzedniej rundzie.
    https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

aleś Ty uparty zresztą tak jak ja dlatego wklejam niektóre wyniki z II rundy el. LE:
      1) wiedeńska Austria zremisowała u siebie z NK ©iroki Brijeg 2:2,
      2) norweski Stabæk IF zremisował z białoruskimDniepr Mohylew 2:2,
      3) szwedzki Kalmar zremisował z mołdawskim Dacia Chiºinãu 0:0,
      oraz II rundy el. LM:

1)Birkirkara FC(MALTA) pokonało słowackie MSK Zilina 1:0,
      2) norweski Rosenborg remisuje 0:0 na wyjeździe z Linfield FC z Irlandii Północnej.

Jak widzisz drużyna słowacka poległa na Malcie, a dzielą nas w rankingu zaledwie 2-3 miejsca, w zeszłym roku Słowacja była przed nami w rankingu

Ty twierdzisz, że my zawsze powinniśmy ogrywać "ogórków", a dla mnie my sami jesteśmy ogórkami i niestety jesteśmy w takiej sytuacji, gdzie nie możemy być pewni wyniku z Maltańczykami czy Łotyszami.
      No ale to nie jest żaden argument że Słowacy przegrali na Malcie bo raz do roku to i ślepej kurze ziarno się trafi. Nie chce mi się szukac wyników maltańskich drużyn w pucharach ale na pewno w 95% dostawali wpierdy. Dla mnie Malta to zawsze będę ogórasy do obowiązkowego ogrania.

Ogórki to dla mnie takie własnie Malty, Luksemburgi, San Marina i inne Lichtensteiny.
      Ostatnio edytowany przez e(L)egion; [ARG:4 UNDEFINED].
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
        No ale to nie jest żaden argument że Słowacy przegrali na Malcie bo raz do roku to i ślepej kurze ziarno się trafi. Nie chce mi się szukac wyników maltańskich drużyn w pucharach ale na pewno w 95% dostawali wpierdy. Dla mnie Malta to zawsze będę ogórasy do obowiązkowego ogrania.
        no ale Ruchowi też się raz do roku trafiło Malta jest na 47 miejscu w rankingu krajowym na 53 możliwe miejsca. Za nimi są takie ogóry jak Walia czy Północna Irlandia, której klub Lincoln FC urwał remis na wyjeździe z Rosenborgiem.
        "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
        hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Lech w kolejnej rundzie el do LM, spotka sie najprawdopodobniej ze Spartą Praga, takze nie ma zle
          CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
            Lech w kolejnej rundzie el do LM, spotka sie najprawdopodobniej ze Spartą Praga
            jeśli to pewne info, to los im nie pomógł jedyny pozytyw to bliski wyjazd.
            LEGIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz

• jezeli ktos mysli ze Sparta Praga to najlepszy przeciwnik to jest w bledzie...jak Lech nie zagra dobrze w obronie to dostana baty

Komentarz

• Zamieszczone przez derix Zobacz posta
                jezeli ktos mysli ze Sparta Praga to najlepszy przeciwnik to jest w bledzie...jak Lech nie zagra dobrze w obronie to dostana baty
                I o to chodzi

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

no ale Ruchowi też się raz do roku trafiło Malta jest na 47 miejscu w rankingu krajowym na 53 możliwe miejsca. Za nimi są takie ogóry jak Walia czy Północna Irlandia, której klub Lincoln FC urwał remis na wyjeździe z Rosenborgiem.
                  Powiem szczerze, ze nie chce mi się ciągnać tego tematu bo chyba zostaniemy przy swoich zdaniach ale nikt mnie nie przekona że przed meczem z Maltańczykami na wyjeździe mam zakładać remis. Zdarza się czasami takim zespołom ze coś tam ugrają ale to i tak w ogólnym rozrachunku są dla mnie ogórki. Luksemburg też ograł Szwajcarię na jej terenie ale to chyba nie oznacza że jak Polska będzie grała z Luksemburgiem to ewentualny remis w Polsce należy przyjąć bez konsternacji i ze spokojem.
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• e(L)egion, sęk w tym, że z każdym sezonem coraz bardziej kluby z naszej kopanej stają się takimi ogórkami. Dlatego taki remis nie powinien dziwić. Z mojej strony koniec

Komentarz

• Jakby kuchenki pyknęły Spartę to wchodzą już do LM?
                      Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

• Nie. Jeszcze ich czeka jeden dwumecz, tzw play-off.
                        CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• ok, za szybko posta wysłałem, już się zorientowałem, dzięki
                          Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

• Ruch być może do Wiednia, Lech do Pragi... Zajebiste wyjazdy. Aris do Białegostoku

Komentarz

• Zamieszczone przez Klosiak1916 Zobacz posta
                              Aris do Białegostoku
                              Jaga gra na placu budowy?Czy w innym miescie?
                              "Wbrew tym, którzy w nas nie wierzyli
                              Wbrew zawistnym kurwom czyli czyli
                              Tym co chcieliby nas kontrolować w tej chwili
                              Nie ma znaczenia zdanie debili ..."

Komentarz

• Na placu budowy. Pojemność ma wynosić 4,5 tys.
                                Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

Pracuję...
                                X