Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta

Gdyby nie Kuciak to byłoby z 5:1. Przepaść. W ogóle widzieliście jak zaskoczeni byli defensorzy Lechii, jak na skrzydłach piłkarze Rapidu wchodzili w pojedynki jeden na jeden. Karuzela. Praktycznie kazdy pojedynek zawodnik Rapidu wygrywał, a siła rozpędu mijał jeszcze drugiego i trzeciego... Inni grają w piłkę, nasi kopacze kopia się po czołach.
    W naszej lidze nie gramy jeden na jeden, to obrońcy zaskoczeni. U nas za to walka walka walka vide Stokowiec na ostatniej konferencji. Jesteśmy wstanie upaść niżej? Malta ma trzy zespoły, my dwa.

Komentarz

• Gdyby Legia doczłapała na podium to byłaby szansa na 3 drużyny w grupach LK. Niestety ubiegły sezon był wybitnie paskudny. Kto poza Legią ma doświadczenie w Europie? Nikt. Raków ma szansę na bardzo dużo, ale nie mają miejsca na błędy.
      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Raków ma spore szanse wylosować w IV rundzie mocną ekipę pokroju Villarealu czy West Hamu.
        Więc jak nie wylosują wygranego losu w losowaniu, to będą mieli ciężko.

Za to Lech ma autostradę do grupy. Ciekawe czy uda im się tego nie spier*olić.

Komentarz

• Spartak Trnava / Raków - Slavia / Panathinaïkós
          Víkingur Reykjavík / Lech - Malmö / Dudelange (przegrany)

Ale byłoby śmiesznie jakby się wyłożyli z Dudelange

Komentarz

• Lech ma autostradę.
            Raków szanse małe.

Komentarz

• Runi jak dla mnie może być na odwrót właśnie. Lech już ma palenie w mózgu, czy przypadkiem nie skończą jak my w zeszłym roku.
              Główna trudność tkwi w samym charakterze dzisiejszego ustroju ekonomicznego, wysuwającego na czoło życia żywioły niższe moralnie, szerzące rozprzężenie obyczajowe, i w wielkim na życie współczesne wpływie Żydów, którzy właściwym swej rasie bezwstydem zarażają dziś szybko społeczeństwa europejskie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ma(L)kontent Zobacz posta
                Runi jak dla mnie może być na odwrót właśnie. Lech już ma palenie w mózgu, czy przypadkiem nie skończą jak my w zeszłym roku.
                W Lechu już popłoch, pierwsze odejścia w planach: Ishak, Rebocho i zaraz będą kolejni
                Ja tam widzę Raków w grupie. Papszun dobrze to zmontował.

Komentarz

• A ja mam nadzieję, że Amika awansuje do kolejnej rundy i niech jak najdłużej grają co 3 dni.

Komentarz

• Obrona Częstochowy w Trnawie

Komentarz

• Zamieszczone przez Banita_70 Zobacz posta
                      Obrona Częstochowy w Trnawie
                      no Raków w drugiej połowie to może raz czy dwa był w polu karnym Trnawy. Ale co mnie najbardziej zastanawia, tam grały odpady z ekstraklasy, a grali na prawdę fajną pilkę. I tak sobie myślę, że poziom drużyny da się podnieść o 60% bazując na bieżących piłkarzach a nie tylko kupowaniu nowych licząc na extra jakość jednostki.

I tak sobie myślę, wszyscy czekają na nowego napada a nikt pewnie w klubie nie skupi się w tygodniu na Rosołku, żeby mu pomóc być lepszym piłkarzem. Oczywiście nowy napad potrzebny, ale lepszy Rosołek także.
                      Ostatnio edytowany przez Kony1916; 158777.

Komentarz

• Bo my wiecznie nie mamy czasu na nic, u nas musi być wynik już, inaczej zmiana trenera i 10 zawodników w okienku.

Komentarz

• Prosze Was… Rakow naprawde gra solidna pilke, maja grupe solidnych, wybieganych pilkarzy, jednego asa, ktory bierze na siebie gre jak trzeba, dobrego trenera a przede wszystkim stabilizacje. Oczywiscie, nawet z takim Spartakiem Trnava nie beda dominowac przez caly mecz, ale zagrali fajna 1 polowe, w 2 przez jakis czas trzymali wynik, a potem, pomimo, ze uciekla im troche koncowka, dowiezli super wynik. Gdyby tak zagrala Legia wszyscy by piali z zachwytu. W ostatniej rundzie bedzie im ciezko, ale jak dla mnie nie sa bez szans.
                          A Amica… no bardzo ladna bramka do szatni dla dzielnych Islandczykow

Komentarz

• Druga połowa zapowiada się pasjonująco 😀

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                              Bo my wiecznie nie mamy czasu na nic, u nas musi być wynik już, inaczej zmiana trenera i 10 zawodników w okienku.
                              Nie to nie tak... tam grają za grosze i próbują się wybić więc dają z siebie maksa. Nasza liga jest tak przebrzydle przepłacona, że szok... umiejętności piłkarzy kiepskie a pensje jak w Belgii, Holandia czy Serie B, 2. Bundeslidze. Liga jest zgniła od środka... ściągamy szroty którym płacimy zdecydowanie za dużo.. efekt taki, że nie chce im się grać vide np. nasz Johansson
                              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Reykiawik - ziemia przeklęta.
                                tom II :Lol:

Komentarz

Pracuję...
                                X