Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bayern formalność. Ciekawie będzie w drugim meczu, gdzie większość stawia na Chelsea, a wystarczy przypomnieć sobie zeszły sezon i rewanż z Liverpoolem w Anglii. Na początku miesiąca postawilem na awans ekipy Simeone i liczę na wynik 1:2
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
      Bayern formalność. Ciekawie będzie w drugim meczu, gdzie większość stawia na Chelsea, a wystarczy przypomnieć sobie zeszły sezon i rewanż z Liverpoolem w Anglii. Na początku miesiąca postawilem na awans ekipy Simeone i liczę na wynik 1:2
      Za Lamparda może by tak było ale za Tuchela nie sądzę. On naprawdę poukładał te klocki, choć byłem sceptycznie nastawiony jego przyjściem. Szkoda, że znowu do oglądania jest mecz Bayern/Real/Barcelona na tvp. Mecz rozstrzygnięty, zero emocji ale gra Lewandowski i nic innego nie pokażą...
      "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
      Wiedźmin

Komentarz

• Tak jak mecz PSG - Barka obronił się i pod względem emocji oraz jakości gry położył na plecy ten drugi, tak dzisiaj też bym wolał obejrzeć w kanale otwartym mecz Chelsea - Atletico, gdyż podejrzewam, że będą emocje do ostatniego gwizdka.

Komentarz

• No ciężki mecz do oglądania. Bayern chce sobie na spokoju dograć a Lazio nie ma za bardzo pomysłu. Tyle.

Komentarz

• Ufffff, koniec męczarni

Sam Szpakowski mówił, że to było do przewidzenia, więc naprawdę, po uja takie wyjaśnione mecze nam serwują (tak wiem) ale to nie zmienia faktu, że to porażka.

PS. Ciekaw jestem, jakie pary w piątek się rozlosują

W grze pozostały:

Manchester City
            Real Madryt
            Liverpool
            PSG
            Borussia Dortmund
            FC Porto
            Chelsea
            Bayern Monachium

Oby Baya nie trafił na MC, wg mnie drugiego głównego faworyta tej edycji.

Komentarz

• Każda para będzie wyglądała dobrze. Większość pewnie chciałaby trafić na Porto.
              Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
                Bayern formalność. Ciekawie będzie w drugim meczu, gdzie większość stawia na Chelsea, a wystarczy przypomnieć sobie zeszły sezon i rewanż z Liverpoolem w Anglii. Na początku miesiąca postawilem na awans ekipy Simeone i liczę na wynik 1:2
                Zdaje się, że sędzia im zdecydowanie nie pomógł

Komentarz

• Trochę się w tym wszystkim gubię - wyjaśni ktoś dlaczego jeden mecz Atletico z Chelsea był na neutralu a drugi w Londynie? W przypadku Lipsk - Liverpool oba były na neutralnym (i to potrafię sobie wytłumaczyć - kwarantanna dla osób przybywających z Anglii). Nie wiem jak było w przypadku City - Gladbach, nie interesowałem się.

Komentarz

• A i dodam dla tych wszystkich narzekających na Bayern - Lazio, mecz Chelsea to były również flaki z olejem. Atletico nawet nie pisnelo przez cały mecz. Tzn. niby na początku w sumie mogli dostać nawet dwa karne ale sędzia uznał, że nie (ja się nie wypowiem, nie ogarniam tych stale zmieniających się przepisów). Po tych sytuacjach na boisku była już tylko Chelsea.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                      Trochę się w tym wszystkim gubię - wyjaśni ktoś dlaczego jeden mecz Atletico z Chelsea był na neutralu a drugi w Londynie? W przypadku Lipsk - Liverpool oba były na neutralnym (i to potrafię sobie wytłumaczyć - kwarantanna dla osób przybywających z Anglii). Nie wiem jak było w przypadku City - Gladbach, nie interesowałem się.
                      W związku z pojawieniem się nowej odmiany koronawirusa na Wyspach Brytyjskich inne kraje wprowadziły dodatkowe obostrzenia. Niemcy nie zezwalają na lądowanie samolotów z tego rejonu na ich terenie. To sprawiło, że UEFA postanowiła zmienić arenę zmagań RB Lipsk z Liverpoolem.

