Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
    Vadis przyjedzie do Częstochowy?
    do Bielska

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta

Wuefista. Uczył mojego syna w gimnazjum.
      Znaczy że syn miał dobrego nauczyciela
      Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
        Lepiej dla Legii, aby ten Raków nie awansował do grupy. Jak awansują, to trzeba będzie się niby dzielić kasą z market pool, a jak odpadną, to wszystko leci do Legii.
        Niezła akrobatyka myśleniowa. Kasa, kasa, jprdl. Trzeba było wygrać z Dinamem a nie ośmieszać takimi życzeniami.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta

Niezła akrobatyka myśleniowa. Kasa, kasa, jprdl. Trzeba było wygrać z Dinamem a nie ośmieszać takimi życzeniami.
          Zajmij się może swoim Motorkiem.
          To jest Legia i jej się wszystko należy. Żadne dzielenie się z innymi. Poza tym nie kibicuję żadnym innym klubom (poza zgodami) w europejskich pucharach. Więc niech odpadają, a cała kasa spłynie do Legii

Komentarz

Więc niech odpadają, a cała kasa spłynie do Legii
            Do Pudla.

Komentarz

Kasa z market pool nie jest wcale taka mała. Lech dostał chyba coś około 4 mln euro (w Lidze Europy, w LK jest pewnie trochę mniej), więc warto przytulić calość, a nie dzielić się.
              Nadal uważam, że lepiej, aby odpadli.
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Uważam, że dla dobra rodzimej kopanej, niech wszystkie kluby grają w pucharach jak najdłużej i jak najlepiej, inaczej nigdy nie wyjdziemy z tego marazmu europejskiego.
                Życzenie innym w tym przypadku potknięcia to delikatnie ujmując bardzo niestosowne zachowanie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta

Do Pudla.
                  W sumie prawda, ale czy za np. awans do LM czy LE kasa nie wpadnie do pudla? Również by wpadła, a nie jedna osoba wrzucała tu wyliczenia ile to można zarobić na awansach.

@Budyń_70 ok, masz takie podejście, więc spoko. Ja mam inne. Nie kibicuję w pucharach Lechom, Wisłom i innym polskim klubom, oprócz zgód. Poczytaj sobie co piszą w innych klubach o odpadnięciu Legii z el. LM. Tam rozterek nie mają. Ja też nie mam.

Czyli jak grał Lech w pucharach w zeszłym sezonie, to trzymałeś za nich kciuki, aby grali jak najlepiej i najdłużej?

Gdyby Mioduski miał mózg, to Legia spokojnie by grała w pucharach systematycznie i nie siedziałaby w tym marazmie. Wystarczyło zatrudnić trenera kilka lat temu, a nie zatrudniać uczniów. Nie przepadam za Michniewiczem, nie lubię stylu gry jego zespołów, ale jednak ma pojęcie o trenerce i potrafi swój pomysł przelać na boisko.
                  Ostatnio edytowany przez LioneL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Chyba źle zrozumiałeś. Nikt nie każe(karze edit )​​​​​​ kibicować innym klubom. Dziwi natomiast trzymanie kciuków za ich odpadnięcie, tyle. Wczorajszy mecz z Rakowem, ani mnie on ziębił ani grzał ale nie przyszłoby mi do głowy żeby trzymać kciuki za Rubin(tak wiem, patrzę z perspektywy kibola klubu, który o pucharach nie ma zielonego pojęcia). Bez spiny, każdy ma jakieś inne podejście.

P.S. A o "mój Motorek" się nie martw
                    Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Bez spiny, każdy ma jakieś inne podejście.
                      Oczywiście, że bez spiny z mojej strony. Budyń_70 normalnie przedstawił swoje zdanie, więc normalnie mu odpisałem.
                      Natomiast Twój komentarz był w nieco innym, prześmiewczym, tonie. Nie to, że jestem jakiś wrażliwy i mnie to zabolało. Nie, tylko odpisałem również w takim tonie.

Mnie dziwi trochę takie podejście na kibolskim forum. Ludzie zapomnieli jaka była radość pod stadionem Legii (w oczekiwaniu na wejście na mecz) jak Wisła Kraków dostała bęcki od Kabarachu? To też było niestosowne i ośmieszające?

