Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kuchenkorz mam nadzieję w kolejnych rundach również nierozstawiony?
    „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
      Ten Kady to jest przepiłkarz.
      Aż sprawdziłem sobie. Ściągnięty za darmo z drugiej ligi portugalskiej
      „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
        Kuchenkorz mam nadzieję w kolejnych rundach również nierozstawiony?
        Teraz będą grać w Lidze Konferencji z przegranym z pary Slovan Bratysława - Dinamo Batumi.

Komentarz

• Jak to jest że Azerowie Kazachowie Cypryjczycy Słowacy Mołdawianie potrafią za niewielkie pieniądze stworzyć drużyny które kulturą gry biją polskie zespoły na głowę?!

Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
          Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
          To jest Służewiec To są Nasze Termopile
          Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
          Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
          Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
          W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
          A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

Kuźwa, wygląda na to, że tylko Żalgiris nam spitoli kupony...
            w 85 min. gosc nie trafił do pustej bramki nikogo przed nim nie bylo a zaje***ał jak głupi nad poprzeczka
            dawno takiego kiksu nie widzialem

Komentarz

• Ojej, jaka szkoda

Jak Karabach wygrywał to oni 2 podań nie potrafili sklecić, nie wspominajac, ze calkowicie oddali inicjatywe.

Takze tego, szeroka kadra, udane okienko transferowe, Rudko top.
              Fajnie by bylo jakby doczlapali do tej ligi konferencji, ale pewnie gdzies sie wylozą.

Komentarz

• Dla nas ze względów budżetowych lepiej, żeby nie doczłapali. Już i tak mają więcej kasy na wzmocnienia niż my. Inna sprawa, czy ja wykorzystają ,czy jednak pójdzie do kieszeni Rutkowskiego.
                #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
                  Dla nas ze względów budżetowych lepiej, żeby nie doczłapali. Już i tak mają więcej kasy na wzmocnienia niż my. Inna sprawa, czy ja wykorzystają ,czy jednak pójdzie do kieszeni Rutkowskiego.
                  A czym oni mogą zachęcić grajka? Ze jak przejdą 3 rundy to w lk zagra…No zajebiscie

Komentarz

• Z tą kadrą grając na 2 frontach to w lidze zakreca sie kolo 15 miejsca, a w tym roku kasa za top 3 bedzie znacznie wieksza. Oni przyżydzą tam w zarzadzie, wiec nikogo wartosciowego pewnie nie kupia.

Zreszta historia nie klamie, jak juz wreszcie sie uda ledwo wygrac lige, juz mysla, ze to sklad na lige mistrzow. Jednorazowe wyskoki raz na 5-7 lat, poszczekac troche i wracaja na swoje miejsce.

Komentarz

• Papszun z Rakowem by się nie dał tak zerżnąć jak Lech.

Komentarz

• Wronieckie korupcyjne urwy i sprzedawczyki, zgwałcone niemiłosiernie w 1-wszej rundzie przez kozojebców.
                        Kto w Bojaźn Bożą nie wierzył, niechaj teraz uwierzy.

Komentarz

• Odpadł kiedyś jakiś Mistrz Polski w 1 rundzie eliminacji?

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                            Odpadł kiedyś jakiś Mistrz Polski w 1 rundzie eliminacji?
                            Piast z BATE bodaj.

Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
                            Wronieckie korupcyjne urwy i sprzedawczyki, zgwałcone niemiłosiernie w 1-wszej rundzie przez kozojebców.
                            W końcu w Poznaniu koziołki bodzą się, więc kozojebcy w kontekście dzisiejszego wyniku to dość trafne określenie

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                              Odpadł kiedyś jakiś Mistrz Polski w 1 rundzie eliminacji?
                              Piast
                              Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Ehhh. No nic, i tak piękny wynik na "stulecie". My taki mieliśmy z Realem, kiedy seryjnie gwałcił on rywali w LM. Ot, taka różnica.

Komentarz

Pracuję...
                                X