Europejska Unia Piłkarska poinformowała, że pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów odbędzie się na Puskás Arénie w Budapeszcie. Okazuje się, że rewanżowe spotkania najprawdopodobniej również będzie musiało zostać rozegrane na neutralnym gruncie.

Niemieckie władze zdążyły bowiem przekazać „Bykom”, jeśli wyruszą do Anglii na zawody, to już po powrocie zostaną zmuszeni do przejścia kwarantanny. Tym samym „The Reds” pracują nad znalezieniem nowego stadionu, na którym obie ekipy spotkają się 10 marca.

https://transfery.info/aktualnosci/l...gruncie/145336
                      W sumie to nie jest nigdzie jasno napisane czy to L'pool zachował się Fair Play(czy mogli powiedzieć: "gramy u nas i uj a jak nie to zażądamy walkowera a jeśli jednak przyjedziecie to sobie z DFB walczcie później w kwarantannie") czy to UEFA kazała Anglikom wybrać neutral.

Jeśli chodzi o CHE - ATL to Hiszpanom nie zależało na neutralnym gruncie w rewanżu(przynajmniej ja nie słyszałem żadnych apeli jak w przypadku Niemców).
                      Gladbach - City, oba mecze na Puskas Arenie.

Komentarz

• Ok, dzięki. Czyli wychodzi na to, że Atletico chyba w ogóle średnio zależało na czymkolwiek. Zarówno na boisku, jak i poza nim, nie wykazali żadnej woli walki (jak można nie woleć grać na neutralu, niz na wyjeździe, to ja nie pojmuje). Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy każda podróż dla rywala to dodatkowy stres pewnie bo zwiększone kontrole itp. A tak Chelsea wyszła sobie na świeżości i ich pyknela jakby to była jakaś pierwsza runda Pucharu krajowego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                          Ok, dzięki. Czyli wychodzi na to, że Atletico chyba w ogóle średnio zależało na czymkolwiek. Zarówno na boisku, jak i poza nim, nie wykazali żadnej woli walki (jak można nie woleć grać na neutralu, niz na wyjeździe, to ja nie pojmuje). Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy każda podróż dla rywala to dodatkowy stres pewnie bo zwiększone kontrole itp. A tak Chelsea wyszła sobie na świeżości i ich pyknela jakby to była jakaś pierwsza runda Pucharu krajowego.
                          Atletico chyba ma inny priorytet niż wygranie LM, mają realną szansę zdobyć mistrzostwo Hiszpanii.
                          "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                          Wiedźmin

Komentarz

• Zamieszczone przez Loko Zobacz posta

Atletico chyba ma inny priorytet niż wygranie LM, mają realną szansę zdobyć mistrzostwo Hiszpanii.
                            A że robią to od wielkiego dzwonu, to mając taką szansę w postaci różnorakich problemów dwóch głównych pretendentów do tytułu, postanowili to wykorzystać, by w ten dzwon uderzyć.
                            Kto wie, może dowiozą, choć peleton pościgowy coraz bliżej

Komentarz

• EUROPA
                              Liga Europy - Play Offy

18:55 Arsenal – Olympiakos (3-1)
                              18:55 Dinamo Zagrzeb – Tottenham (0-2)
                              18:55 Molde – Granada (0-2)
                              18:55 Szachtar - AS Roma (0-3)
                              21:00 AC Milan -Manchester Utd (1-1)
                              21:00 Rangers - Slavia Praga (1-1)
                              21:00 Villarreal - Dynamo Kijów (2-0)
                              21:00 Young Boys – Ajax (0-3)

Komentarz

• Mislav Orsić strzela 3 bramki i wyrzuca Tottenham z LE.

Komentarz

Pracuję...
                                X