Komentarz

• Ciężko nie zauważyć związku pomiędzy graniem Lecha w Europie a ich cudowną postawą w lidze.
                        Dla mnie nie jest problemem, że jakiś polski klub zarobi kilka baniek. I tak w tej lidze nikt nam nie jest w stanie podskoczyć.
                        A to, że jakieś pryszczate pyrusy ściskają kciuki za nasze niepowodzenia, to tylko miód na moje serce. My absolutnie nie musimy się zniżać do ich poziomu, bo my już od dawien dawna jesteśmy półkę - dwie wyżej od całej tej ligi.

Komentarz

Lepiej dla Legii, aby ten Raków nie awansował do grupy. Jak awansują, to trzeba będzie się niby dzielić kasą z market pool, a jak odpadną, to wszystko leci do Legii.
                          Bazinga!
                          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                            Ciężko nie zauważyć związku pomiędzy graniem Lecha w Europie a ich cudowną postawą w lidze.
                            Dla mnie nie jest problemem, że jakiś polski klub zarobi kilka baniek. I tak w tej lidze nikt nam nie jest w stanie podskoczyć.
                            A to, że jakieś pryszczate pyrusy ściskają kciuki za nasze niepowodzenia, to tylko miód na moje serce. My absolutnie nie musimy się zniżać do ich poziomu, bo my już od dawien dawna jesteśmy półkę - dwie wyżej od całej tej ligi.
                            Wiadomo, że gra w pucharach miała wpływ na ich poczynania w lidze. Tylko co będzie jak w końcu ktoś tam pójdzie po rozum do głowy i wzmocnią skład na tyle, że będą mogli z powodzeniem grać na obu frontach?

Czyli radość kibiców i kiboli pod stadionem była zniżaniem się do poziomu innych?

Komentarz

Wiadomo, że gra w pucharach miała wpływ na ich poczynania w lidze. Tylko co będzie jak w końcu ktoś tam pójdzie po rozum do głowy i wzmocnią skład na tyle, że będą mogli z powodzeniem grać na obu frontach?

Czyli radość kibiców i kiboli pod stadionem była zniżaniem się do poziomu innych?
                              Nie no, błagam, przecież to Lech, jaki rozum do głowy?
                              Ich postawa, podobnie jak swego czasu Piasta, to istna sinusoida, a puchary to swoisty "pocałunek śmierci" na dany sezon. Mnie tam aż się buzia cieszy, jak widzę te 120 minutowe boje Rakowa. Niech wejdą do grupy a poważny rywal do tytułu skończy w środku stawki.
                              Jeśli chodzi o zniżanie się do poziomu innych, to odniosłem się do tego co napisałeś, że "piszą na forach o odpadnięciu Legii z LM". Wiesz, dla nich te nasze porażki to trochę sens życia mam wrażenie. Oni przeżywają każdą decyzję sędziowską na naszą korzyść w lidze przez tydzień.
                              Także czym innym jest spontaniczna radość pod stadionem z porażki największego rywala, na tamte czasy (chylącej się od upadku) ale jednak mimo wszystko ligowej potęgi początku XXI wieku, a czym innym jaraniem się z wypiekami na twarzy porażkami klubów, które w żaden sposób nie są w stanie nam zagrozić i które grają trochę w innej lidze, niż my.

Komentarz

Chyba źle zrozumiałeś. Nikt nie karze kibicować innym klubom. Dziwi natomiast trzymanie kciuków za ich odpadnięcie, tyle. Wczorajszy mecz z Rakowem, ani mnie on ziębił ani grzał ale nie przyszłoby mi do głowy żeby trzymać kciuki za Rubin(tak wiem, patrzę z perspektywy kibola klubu, który o pucharach nie ma zielonego pojęcia). Bez spiny, każdy ma jakieś inne podejście.

P.S. A o "mój Motorek" się nie martw
                                +1

I to wyczerpuje mój komentarz do powyższego, nie mniej LioneL skoro masz takie a nie inne podejście, to już Twoja sprawa, ja się z tym nie zgadzam......bo mogę, bez urazy.

Komentarz

Pracuję...
                                X