Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kawał bramkarza ten Rudko.
    A Melanż Trwa...

Komentarz

• 5-1 😅 Pomijając słaba postawę sędziego - w obie strony, choć gorzej dojechany Lech, to oni nie zrobili żadnej akcji od 30 sekundy. Totalna dominacja.
      "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Spotkanie gołej dupy z batem, byłoby to nawet zabawne, gdyby nie to, że dwa lata temu objeżdżali nas podobnie w Warszawie. Ktoś kompetentny jest w stanie wytłumaczyć w jaki sposób drużyna przez Transfermarkt wyceniana na 50% wartości Lecha urządza regularne gwałty na polskich ekipach? Paranoja.

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
          Kawał bramkarza ten Rudko.
          I mocna ławka.
          Gonisz wynik spadkowiczem z Wisły i 20 latkiem ogranym w GKS Katowice 😂

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
            Ten Kady to jest przepiłkarz.
            Owusu też niczego sobie.
            I pomyśleć że jeszcze nie tak dawno był do wzięcia za czapkę gruszek.
            Ostatnio edytowany przez 19Christoph16; 11533.

Komentarz

• Jak Vesovic i nasz niedoszły piłkarz Jankovic?

Komentarz

• Niezależnie że to Lech- jak to jest, że co roku to samo? Jak nie Azerowie, to Cypryjczycy albo inni Mołdawianie, a nawet Luksemburczycy...
                Chyba po prostu nie umiemy w taktykę... we krwi naszych zespołów brak taktycznego dna, gramy co umiemy, a nie co chcemy... jesteśmy 15 lat za innymi ligami.

Komentarz

• Dla nas byłoby lepiej, gdyby Lech jak nadłużej musiał łączyć ligę z pucharami.
                  Ostatnio edytowany przez r9robins; 49791.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

I mocna ławka.
                    Gonisz wynik spadkowiczem z Wisły i 20 latkiem ogranym w GKS Katowice 😂
                    Głębia składu i praktycznie dwie równorzędne jedenastki.
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez kijek Zobacz posta

nie wiem czemu u nich zakładasz taka sama katastrofę jeśli będą mieli zagrać tych kilka meczów więcej. Ja widzę między nami z zeszłego sezonu a nimi obecnie jedną podstawowa różnice.

Wiem to niewygodne ale mają to czego my nie mieliśmy. Szeroką kadrę.
                      ups :d

Komentarz

• Zamieszczone przez Paulista Zobacz posta
                        Niezależnie że to Lech- jak to jest, że co roku to samo? Jak nie Azerowie, to Cypryjczycy albo inni Mołdawianie, a nawet Luksemburczycy...
                        Chyba po prostu nie umiemy w taktykę... we krwi naszych zespołów brak taktycznego dna, gramy co umiemy, a nie co chcemy... jesteśmy 15 lat za innymi ligami.
                        Mam takie same przemyślenia, dlatego czekam aż ktoś kompetentny się wypowie. Runi śmieszkuje, że Lech walczył spadkowiczem Wisły, ale przecież ten Karabach nie wyszedł dzisiaj Oblakiem, Marcelo, Saulem i Messim. To są no-name'y, z których przed rokiem wyciągnęliśmy rokującego napastnika. A mimo wszystko za każdym razem, kiedy polskie zespoły z nimi grają, to przewyższają je kulturą gry jakby to było ci najmniej jakieś Porto czy Ajax. Nie rozumiem tego, a bardzo bym chciał. Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to trener pamiętający dwumecz z Wisłą Kraków. Ktoś coś?

Komentarz

• Zamieszczone przez Paulista Zobacz posta
                          Niezależnie że to Lech- jak to jest, że co roku to samo? Jak nie Azerowie, to Cypryjczycy albo inni Mołdawianie, a nawet Luksemburczycy...
                          Moim zdaniem w Polsce kibice zbyt rzadko płaczą, że trener (e: i pół składu) do wymiany, a zarządy zbyt rzadko ulegają tej presji. Trzeba to robić częściej i efekty same przyjdą.
                          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                          -------------
                          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Nie wiem czemu u nich zakładasz taka sama katastrofę jeśli będą mieli zagrać tych kilka meczów więcej. Ja widzę między nami z zeszłego sezonu a nimi obecnie jedną podstawowa różnice.

Wiem to niewygodne ale mają to czego my nie mieliśmy. Szeroką kadrę.
                            Ekspert pełną gębą
                            Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

Moim zdaniem w Polsce kibice zbyt rzadko płaczą, że trener (e: i pół składu) do wymiany, a zarządy zbyt rzadko ulegają tej presji. Trzeba to robić częściej i efekty same przyjdą.
                              Dokładnie. Zeszłoroczne przygody w pucharach Rakowa to potwierdzają.

Komentarz

• Nie porównuj presji ciążącej na Rakowie do presji na Lecha, nie mówiąc już o Legii. Co w Rakowie jest sukcesem, tutaj jest porażką.

Komentarz

Pracuję...
                                X