Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Ale to co sędziowie i VARy odyebali przedwczoraj w BVB - Sevilla to nawet ciężko skomentować. Takiego bałaganu i zwrotów akcji to od początku VARu nie widziałem. Z trybun to bym na pewno nie zatrybił o co chodziło.
    Zabawna była reakcja bramkarza Sevilli w kierunku Haalanda po niestrzelonym karnym, a potem odwzajemnienie reakcji Haalanda po strzelonym w powtórce.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
      Parafrazując klasyka; kto wybiera te drużyny? Mam na myśli transmisje w tvp. Zawsze albo Barca, albo Real albo RL9. Dziś odrabiający straty RB Lipsk ze słabiutkim Liverpoolem, można się spodziewać, że ich przyciśnie, że mecz będzie ciekawy. A tu po raz kolejny będzie tiki taka z jednej strony i sprinty Mbape z drugiej, a rezultat dwumeczu i tak już rozstrzygnięty (tak wiem, sport, wszystko się może zdarzyć i widziałam orła cień...).

Więc pytam po raz kolejny: kto wybiera drużyny do tej transmisji?
      Zgadnij co puszczą w nast. środę:

Bayern - Lazio (4:1)

czy

Chelsea - Atletico (1:0)?

Komentarz

• Wiadomo, że pokaz siły Lewego

Komentarz

• Tylko, że akurat wczoraj, to ten mecz PSG - Barca był dosyć ciekawy (o dziwo). Poza tym to już trochę klasyk ostatnich lat w LM. Liverpoolu nie oglądałem, jednak wynik pokazuje, że z dużym prawdopodobieństwem, emocji to tam było jak na lekarstwo. Zresztą, pierwszy mecz mnie bardzo rozczarował, jeśli chodzi o Lipsk. W ogóle ta drużyna nie przypomina w niczym półfinalisty poprzedniej edycji. Już w grupie był sygnał ostrzegawczy (0-5 z Manchesterem), jednak jakoś się prześlizgnęli. Niemniej bez Wernera atak wygląda dramatycznie a i obrona przypomina duet Jedzą - Wieteska z tego sezonu. Upamecano chyba myślami już w Bayernie. Ciekaw jestem jak The Reds wypadną w 1/4 na tle zapewne jakiegoś poważniejszego rywala.
          I Ciekawe dokąd trafi po sezonie Haaland. Jakieś ploteczki?

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
            Parafrazując klasyka; kto wybiera te drużyny? Mam na myśli transmisje w tvp. Zawsze albo Barca, albo Real albo RL9. Dziś odrabiający straty RB Lipsk ze słabiutkim Liverpoolem, można się spodziewać, że ich przyciśnie, że mecz będzie ciekawy. A tu po raz kolejny będzie tiki taka z jednej strony i sprinty Mbape z drugiej, a rezultat dwumeczu i tak już rozstrzygnięty (tak wiem, sport, wszystko się może zdarzyć i widziałam orła cień...).

Więc pytam po raz kolejny: kto wybiera drużyny do tej transmisji?
            Wczoraj Barcelona była bliższa awansu niż Lipsk a sam mecz dużo ciekawszy od tego w Budapeszcie więc wybór był prawidłowy. Co do wyboru między meczem Bayernu a pojedynkiem Atletico z Chelsea to wiadomo że Polacy chcą obejrzeć w akcji najlepszego piłkarza globu a nie jakieś szachy między Simeone a Tuchelem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
              Ciekawe dokąd trafi po sezonie Haaland. Jakieś ploteczki?
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• No właśnie coś mi to City się z nim kojarzyło. W takim układzie dla niektórych z ich napastników może się zrobić za ciasno.

Komentarz

• Nastąpi wymiana jakościowa + postawią na młodego, perspektywicznego, na którym jeszcze będzie można w razie co zarobić.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta

Wczoraj Barcelona była bliższa awansu niż Lipsk a sam mecz dużo ciekawszy od tego w Budapeszcie więc wybór był prawidłowy. Co do wyboru między meczem Bayernu a pojedynkiem Atletico z Chelsea to wiadomo że Polacy chcą obejrzeć w akcji najlepszego piłkarza globu a nie jakieś szachy między Simeone a Tuchelem.
                    No akurat wczoraj trafili. I powiem więcej: z każdą rundą prawdopodobieństwo dobrego trafienia będzie większe .
                    Bazinga!
                    Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Kuźwa, wczoraj tylko MU mi nie wszedł

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

Kuźwa, wczoraj tylko MU mi nie wszedł
                        Gdybym ja grał to grałbym tak samo z tym, że MU - MIL zapewne bym odpuścił a za to postawił na Slavię i na to samo by wyszło

Komentarz

• Juventus bez Ronaldo w drużynie dalej zachodził w Lidze Mistrzów jak przez 2 ostatnie sezony. Teraz odpadają na etapie 1/8 LM i to nie z faworytami tych rozgrywek.

Komentarz

• EUROPA
                            Liga Mistrzów - Play Offy

21:00 Manchester City - B. Moenchengladbach 2-0 (2-0)
                            21:00 Real Madryt - Atalanta 3-1 (1-0)

Ed.
                            Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Meazza Zobacz posta
                              Juventus bez Ronaldo w drużynie dalej zachodził w Lidze Mistrzów jak przez 2 ostatnie sezony. Teraz odpadają na etapie 1/8 LM i to nie z faworytami tych rozgrywek.
                              Od odejścia Cristiano Ronaldo w 2018 r. Real Madryt sprowadził sześciu ofensywnych zawodników. Od tamtej pory zdobyli oni w sumie 35 bramek, gdy w tym samym czasie 95 goli strzelił Portugalczyk dla Juventusu.
                              Bazinga!
                              Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• EUROPA
                                Liga Mistrzów - Play Offy

21:00 Bayern Monachium - Lazio 2-1 (4-1)
                                21:00 Chelsea - Atl. Madryt 2-0 (1-0)

Ed.
                                Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X