Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez piotrekp Zobacz posta
    a najlepsze finały są takie jak ten z 2004(?) FC Porto - AS Monaco.
    E tam.O jakości finału nie stanowią drużyny tylko poziom jaki zaprezentują,jakie stworzą widowisko,jakich dostarczą emocji itd. Finał z 2004 nie należy do moich ulubionych.Tegoroczny? Obsada fatalna,tragiczna ale cóż może mecz będzie warty tego trofeum.

A co do Barcelony? No cóż,ciężko odpowiedzieć na tego typu antyfutbol w którym Eto'o gra bocznego obrońcę a D.Milito def.pomocnika.Rozumiem głosy,że to sytuacja ich zobligowałą do takiej gry ale takiego murowania na takim poziomie jak żyję nie widziałem.Nawet nie próbowali się odgryzać.
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Przywołując ten finał bardziej miałem na myśli to, że była sporą niespodzianką, obecność w finale drużyn, które nic nie znaczą w Europie, a po drodze eliminują piłkarskie potęgi (vide Chelsea, ManU, Real).

Nie będzie dla mnie zaskoczeniem jak tegoroczny finał rozstrzygną karne bądź dogrywka. Mourinho - van Gall i wszystko jasne, będą się badać 90 minut

Komentarz

• Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
        A co do Barcelony? No cóż,ciężko odpowiedzieć na tego typu antyfutbol w którym Eto'o gra bocznego obrońcę a D.Milito def.pomocnika.Rozumiem głosy,że to sytuacja ich zobligowałą do takiej gry ale takiego murowania na takim poziomie jak żyję nie widziałem.Nawet nie próbowali się odgryzać.
        Był to w zasadzie element strategii Mourinho. Sam zresztą po meczu przyznał, że polecił swoim graczom nie przeszkadzać Barcelonie w rozgrywaniu piłki. Tym sposobem super nowocześnie grającą Barcę pokonała taktyka sprzed niemal 50 lat. Tak bezczelnych (w pozytywnym znaczeniu) i śmiałych decyzji taktycznych nie widziałem nigdy wcześniej. Dlatego wielkie brawa dla Portugalczyka.
        "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

• Dziś finał LE. Ktoś wie, czy jakiś kanał na Cyfrze będzie aktywny?

Komentarz

• Na tv4 mecz leci, kanał 8 chyba

Komentarz

• Zamieszczone przez Piotrek-Łysy Zobacz posta
              Na tv4 mecz leci, kanał 8 chyba

Jest transmisja na TV4, ale z tego co pamiętam to na Cyfrze + na ma tego programu.

Dla tych co mają Cyfrę + , Sat.1 Austria - Sat.1 Germany

Edyta: Mecz na tych kanałach na 99 % nie będzie zakodowany.
              Ostatnio edytowany przez Perła; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Perła Zobacz posta
                Jest transmisja na TV4, ale z tego co pamiętam to na Cyfrze + na ma tego programu.

Dla tych co mają Cyfrę + , Sat.1 Austria - Sat.1 Germany

Edyta: Mecz na tych kanałach na 99 % nie będzie zakodowany.
                TV4 jest na cyfrze, więc miłego oglądania

Komentarz

• Fulham nic nie pokazało, szkoda że w finale zabrakło Hamburga.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                    Fulham nic nie pokazało, szkoda że w finale zabrakło Hamburga.
                    Aż takiej negatywnej oceny bym nie wystawiał Fulhamowi.
                    Co prawda dobrze się stało że Atletico wygrało. Po meczu widać różnice między Ligą Europejską a Mistrzów

Komentarz

• W sumie git.

Atletico utarło w tym sezonie nosa Realowi

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Różnica między LM a LE jest kolosalna. Dość powiedzieć, że Atletico było w Champions League chłopcem do bicia i to dla drużyn które z kretesem odpadły już w 1/8 finału...

Komentarz

• Diego Milito. Co za sezon. Co za mecz. Fani Interu mają chyba swojego nowego ''Imperatore''.
                          Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Dobrze że Inter wygrał.
                            Wolał bym Barcę, ale skoro wygrali tak dużo, to czemu nie więcej.

Komentarz

• Bayern grał, Inter wygrał. I bardzo dobrze
                              Kombatant z Wilna

Komentarz

• Oglądałem mecz kątem oka, ale muszę przyznać że obrona Bayernu to jakaś katastrofa. To co zrobił z bodajże Van Buytenem Diego przy drugiej bramce to się w głowie nie mieści. Przy pierwszej też stali jak kołki.

Komentarz

Pracuję...
                                X