Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    W tej edycji eliminacyjnej to są jednak leszcze i Lech ich moim zdaniem na luzie przejdzie. Z tymi Islandczykami było z nich trochę śmiechu ale jak na zespół bez formy to i taki ich powieźli wyraźnie. Szkoda bo liczyłem że odpadną. Wbrew temu co wielu tu pisze, ja ich awansu do grup nie postrzegam jako coś pozytywnego dla nas. Może i w lidze coś tam stracą, ale po pierwsze zarobią trochę kasy, nabiją sobie pewnie trochę współczynnik przez co w następnych edycjach pucharowych będą mieli łatwiej (teoretycznie), a i klimat wokół klubu się u nich poprawi. Wychodzę z założenia, że im gorzej u nich tym lepiej.
    Ale jak "wyraźnie"??
    Grali z półamatorami, a gdyby (jak już to ktoś przede mną celnie zauważył) obowiązywały niedawne jeszcze zasady, byliby już za burtą.
    Niech Nasze niektóre wpadki pucharowe nie galwanizują ich tradycyjnego, wronieckiego nieudacznictwa.
    A z ostatnim zdaniem, pełna zgoda

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
      Wbrew temu co wielu tu pisze, ja ich awansu do grup nie postrzegam jako coś pozytywnego dla nas. Może i w lidze coś tam stracą, ale po pierwsze zarobią trochę kasy, nabiją sobie pewnie trochę współczynnik przez co w następnych edycjach pucharowych będą mieli łatwiej (teoretycznie), a i klimat wokół klubu się u nich poprawi. Wychodzę z założenia, że im gorzej u nich tym lepiej.
      No ja akurat uważam inaczej. Moim zdaniem gdyby co sezon trzy polskie kluby (oczywiście jednym z nich musiałaby być Legia) grały przynajmniej w fazie grupowej chociaż tej LKE to nie tyle polskiej piłce byłoby lepiej ale też i Legii. Byłaby szansa na więcej kasy od sponsorów, od TV, ci lepsi piłkarze nie patrzyliby na naszą ligę jak na jakąś śmieszność (a co za tym idzie i na Legę). Poza tym my, gdybyśmy jako mistrz Polski (albo nawet jako zdobywca pucharu) mieli zapewniony udział w fazie grupowej choćby tej LKE to nie byłoby fajnie? (co wcale nie jest takie nieosiągalne jakby mogło się wydawać na pierwszy rzut oka*). Oczywiście nie ma u mnie mowy o jakimś specjalnym kibicowaniu innym, to nie jest tak, że jak np. Lech zdobywa bramkę w pucharach to ja się cieszę i biję brawo. No tak to nie, wiadomo (chociaż akurat Pogoni kibicowałem). Chodzi mi bardziej o całokształt. Uważam, że koniec końców dla nas samych byłoby to z korzyścią. Oczywiście to wszystko przy założeniu, że jednym z tych klubów regularnie grających w grupie bylibyśmy my.

* Gwiazdka, bo na chwilę obecną nie wiadomo jak będą wyglądać europejskie puchary za dwa lata i co jakie miejsce w rankingu będzie dawać.

Komentarz

• https://shakhtar.com/pl-pl/news/2022...16_ucl_tickets

200 zł za 3 mecze LM. Spoko cena.
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          Lepiej kupić teraz, bo jak się okaże, że Szachtar wylosuje Barcę.. ;-)

Komentarz

• To pewnie nic nie zostanie i trzeba będzie pisać do Morta
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Pakietów zapewne nie będzie można udostępniać (chyba że się mylę to prośba o właściwe info), więc kupno przed losowaniem jest w ciemno. Dobre pytanie też, w jakiej cenie będą pojedyńcze bilety na mecze i czy karnetowicze również będą mieli pierwszeństwo lub zniżkę. Rzucili info po którym więcej pytań
              Co do rywali zacne ekipy piłkarskie mogą odwiedzić Ł3
              "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Komentarz

• W pierwszym meczu ostatniej fazy eliminacyjnej LM naszych ubiegłorocznych rywali o LM Bodo/Glimt pokonuje Dinamo Zagrzeb 1-0.

