Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Thibaut Courtois

Hala Madrid!

q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Na pewno ostatnim zawodnikiem który miał kontakt z piłką był Fabinho. Teoretycznie więc bramka zdobyta prawidłowo. Nie jestem pewien, ale może tu chodzić o rozmyślne zagranie, a w takim przypadku tu takiego zagrania nie było.
      Ja się zastanawiałem, czemu linia nie była wyznaczona od pierwszego obrońcy przed bramką/ No nic, zrobiłem z siebie idiotę

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
        Ja się zastanawiałem, czemu linia nie była wyznaczona od pierwszego obrońcy przed bramką/ No nic, zrobiłem z siebie idiotę
        Spoko, nie Ty jeden. Ja też długo nie mogłem tego zrozumieć ​​​​​​. Tyle lat człowiek ogląda te mecze i nadal coś go może zaskoczyć.
        Bazinga!
        Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Kurs na wygraną Realu to była promocja dnia
          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

Spoko, nie Ty jeden. Ja też długo nie mogłem tego zrozumieć ​​​​​​. Tyle lat człowiek ogląda te mecze i nadal coś go może zaskoczyć.
            Tyle, że sporo lat w tył to by właśnie ewidentny spalony, tzn. zawodnik na pozycji spalonej zamiast znieruchomieć i udawać że go tam nie ma, zaczyna strzelać to nie ma gola, a na samym początku nie było żadnych pozycji spalonych tylko na sztywno, ktokolwiek był spalony to gwizdek i nie ważne co dalej oraz w jakiej odległości od piłki i bramkarza był delikwent Potem się zrobił pierdyliard interpretacji i ja się ciągle gubię, tak w przypadku spalonego jak i zagrania ręką, choć w przypadku wślizgów też się zaczął cyrk, kiedyś sprawa była prosta, nogi miały być przy ziemi i trzeba było trafić w piłkę ale atakować z tyłu nie wolno było, teraz widzę, że jest różnie w zależności od ligi i sędziów bądź pogody albo jakiś innych niezrozumiałych przyczyn.
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
              Kurs na wygraną Realu to była promocja dnia
              To prawda, grzechem byłoby nie skorzystać

Komentarz

• Na Live można było wyrwać lepszy kurs, prawie 5, ale i tak jest nieźle

https://www.efortuna.pl/ticketdetail...2n9UD3ZyQAU%3D
                Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
                  Na Live można było wyrwać lepszy kurs, prawie 5, ale i tak jest nieźle

https://www.efortuna.pl/ticketdetail...2n9UD3ZyQAU%3D
                  Ja zagrałem przed meczem przy kursie 3,60 za taką samą stawkę.

Komentarz

• Podsumowując

Komentarz

• Chyba jesteśmy zgodni co do tego, że Sheriff będzie idealny na początek dla Lecha

Podano do stołu. Grupa Lecha w Q1 LM: Qarabağ Sheriff Slovan Bratysława Lincoln Red Imps Shamrock Rovers
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                        Chyba jesteśmy zgodni co do tego, że Sheriff będzie idealny na początek dla Lecha
                        Slovan.
                        Wystarczający, a w przypadku awansu nie dający im rozstawienie w drugiej rundzie.

Pierwsze dwie dają.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

Slovan.
                          Wystarczający, a w przypadku awansu nie dający im rozstawienie w drugiej rundzie.

Pierwsze dwie dają.
                          Nie zakładam ich przejścia pierwszej rundy
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• No to bach, bach Karabach

Komentarz

• Ups.
                              Bazinga!
                              Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Na tym etapie nie ma łatwych drużyn.
                                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Pracuję...
                                X