Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta

Oglądałem....i co takiego odstawił, co by było nie do uratowania, gdyby leżał gościu tuż za murem.
    A to "zaczęło" się od słynnego wyjątkowo udanego wolnego Kuchego Kinga
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
      Z tego co tu widać, to nie tylko Ronaldo, ale cały mur się rozsypał w drobiazgi (każdy sobie...)
      Tak więc wydaje się, że Szczena nie zawinił przy stracie bramki, mając takiego dziurawca przed sobą.

Komentarz

• Ja na zdjęciu muru nie widzę

Ale też sie zastanawiam kto decyduje o tym czy "krokodyl" kładzie się za murem czy nie. Bo ta decyzja powinna być zgrana z tym, czy mur ma skakać czy nie.
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
          Ja na zdjęciu muru nie widzę

Ale też sie zastanawiam kto decyduje o tym czy "krokodyl" kładzie się za murem czy nie. Bo ta decyzja powinna być zgrana z tym, czy mur ma skakać czy nie.
          Chyba odległość z jakiej grany jest wolny. Tutaj była dość spora więc nikt się nie spodziewał, że koleś uderzy po ziemi.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• OK, ale ja zastanawiam się w oderwaniu od wczorajszej sytuacji - bo i przy wolnych z bliższych odległości często (zwykle) nie ma krokodyla i zastanawiam się kto o tym (i o tym czy mur ma skakać czy stać) decyduje (wg mnie powinien bramkarz)

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• No i jak wczorajsza sytuacja z wolnym (sposób jego wykonania) pokazała, że ów "krokodyl" uratowałby Juve awans do kolejnej fazy rozgrywkowej
              Być może przed meczem nie przeanalizowali potencjału wykonawców SFG po stronie FCP.

Komentarz

• Parafrazując klasyka; kto wybiera te drużyny? Mam na myśli transmisje w tvp. Zawsze albo Barca, albo Real albo RL9. Dziś odrabiający straty RB Lipsk ze słabiutkim Liverpoolem, można się spodziewać, że ich przyciśnie, że mecz będzie ciekawy. A tu po raz kolejny będzie tiki taka z jednej strony i sprinty Mbape z drugiej, a rezultat dwumeczu i tak już rozstrzygnięty (tak wiem, sport, wszystko się może zdarzyć i widziałam orła cień...).

Więc pytam po raz kolejny: kto wybiera drużyny do tej transmisji?
                Bazinga!
                Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• To wszystko, aby Janusz na fotelu przed telewizorem był zadowolony, wszak po jednej stronie geniusz futbolu Leo Messi, a po drugiej być może jego następca, niesamowity Mbappe + czarodziej futbolówki Neymar

Komentarz

• To nie jest żaden problem akurat. Mnie bardziej zastanawia/irytuje, że te mecze są równolegle. Tak jakby nie mogli ich zrobić o 19/21 tak jak grupowe albo 20/22 czy nawet 21/23. Dowolna kombinacja dająca możliwość obejrzeć wszystkie spotkania fazy pucharowej. Toż to nawet w ekstraklasie ogarnęli, że mecze nie powinny na siebie nachodzić. Zresztą w Premier League tak samo.

Komentarz

• Tak więc co nas dzisiaj czeka.

EUROPA
                      Liga Mistrzów - Play Offy

21:00 Liverpool - RB Lipsk (2-0)
                      21:00 PSG - Barcelona (4-1)

Natomiast który mecz będzie tym ciekawszym, to trudno na obecną chwilę wyrokować i przypuszczam, że ciężko będzie się im zbliżyć do tego wczorajszego, choć chętnie się pomylę
                      Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                        To nie jest żaden problem akurat. Mnie bardziej zastanawia/irytuje, że te mecze są równolegle. Tak jakby nie mogli ich zrobić o 19/21 tak jak grupowe albo 20/22 czy nawet 21/23. Dowolna kombinacja dająca możliwość obejrzeć wszystkie spotkania fazy pucharowej. Toż to nawet w ekstraklasie ogarnęli, że mecze nie powinny na siebie nachodzić. Zresztą w Premier League tak samo.
                        Jak się jest skazanym na tvp to jest to problem.
                        Bazinga!
                        Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zakup Polsat Sport Premium bądź szukanie streamów to co najmniej dwie dostępne metody by na TVP skazanym nie być

Komentarz

• Czy sędziowie mają jakiś przykaz żeby varowac kontakt stop bramkarza z linią podczas karnych? Przepis w ostatnich latach praktycznie martwy poza ewidentnymi wybiegnieciami, a od jakiegoś czasu każda jedenastka sprawdzana. W którejś lidze nawet kilkukrotnie powtarzali.
                            a propos TVP to suchary i mądrości z tweetów widzów są naprawdę na coraz niższym poziomie, co lepsze prowadzący studio sami nie wiedzą czy je w ogóle przytaczać.

Komentarz

• Dziwny ten wczorajszy mecz PSG-Barca. Wyglądało jakby przez większą część meczu obie drużyny grały w stojanowa, a z drugiej strony sytuacji podbramkowych było całkiem sporo (szczególnie Barca). Trochę to przypominało piłkę ręczną – popodajemy sobie spokojnie po obwodzie, a potem spróbujemy wejść pod brankę, jak się nie uda to powtórka z rozrywki i spróbujemy ponownie.
                              Porównując do kilku meczów Barcelony, które widziałem w tym sezonie to grali nawet nieźle (dużo sytuacji), ale jakoś tak bez przekonania, bez wiary. Chociaż gdyby w pierwszych dwudziestu minutach wykorzystali 1-2 ze stworzonych sytuacji, to PSG chyba by się posypało. PSG w pierwszym meczu wyglądało „potężnie”; wczoraj wyglądali na „stare, dobre” PSG – gdyby Messi wykorzystał karnego, to strach mógłby im zajrzeć w oczy i splątać nogi. W mojej ocenie PSG miało też farta, że po faulu na karnego z drugą żółtą nie wyleciał Kurzawa.

Podsumowując ostatnie dwa dni, to nie sposób się oprzeć wrażeniu, że jesteśmy właśnie świadkami zmiany pokoleń. Dwaj dotychczasowi dominatorzy spotkają się w ćwierćfinale, ale tylko z piwkiem przed telewizorem. I każdy z nich nie tylko nie uratował swojej drużyny, ale również dołożył cegiełkę do jej odpadnięcia (Ronaldo w murze, Messi karnym). Obaj oczywiście jeszcze coś tam wygrają i pewnie nieraz zachwycą, ale powoli stają się jednymi z wielu. A na ich miejsce już nie tylko czyhają, ale już się wdrapują, Haaland i Mbappe.

Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                              Czy sędziowie mają jakiś przykaz żeby varowac kontakt stop bramkarza z linią podczas karnych? Przepis w ostatnich latach praktycznie martwy poza ewidentnymi wybiegnieciami, a od jakiegoś czasu każda jedenastka sprawdzana. W którejś lidze nawet kilkukrotnie powtarzali.
                              Na to wygląda. Z jednej strony dobrze, bo albo przepis znieść albo egzekwować, z drugiej, jak jesteś kibicem szalejącym z radości, bo twój bramkarz obronił karnego, to klniesz te nowosci na czym świat stoi.

Komentarz

• Ale to co sędziowie i VARy odyebali przedwczoraj w BVB - Sevilla to nawet ciężko skomentować. Takiego bałaganu i zwrotów akcji to od początku VARu nie widziałem. Z trybun to bym na pewno nie zatrybił o co chodziło.

Komentarz

Pracuję...
                                X