Komentarz

• To dziś dwa gongi i za tydzień mecze ostatniej szansy
                  I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                  Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                    To dziś dwa gongi i za tydzień mecze ostatniej szansy
                    Lepszy scenariusz. Dzis minimalne wygrane. Rozbudzone nadzieje i srogi wpierdol w rewanżach tak to widzę
                    Always look on the bright side of life!

Komentarz

• A mi oni wiszą i powiewają.
                      Jak przegrają to będzie można pośmiać się z jednego i drugiego "hegemona".
                      Jak wygrają (awansują) to mamy na jesieni piękną katastrofę z cyklu #majaszerokalawke

Z piłkarskiego punku widzenia jeżeli awansują to zwiększa nam się margines błędu w lidze i mamy pewny hancicap.
                      Z kibicowskiego niech zdychają.
                      Ostatnio edytowany przez Runi; 55583.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta

Lepszy scenariusz. Dzis minimalne wygrane. Rozbudzone nadzieje i srogi wpierdol w rewanżach tak to widzę
                        Jeszcze lepszy scenariusz. Obydwie drużyny awansują do fazy grupowej i dalej będą musiały dzielić puchary z ligą. Eurowp...dole dopiero w grupach. Taki scenariusz jest dla nas korzystniejszy

Komentarz

• Lech w grupie i duże ryzyko spadku z ligi z obecnym fachowcem
                          Skorża to jednak zrobił tam wynik ponad stan. Może niech Bjelicę wezmą to z Legią będzie pewna przegrana.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                            Lech w grupie i duże ryzyko spadku z ligi z obecnym fachowcem
                            Skorża to jednak zrobił tam wynik ponad stan. Może niech Bjelicę wezmą to z Legią będzie pewna przegrana.
                            Skorża, Skorżą ale warto pamiętać, że przede wszystkim to Raków i Pogoń dały ciała na finiszu. Raków najbardziej.

Komentarz

• W ostatnich 9 kolejkach mieliśmy (LP) bilans 8-1-0, w tym remis z Wami z mocno kontrowersyjnym olaniem VAR-owania ręki obrońcy (Rose?) w ostatniej akcji meczu.
                              Tak - Skorża wyciągnął maksa z ówczesnej ekipy, a Pogoń i Raków po prostu nie dotrzymały kroku.
                              Rzekome przegranie tytułu przez Raków wzięło się z tego, że po kolejce 31. Pogoń wypadła z "małej tabelki" meczów bezpośrednich i to Raków był pierwszy przez lepszy bilans z Lechem.
                              Przed 31. kolejką Lech, Raków i Pogoń miały po 59 punktów, zatem to przede wszystkim Pogoń "dała ciała na finiszu".

Komentarz

• Zamieszczone przez spotlite Zobacz posta
                                W ostatnich 9 kolejkach mieliśmy (LP) bilans 8-1-0, w tym remis z Wami z mocno kontrowersyjnym olaniem VAR-owania ręki obrońcy (Rose?) w ostatniej akcji meczu.
                                Tak - Skorża wyciągnął maksa z ówczesnej ekipy, a Pogoń i Raków po prostu nie dotrzymały kroku.
                                Rzekome przegranie tytułu przez Raków wzięło się z tego, że po kolejce 31. Pogoń wypadła z "małej tabelki" meczów bezpośrednich i to Raków był pierwszy przez lepszy bilans z Lechem.
                                Przed 31. kolejką Lech, Raków i Pogoń miały po 59 punktów, zatem to przede wszystkim Pogoń "dała ciała na finiszu".
                                Macie już dość nowego trenera, czy uważacie, że szkoleniowiec dobry, tylko kadra za cienka? Pytam bez uszczypliwości.

Komentarz

Pracuję...
                                X