Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No nie może być, przecież oni tacy niesamowici, że bez murowania bramki się nie obejdzie. Tylko, jak widać, Vuko nie zdążył dać im wskazówek.

Komentarz

• W 3. rundzie eliminacji LM ze ścieżki mistrzowskiej nie przegrał żaden zespół nierozstawiony. Bilans 2-4-0

Komentarz

• Śląsk całkiem całkiem sobie radzi w meczu z Hapoelem.
        1-0 jak na razie.

Komentarz

• nieźle się odpierdala w pucharach.
          Holenderskie Vietesse remisuje u siebie z irlandzkim Dundalkiem. Inny irlandzki zespół Bohemian FC wygrał z PAOK Saloniki.
          A Riga FC, co to kilka tygodni temu remisowała z potężnym klubem z innej planety Malmo tym razem przegrała z Maltańczykami.
          Zaprawdę nie ma na tym etapie słabych drużyn i na każdego z rywali trzeba się mocno spiąć, jeśli chce się uniknąć niespodzianki. i dotyczy to reprezentantów wszystkich lig, a przynajmniej wszystkich spoza 8 najlepszych.
          koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Gent u siebie w czapę dostaje z jakimiś Łotyszami, a Walijczycy biją Pilzno

Komentarz

• No i jeszcze Osijek, pogromca Pogoni, vice mistrz Chorwacji dostaje w pape 4-2 od CSKA Sofia.

Komentarz

• Co się odwalilo we Wrocławiu?? Pierwsza połowa o 17 minut przedłużona? Trybuny czy coś na boisku?

Komentarz

• Rubin i koszulki

edit; pomylili,potem kiero dał im jakieś z numerami flamastrem napisanymi, był pierdolnik nie do opisania
                  i tak się odklejają numery a wiaderko witamin wspomina jak się kiedyś żelazkiem prasowało
                  Ostatnio edytowany przez Many; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Akcja rodem z ligi okręgowej

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                      Co się odwalilo we Wrocławiu?? Pierwsza połowa o 17 minut przedłużona? Trybuny czy coś na boisku?
                      Po rozpoczęciu poleciały serpentyny na pole karne oraz rozpalono świecidełka po czym cały stadion stanął w kłębach dymu a piłkarze uciekli do tunelu Trwało to jakoś z 20 minut aż się przewietrzyło.

Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Przepis o (nie wiem jak to napisać...) jednolitej (?) czcionce na koszulkach już nie obowiązuje? Hapoel miał nazwiska pisane po hebrajsku (?), mega nieczytelne

Komentarz

• Łoooo, w 85 minucie usłyszałem o pierwszym celnym strzale Rakowa na bramkę

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                            Łoooo, w 85 minucie usłyszałem o pierwszym celnym strzale Rakowa na bramkę
                            Strzale tylko z nazwy, podejrzewam, że wybroniłbyś bez problemu bo ja z pewnością i to na luzie, to było nieszczególnie silne podanie, żenada,
                            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                              Przepis o (nie wiem jak to napisać...) jednolitej (?) czcionce na koszulkach już nie obowiązuje? Hapoel miał nazwiska pisane po hebrajsku (?), mega nieczytelne
                              Obowiązuje od fazy grupowej lub play off (tylko LM).

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                                No i jeszcze Osijek, pogromca Pogoni, vice mistrz Chorwacji dostaje w pape 4-2 od CSKA Sofia.
                                To akurat nie jest nic dziwnego, to CSKA Sofia rok temu grało w grupie LE, eliminując w 4 rundzie Basel.
                                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Pracuję...
                                X