Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pep grilluje m.in. Grealisha

https://twitter.com/i/status/1438259307628404753

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
      Grillish.

Komentarz

• Jasur z golem na Estadio Santiago Bernabeu

Komentarz

• Robią to

Komentarz

• Niesamowite

Komentarz

• Natomiast co do starcia gigantów, to być może PSG dzisiejszym zwycięstwem nad MC rozpoczęło właśnie marsz po upragniony puchar.
              W tym meczu wyglądali na całkowicie odmienionych w porównaniu do ligowych męczarni, gdzie często gęsto losy ich wygranych ważą się do samego końca meczu.
              To coś w podobie do nas, tylko z tą różnicą, że my póki co nie przepychamy meczy kolanem, nie mniej nasza gra w pucharach również jest zgoła odmienna, choć z drugiej strony co można na ten temat powiedzieć po jednym meczu, czwartek to zweryfikuje
              Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
                Jasur z golem na Estadio Santiago Bernabeu
                U nas ciągle był kontuzjowany, zmęczony albo głodny. A tu proszę, nic mu nie dolega i jeszcze bramki strzela.
                Normalnie cuda na kiju panie, cuda na kiju...

Komentarz

• Komentarz

• No właśnie, w innym temacie zapytałem(za chwilę tam skasuję):
                    Ciekawi mnie skąd taka różnica między Fortuną a STS w kursach na gości ​.

Komentarz

• Można było się obłowić, pytanie, czy taki się znalazł, nawet w Mołdawii

Komentarz

• Ktoś kojarzy większą sensację w LM ?
                        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Pojedynczy mecz ciężko.
                          Jak wyjdą z grupy to myślę, że przebiją sensacją 1/4 Apoelu kilkanaście lat temu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                            Ktoś kojarzy większą sensację w LM ?
                            Chyba nie.
                            Takich kwiatków nawet w FM nie pamiętam

Komentarz

• Ma ktoś gdzieś wyjaśniony fenomen tego Sheryfa? od kilku lat grają na fajnym poziomie, a jak patrze skład, to Mołdawianina tam zobaczyć to rzadkość. Jakiś trener cudak, czy co ?
                              Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                                Ma ktoś gdzieś wyjaśniony fenomen tego Sheryfa? od kilku lat grają na fajnym poziomie, a jak patrze skład, to Mołdawianina tam zobaczyć to rzadkość. Jakiś trener cudak, czy co ?
                                Na pewno główna w tym rola trenera Wernyduba. Na portalu, którego nazwy nie można tu wymawiać, jest o nim spory felieton.
                                Bazinga!
                                Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

Pracuję...
                                X