Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Szkoda, że znowu w kilka minut wszystko schrzanili. Nie to że jestem ich wielkim fanem ale zawsze fajnie jak ktoś utrze nosa wielkim.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
      Szkoda, że znowu w kilka minut wszystko schrzanili. Nie to że jestem ich wielkim fanem ale zawsze fajnie jak ktoś utrze nosa wielkim.
      I bardzo dobrze rzygac się chciało od tego zachwytu na tt Wygrała drużyna lepsza i mam nadzieję zwycięzca LM
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Trochę Klopa postraszyli, miał nie tęgą minę po I poł.
        Dla mnie jednak jutro ważniejszy meczyk

Komentarz

• Liverpool - Real w finale było by miło.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
            Liverpool - Real w finale było by miło.
            +1

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

I bardzo dobrze rzygac się chciało od tego zachwytu na tt Wygrała drużyna lepsza i mam nadzieję zwycięzca LM
              rozumiem tez nie lubię przesady w wydaniu ekszpertow jednak to że wylali Juve i Bayern których nie trawie sprawiło że byłem za nimi w meczu LFC który jest mi obojętny. I zgadzam się Liverpool był lepszy. Mam jednak nadzieję że jutro Real. Finał City-Liverpool jak już pisałem byłby partia szachów dla koneserów.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                Strasznie spuchli, rachunek za pierwszą połowę wysoki.
                Nie da się grac takim wysokim pressingiem cały mecz. Postraszyli to pewne, nastawili się na indywidualne krycie konkretnych zawodników, odcięciem Thiago od podań, przez co mieli przewagę w środku pola. Druga połowa jednak pokazała, że kosztuje to wiele sił, przestrzeni było więcej i zawodnicy byli po prostu spóźnieni.
                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

rozumiem tez nie lubię przesady w wydaniu ekszpertow jednak to że wylali Juve i Bayern których nie trawie sprawiło że byłem za nimi w meczu LFC który jest mi obojętny. I zgadzam się Liverpool był lepszy. Mam jednak nadzieję że jutro Real. Finał City-Liverpool jak już pisałem byłby partia szachów dla koneserów.
                  Na jakiej podstawie tak twierdzisz ? Ich ostatnie 4 spotkania:

2-3
                  2-2
                  2-2
                  1-4

349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Na jakiej podstawie tak twierdzisz ? Ich ostatnie 4 spotkania:

2-3
                    2-2
                    2-2
                    1-4

Farmazon z ta partią szachów, żadna z drużyn nie preferuje takiego stylu gry.
                    Osobiście wolę w finale Real, są rachunki do wyrównania.
                    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Ale ten karny to powinien być...
                      Bazinga!
                      Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Pewniee że nie preferują, tylko, że w finale gra się zupełnie inaczej. Choćby dwa ostatnie finały, wydawać by się mogło że mecz Bayernu z PSG to będzie hit a był kit.

Jestem w stanie iść o zakład, że jeśli LFC spotka się z City w finale to wynik będzie under 2,5 w regulaminowym czasie. Niech stawką będzie wpłata na jakąś zrzutkę dla chorych dzieciaków wskazaną przez zwycięzce? 50zł ?

Benek, Szawar?

Komentarz

• To graj u buka jak jesteś pewien i wygraną przekaż na co chcesz.

Ja liczę na angielski finał i kawał dobrego meczu.
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

• Jasne, rozumiem.

A pewnie że chciałbym dobrego meczu, bo w finałach ostatnio emocje jak na grzybach.

Komentarz

Jasne, rozumiem.

A pewnie że chciałbym dobrego meczu, bo w finałach ostatnio emocje jak na grzybach.
                              Oglądałem półfinał Pucharu Anglii MC vs LFC i mecz obfitował w bramki i dobrze się go oglądało, zwłaszcza dla sympatyzujących z Liverpoolem. Także w razie awansu City czego oczywiście bym nie chciał jest nadzieja na ciekawy finał.

Komentarz

• Przeczucie mi mówi, że niestety ale Real dzisiaj rozjedzie Manchester.
                                Grają u siebie, stratę mają minimalną a przy tym mają ostatnio niesamowitą ilość farta.

Komentarz

Pracuję...
                                X