Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A widziałeś sklad londyńczyków ?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Nie widziałem, słyszałem/czytałem jedynie pogłoski o olaniu tych rozgrywek. Nie mniej jednak wynik poszedł w świat.

Teraz patrzę na skład no i chyba nie kojarzę nikogo ale to samo mogę napisać o gospodarzach.

e:
      Zobaczymy jak podejdą do rewanżu, jakim składem.
      Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
        Conference League:

Oni tam pojechali praktycznie trzecim zespołem. Zobaczymy kogo wystawia w rewanżu ale wygląda na to, że chyba totalnie wykładają wiadomo co na Ligę Konferencji. Im to zupełnie do niczego nie jest potrzebne.
        "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
        (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
        Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• Ten puchar amatorów znaczy się Konferencji przypomina mi puchar Intertoto gdzie bogate kluby miały w 4 literach ten puchar i dzięki temu mało znaczące kluby miały pole do popisu, np. Ruch Chorzów grał w finale.
          A tak a propo: "Zdobywca Pucharu Ligi Konferencji Europy otrzyma od UEFA 5 milionów euro." Więc jaki ma interes grania w nich taki klub jak Tottenham?

Komentarz

• Pewnie dlatego UEFA wrzuciła kluby z najlepszych lig do ostatniej rundy kwalifikacji, tak by same mógły zdecydować czy chcą grać w fazie grupowej czy nie.
            Natomiast wydaje mi się, mając w pamięci ostatnia kolejkę ligi angielskiej, gdzie Tottenham wypruwal flaki by zająć to 7 miejsce w lidze, że oni jednak chcieli tu grać. Być może jednak chodziło po prostu o kasę z tego miejsca ale przecież wiązało się to właśnie z takimi problematycznymi meczami w ECL. Tak czy inaczej, jakieś potencjalne korzyści nawet by były: nabijanie rankingu (kiedyś, gdy jakimś cudem zagrają w LM, to im się przyda), ogrywanie młodzieży, szansa na jakieś trofeum europejskie, przepustką do LE (tak, wiem, to też nie brzmi rewelacyjnie ale LE to często potem przepustka do LM dla angielskich klubów).

Komentarz

• Przetestowali zmienników, oszczędzili pierwszy skład i osiągneli wynik, który powinni bez problemów odrobić w rewanżu - jeżeli zagrają pierwszym składem.
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Po wczorajszych meczach wróciliśmy na pierwsze miejsce w krajowym rankingu UEFA sezonu 21/22

Komentarz

• Zamieszczone przez Viper86 Zobacz posta
                  Ten puchar amatorów znaczy się Konferencji przypomina mi puchar Intertoto gdzie bogate kluby miały w 4 literach ten puchar i dzięki temu mało znaczące kluby miały pole do popisu, np. Ruch Chorzów grał w finale.
                  A tak a propo: "Zdobywca Pucharu Ligi Konferencji Europy otrzyma od UEFA 5 milionów euro." Więc jaki ma interes grania w nich taki klub jak Tottenham?
                  Ostatnie trofeum Totttenhamu to Puchar Ligi Angielskiej w sezonie 2007/2008, a z tych poważnych to Puchar Anglii w 1991. Puchar Konfederacji na pewno by im krzywdy nie zrobił.

Komentarz

• Fajny mecz na Węgrzech. Polecam
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ciekawe jak Dinamo dziś, coś czuje, że przegrają drugi raz....

Komentarz

• Oby, bardzo dobry kurs na Sheriff, nawet z podpórką
                        Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Wyszli na nich bez żadnego respektu, od razu rzucili się do gardeł i grają swoje, mimo prowadzenia 3-0, o to chodzi.

Komentarz

• Ależ ten Szeryf to niesamowicie zdyscyplinowany zespół.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                              Ależ ten Szeryf to niesamowicie zdyscyplinowany zespół.
                              W ostatnich latach odpadali z Karabachem, Shkendiją, Dundalk i AIK. Jak widać wystarczy trener z łbem na karku (co w ogóle znaczy jakikolwiek trener, a nie wuefista, widać na naszym przykładzie) oraz jako taki dyrektor sportowy, i w rok da się zbudować solidnie grającą drużynę. No ale u nich nie ma Mioduskiego, więc na starcie mają łatwiej

Komentarz

• A kto jest u nich dyrektorem sportowym?
                                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Pracuję...
                                X