Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• O co chodziło z tym spalonym? ...bo nie ogaraniam

Komentarz

• Z tym spalonym to jakaś dziwna interpretacja, Benzyna dostał piłkę od kogoś z Liverpoolu, w dodatku chyba się obtarło o bramkarza jeszcze.
      Zaczęli pozycje spalone znów gwizdać? W momencie gdy piłkę próbował strzelać Hiszpan to rzeczywiście Benzyna był na spalonym ale to nie było podanie do niego.
      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
        Z tym spalonym to jakaś dziwna interpretacja, Benzyna dostał piłkę od kogoś z Liverpoolu, w dodatku chyba się obtarło o bramkarza jeszcze.
        Zaczęli pozycje spalone znów gwizdać? W momencie gdy piłkę próbował strzelać Hiszpan to rzeczywiście Benzyna był na spalonym ale to nie było podanie do niego.
        Dokładnie, podczas strzału nie uczestniczył, potem dostał piłe odbitą od kolana obrońcy Liv, przecież dużo jest takich sytuacji, gdzie zawodnicy z boku są na pozycjach spalonych i akcja toczy się dalej.......druk jak uj.

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
          O co chodziło z tym spalonym? ...bo nie ogaraniam
          Nie mam pojęcia. Bardziej myślałem, że będzie chodziło o ten pierwszy przerzut do Benzemy a tu się wszyscy skupiają na tym zamieszaniu późniejszym w polu karnym. Tutaj to chyba tylko "fachowcy" z wozu wiedzą ocb.

Komentarz

• Ale tam był jeszcze obrońca czerwonych, prawie w bramce... Zaraz się okaże, że człowiek od dzieciaka mecze ogląda, a nie wie kiedy jest spalony
            Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: comment_1653769561voZsWK1hcD8A9ojTEcpghQ,w400.jpg
Wyświetleń: 313
Rozmiar: 21,4 KB
ID: 2626323

Komentarz

• W momencie strzału Benza był na spalonym i odniósł z tego korzyść, wg mnie bez znaczenia że strzał został zablokowany i nie było bezpośredniego podania.

Komentarz

• Jprdl miardy jak zwykle nic nie grają, a znowu o mały włos nie strzelili bramki dvpą...
                Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Dobra jednak się zbłaźniłem... spalony jest od przedostatniego zawodnika i nie musi być to bramkarz

Komentarz

• Rewelacyjny Casemiro, czyścił aż miło, Courtois dla mnie MVP meczu + za całokształt i gro niesamowitych interwencji w całej fazie pucharowej, dzięki którym cały czas trzymał Real w grze.
                    Real x14 brawo!!!!
                    Ostatnio edytowany przez Budyń_70; 126028.

Komentarz

• Jebaniutcy, jeden celny strzał i puchar, cóż La Liga nad angolami
                      Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Żaden zwycięzca LM nie miał chyba trudniejszej drogi do wygranej w fazie pucharowej niż Real Madryt 2021/2022. Brawo Królewscy. 14 puchar Europy.
                        Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Jak ja ich ****** nie lubie !!!
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Niesamowite! Tibo kocur.

Komentarz

• PSG, Chelsea, Man. City, Liverpool..... odprawieni

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                                O co chodziło z tym spalonym? ...bo nie ogaraniam
                                Na pewno ostatnim zawodnikiem który miał kontakt z piłką był Fabinho. Teoretycznie więc bramka zdobyta prawidłowo. Nie jestem pewien, ale może tu chodzić o rozmyślne zagranie, a w takim przypadku tu takiego zagrania nie było.
                                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Pracuję...
                                X