Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta

Każdy chciałby mieć takiego rezerwowego jak Rodrygo. Piłkarzy rozlicza się z bramek i asyst a nie wypracowanych sytuacji, zresztą potem zdaje się że zniknął z pola widzenia. Trzeba też mieć na uwadze że od faceleta który kosztował ponad 100 milionów funtów dużo się wymaga.
    Tak z ciekawości, ile Real kosztował ten joker Rodrygo, wie ktoś może...?

Ed. Już znalazłem......45 baniek eurasów.
    No to sporo ponad połowę mniej i już się prawie spłacił

https://transfery.info/aktualnosci/o...ransfer/115370
    Ostatnio edytowany przez Budyń_70; 126028.

Komentarz

Każdy chciałby mieć takiego rezerwowego jak Rodrygo. Piłkarzy rozlicza się z bramek i asyst a nie wypracowanych sytuacji, zresztą potem zdaje się że zniknął z pola widzenia. Trzeba też mieć na uwadze że od faceleta który kosztował ponad 100 milionów funtów dużo się wymaga.
      To raczej do Guardioli pretensje, że wydał 100 baniek na gościa, którego teraz trzyma na ławie
      A Grealish ostatnio grywa takie ogony, że nic dziwnego, że nie ma czucia, które by mu pozwoliło na idealne wykończenie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta

To raczej do Guardioli pretensje, że wydał 100 baniek na gościa, którego teraz trzyma na ławie
        A Grealish ostatnio grywa takie ogony, że nic dziwnego, że nie ma czucia, które by mu pozwoliło na idealne wykończenie.
        100 baniek mogło się zwrócić, angielskie nastolatki zapewne kupują koszulki i gadżety z Jackiem na potęgę. No i może jeszcze kilku starszych Anglików też kupuje.

Komentarz

• Dużo było spekulacji o Pucharze Konfederacji, czy kluby z mocniejszych lig będą miały ochotę w nich grać. Finał Roma - Feyenoord dowodzi że potraktowali to poważnie, także na trybunach, na Stadio Olimpico było wczoraj prawie 65000 ludzi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
            Fakt, nie spojrzałem wczoraj, ale pewnie kurs w 89 min. na odwrócenie losów meczu był kosmiczny
            Ludzie na Fortunie wrzucali kupony z kursem 130 na zwycięstwo Realu w regulaminowym czasie.

A jeszcze a propo samego meczu, to brak choć 1 żółtej kartki dla Casemiro to jakiś kryminał. Pierwsza za wślizg od tyłu na KDB, druga za ściągnięcie za koszulkę (nie pamiętam kogo) do parteru przy kontrze City. Nie twierdzę że nie powinno go być już na boisku bo pewnie jakby grał z żółtą, to albo grałby mniej agresywnie lub zostałby zmieniony.

Stawiałem na awans Realu, dali delikatnie zarobić. Generalnie mam wywalone kto zdobędzie LM w tym roku, ale mój typ (pewnie jakieś drobne też) ponownie idzie na Real.
            Ostatnio edytowany przez (L)ukas; 2681.
            Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

Dużo było spekulacji o Pucharze Konfederacji, czy kluby z mocniejszych lig będą miały ochotę w nich grać. Finał Roma - Feyenoord dowodzi że potraktowali to poważnie, także na trybunach, na Stadio Olimpico było wczoraj prawie 65000 ludzi.
              No ale, że finał odbędzie się w Tiranie to bym nie zgadł(dopiero sobie wygooglałem).
              Tak czy siak Feye Feye vaffanculo!

Komentarz

• Roma+Feyenoord który chciał kiedyś zrobić z Rzymem to co Neron+chcący się dobrze zaprezentować Albańczycy. O tym finale może być głośno.

Komentarz

• Eintracht z Ligą Europy Bardzo fajnie będzie ich zobaczyć w LM, kibicowsko mogą wnieść mnóstwo świeżości do tych rozgrywek patrząc na to, co konsekwentnie wyprawiali na przestrzeni sezonów w Europie. Wczoraj na finale piro, sektorówka, machajki i "F*CK UEFA MAFIA". Szanuję.

Komentarz

• Zamieszczone przez Heksair Zobacz posta
                    Eintracht z Ligą Europy Bardzo fajnie będzie ich zobaczyć w LM, kibicowsko mogą wnieść mnóstwo świeżości do tych rozgrywek patrząc na to, co konsekwentnie wyprawiali na przestrzeni sezonów w Europie. Wczoraj na finale piro, sektorówka, machajki i "F*CK UEFA MAFIA". Szanuję.
                    O ile nie dostaną jakiegoś zakazu
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

O ile nie dostaną jakiegoś zakazu
                      Tia właśnie miałem napisać "do czasu"(oczywiście tfu tfu).
                      Wczoraj wieczorem przeleciało mi info na TT, że oprawa jechała kilkoma ciężarówkami z Polski i, że połowa oprawy nie weszła na stadion w Sewilli. 2 dni awantur Szkotów z Helmutami, do tego jeszcze dwóch tubylców Ogólnie działo się.

Komentarz

• Na finał LM:

Komentarz

• Mourinho zdobył w karierze wszystkie trzy euro puchary. Bardzo ciężko będzie to komuś powtórzyć.

Komentarz

• Hala Madrid

Komentarz

• W Paryżu organizacyjny chaos. Podobnio na miejscu jest ponad 60 000 Anglików i wielu z nich oczywiście bez biletów. Właśnie forsują ogrodzenie wokół stadionu. Rozpoczęcie meczu na pewno będzie opóźnione co najmniej o 30 minut. Ciekawe jak oni teraz nad tym wszystkim zapanują.
                              Ostatnio edytowany przez r9robins; 49791.

Komentarz

• Wracam do domu co by 2 połowę jeszcze zobaczyć a tu 10 minuta meczu dopiero

Komentarz

Pracuję...
                                X