Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czy teraz właśnie z trybun każą Sousie vypierdalać i cisną od kurew?

Komentarz

• Zamieszczone przez Charamov Zobacz posta
      Czy teraz właśnie z trybun każą Sousie vypierdalać i cisną od kurew?
      Chyba po Rząsie jechali.

"Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Ten Sousa mimo gola jest już ugotowany. Wszyscy go pocieszali przed dogrywką, po golu prawie się rozpłakał. Mentalnie nie dojeżdża i małe ryzyko, że dojedzie w tej rundzie jak już jest tak obsrany

Komentarz

• Dobry kabaret ten mecz...
          Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Chyba jednak dobrze się stało, że przeszli dalej, bo grając już tylko na krajowym podwórku:

1. Po 3 następnych kolejkach mieliby nad Nami już z 20 punktów przewagi.
            2. Dostaliby specjalny pakiet (co najmniej) 11 obligatoryjnych zmian, żeby móc zaprezentować to całe swoje piłkarskie złoto tylko na ekstraklasowych boiskach.

Teraz na noże z Dudeląż. Wronieccy nie będą faworytami, ale może przeważy na ich korzyść głębia składu i trener, europejski top.

btw: Alkmaar- Dundee 7:0

Komentarz

• Mówcie co chcecie, ale takie batalie wygrywa się właśnie szeroką ławką.

Komentarz

• bedzie powtórka z Dudelange
                nie bedzie powtórki ze Slavią

zobaczycie

Komentarz

• Dudelange to nie takie leszcze jak Leszki myślą, dwa razy w grupie LE już grali.
                  I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                  Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                    Dudelange to nie takie leszcze jak Leszki myślą, dwa razy w grupie LE już grali.
                    W tej edycji eliminacyjnej to są jednak leszcze i Lech ich moim zdaniem na luzie przejdzie. Z tymi Islandczykami było z nich trochę śmiechu ale jak na zespół bez formy to i taki ich powieźli wyraźnie. Szkoda bo liczyłem że odpadną. Wbrew temu co wielu tu pisze, ja ich awansu do grup nie postrzegam jako coś pozytywnego dla nas. Może i w lidze coś tam stracą, ale po pierwsze zarobią trochę kasy, nabiją sobie pewnie trochę współczynnik przez co w następnych edycjach pucharowych będą mieli łatwiej (teoretycznie), a i klimat wokół klubu się u nich poprawi. Wychodzę z założenia, że im gorzej u nich tym lepiej.
                    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Przejście po dogrywce to "powieźli wyraźnie"? Może i zarobią kasą, ale na pewno nie po to, żeby ją wydać No chyba, że znowu się zepną za 4-5 lat. Niech wturlają się do grupy to już na jesieni wypiszą się z walki w lidze o cokolwiek

Komentarz

• Przy tym wyraźnie zaczęło im cokolwiek żreć dopiero, gdy grali w przewadze, a Vikingi rzuciły się do odrabiania strat, zupełnie nie bacząc na tyły.

Komentarz

• Tak wyraźnie, że przy starych przepisach z podwójnymi bramkami na wyjeździe nie byłoby nawet tej dogrywki

Komentarz

• Ponadto Amica po 20 minutach mogła przegrywać już 0-2, bo Islandczycy mieli dwie setki.
                            Póki rywal miał siły i nie musiał się otworzyć, to Amica słabiutko się pokazywała.
                            Te wszystkie setki Amiki pod koniec meczu były kontrami, które były pokłosiem ryzyka gości, którzy nie mieli innego wyjścia jak atakować.

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                              W tej edycji eliminacyjnej to są jednak leszcze i Lech ich moim zdaniem na luzie przejdzie. Z tymi Islandczykami było z nich trochę śmiechu ale jak na zespół bez formy to i taki ich powieźli wyraźnie. Szkoda bo liczyłem że odpadną. Wbrew temu co wielu tu pisze, ja ich awansu do grup nie postrzegam jako coś pozytywnego dla nas. Może i w lidze coś tam stracą, ale po pierwsze zarobią trochę kasy, nabiją sobie pewnie trochę współczynnik przez co w następnych edycjach pucharowych będą mieli łatwiej (teoretycznie), a i klimat wokół klubu się u nich poprawi. Wychodzę z założenia, że im gorzej u nich tym lepiej.
                              Dokładnie. Wpierdol od Luxemburczykow byłby pięknym zakończeniem historii w pucharach
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Tutaj highlight ostatnich 5 minut tego wspaniałego boju Kuchy z Ajaxem czy ta bramka z Trabzonem to jest ch.j przy tym
                                https://youtu.be/1tQ1_eSpK5s
                                Ostatnio edytowany przez mieron; 57023.

Komentarz

Pracuję...
                                X