Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jeśli jacyś mityczni szejkowie zastanawiali się nad kupnem Lechii, to chyba się właśnie rozmyślili

Pogoń lekko, łatwo i przyjemnie. Choć pod koniec chyba opadli z sił i trochę problemów mieli. Ale w rewanżu też spokojnie ogarną.

Komentarz

• No fajna ta szeroka kadra amiki, taka nie za mocna

wymienili kilku zawodnikow, srodkowy pomocnik musi grac na srodku obrony, jakies szymczaki, czerwinskie i inny szrot. Rakow ich zmiazdzyl, a powinno byc wiecej, obijali im słupki i poprzeczki.

Komentarz

• I bardzo dobrze, bo już miałem obawy, że nam faktycznie mocno odjechali
        #amikaszerokakadra

Komentarz

• Dziś koniec marzeń dla Lecha, Emreli już zapowiedział siłę swojego byłego pracodawcy
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: Opera Zrzut ekranu_2022-07-12_130152_www.efortuna.pl.png
Wyświetleń: 768
Rozmiar: 66,1 KB
ID: 2628992 powinno byc dobrze

Komentarz

• Pozwoliłem sobie powielić Twój kuponik, bo się mnie spodobał

Komentarz

• Ale zaczęli Gdyby nie znieśli zasady bramek wyjazdowych, byłoby po zabawie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Heksair Zobacz posta
                  Ale zaczęli Gdyby nie znieśli zasady bramek wyjazdowych, byłoby po zabawie.
                  Ale znieśli. Już 1-1, także jestem względnie spokojny o wynik meczu 😎
                  "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Wiadomo, zasady gry są jakie są. Azerowie przypominają mi nas ze starych dobrych czasów, kiedy co roku graliśmy w grupie pucharów: potrafiliśmy nic nie grać, a mimo wszystko wyciągać wyniki meczów. Na pierwszy rzut oka widać która drużyna ma doświadczenie. Cóż, nie żebym Lechowi specjalnie dobrze życzył, ale druga połowa zapowiada się bardzo ciekawie

Edit: swoją drogą, mają spoko ręcznik w tej bramce, widać trzyma formę ze sparingów. To dobrze wróży na ligę
                    Ostatnio edytowany przez Heksair; 162209.

Komentarz

• Ten Kady to jest przepiłkarz.
                      Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                        Pozwoliłem sobie powielić Twój kuponik, bo się mnie spodobał
                        prosze bardzo
                        juz
                        3-1
                        Żalgaris słabo tu bedzie raczej błąd

Komentarz

• Zamieszczone przez Heksair Zobacz posta
                          Wiadomo, zasady gry są jakie są. Azerowie przypominają mi nas ze starych dobrych czasów, kiedy co roku graliśmy w grupie pucharów: potrafiliśmy nic nie grać, a mimo wszystko wyciągać wyniki meczów. Na pierwszy rzut oka widać która drużyna ma doświadczenie. Cóż, nie żebym Lechowi specjalnie dobrze życzył, ale druga połowa zapowiada się bardzo ciekawie

Edit: swoją drogą, mają spoko ręcznik w tej bramce, widać trzyma formę ze sparingów. To dobrze wróży na ligę

Komentarz

• Skąd oni tego zioma na bramce wytrzasnęli XDDD Mieli w miarę solidnego Holendra, to ściągnęli sobie jakiegoś klauna, ale to nie nasz problem. Natomiast jednak miałem nadzieję, że do tej 2 rundy awansują - wtedy kopanie po pastwiskach do zimy mieliby w zasadzie zaklepane, a tak nie wiadomo.
                            Ostatnio edytowany przez Heksair; 162209.

Komentarz

• Tu tylko Kownacka mogłaby cokolwiek zmienić, no ale nie mają

Komentarz

• Zamieszczone przez legionista1984 Zobacz posta

prosze bardzo
                                juz
                                3-1
                                Żalgaris słabo tu bedzie raczej błąd
                                Kuźwa, wygląda na to, że tylko Żalgiris nam spitoli kupony...

Komentarz

Pracuję...
                                X