Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• no to jak dla mnie powinno skończyć się tak
    • Borussia Moenchengladbach - Manchester City
    • Lazio - Bayern Monachium
    • Atletico Madryt - Chelsea
    • RB Lipsk - Liverpool
    • FC Porto - Juventus
    • FC Barcelona - PSG
    • Sevilla - Borussia Dortmund
    • Atalanta - Real Madryt
    Czyli bez niespodzianek

349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• A i tak trafią się z 2-3 niespodzianki
      Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        Przy obecnej formie Barcy musiałem się sporo nagłowić żeby zrozumieć przesłanie Twojego posta i znaczenie wyrazu "najgorszy"
        No raz, że demony przeszłości mogą powrócić.
        Dwa, że Barca (jako jedyna ekipa z 2 miejsc), to jednak wielka firma i ciężko sobie wyobrazić, że ich kryzys nadal będzie trwał w lutym.
        Trzy, że wziąwszy pod uwagę, że do wylosowania była np. 8 obecnie drużyna Bundesligi, 8 Serie A, 9 Serie A (która cudem wyszła z grupy śmiechu), 3 ligi portugalskiej a na dokładkę Atletico, które naprawdę nic nie pokazało w fazie grupowej czy Sevilla, która owszem, byłaby niewygodna ale też nikogo mocnego w grupie nie miała, to myślę, że jednak Barca to najgorsza opcja

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
          Najciekawiej zapowiada sie Barca-PSG, w miarę wyrównany może być też Atletico-Chelsea, ew. Porto może się pokusić o niespodziankę.
          W sumie to każdy może być mega emocjonujący, zwracam uwagę jeszcze na te dwa poniższe, gdzie wg mnie trudno jednoznacznie wskazać faworyta.
          • Borussia Moenchengladbach - Manchester City
          • RB Lipsk - Liverpool
          Ale generalnie bardzo fajne losowanie - prawie każdy meczyk zapowiada się ciekawie

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
            A i tak trafią się z 2-3 niespodzianki
            Ja upatruję ich w tych meczach
            • RB Lipsk - Liverpool
            • FC Porto - Juventus
            • Sevilla - Borussia Dortmund

Komentarz

• Ja np liczę na Atalantę i Gladbach. Ale to tylko tak życzeniowo, pieniędzy nie postawię.

Komentarz

• Atalancie może być ciężko, chyba że "Papu" Gomez i Gasperini się w końcu dagadają.
                Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Ale zamieszanie przed wznowieniem rozgrywek LM
                  Czyżbyśmy mieli jednak Ligę Mistrzów przy Ł3

Liga Mistrzów w Warszawie?! Atletico szuka stadionu na mecz z Chelsea

Autor: Marcin Karbowski Dzisiaj | 13:01

Kolejny mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów ma się odbyć na neutralnym terenie. Zgodnie z planem nie może odbyć się spotkanie Atletico z Chelsea. Niewykluczone, że oba zespoły zmierzą się w... Warszawie.

Powodem jest pandemia koronawirusa i wprowadzane w jej następstwie ograniczenia w przemieszczaniu się. Takie wprowadziła Hiszpania, która tymczasowo nie przyjmuje lotów z Wysp Brytyjskich. "The Blues" nie mogliby więc dotrzeć do Madrytu.

W tej sytuacji Atletico stanęło przed koniecznością znalezienia stadionu, na którym mogłoby dojść do meczu. Rozważano dwie kandydatury: obiekty w Tallinie i Bukareszcie. Faworytem ma być drugie z miast. Rumuńskie media powołując się na działaczy tamtejszej federacji piłkarskiej szacują szanse nawet na 90 procent. Decyzja ma być ogłoszona w poniedziałek wieczorem.

Atletico ma dobre wspomnienia z obiektu w Bukareszcie. W 2012 roku drużyna Diego Simeone wygrała tam z Athletikiem Bilbao 3:0 w finale Ligi Europy.

Na neutralny grunt został już przeniesiony mecz RB Lipsk z Liverpoolem. Spotkanie tych drużyn odbędzie się w Budapeszcie.

AKTUALIZACJA - 14:10

Przeniesienie meczu Atletico z Chelsea do Bukaresztu nie jest przesądzone. Angelo Mangiante, dziennikarz Sky Sport, twierdzi, że spotkanie może odbyć się w Warszawie.

Gdyby tak się stało, piłkarze zagraliby na obiekcie Legii. Na Stadionie Narodowym funkcjonuje szpital tymczasowy poświęcony do walki z koronawirusem.

#Atleti vs #Chelsea could be played in Warsaw. To be confirmed today. #ChampionsLeague

— Angelo Mangiante (@angelomangiante) February 8, 2021

AKTUALIZACJA - 17:10

Informacje o przeniesieniu meczu Atletico-Chelsea do Warszawy potwierdził włoski dziennikarz, Tancredi Palmeri. Jego zdaniem decyzja już zapadła i mecz odbędzie się w stolicy Polski.

Exclusive:

Atletico-Chelsea will be played in Warsaw due to travel restrictions for Covid between Spain and UK

— Tancredi Palmeri (@tancredipalmeri) February 8, 2021
                  Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/kolejny...munii/160098-n

Komentarz

• ....del
                    Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Adidas have unveiled the new UEFA Champions League Ball as they mark the 20th anniversary of their iconic match ball designs
                      Adidas zaprezentował nową piłkę Ligi Mistrzów UEFA, świętując 20. rocznicę ich kultowych projektów piłek meczowych

Komentarz

• Ciekawy mecz dziś się zapowiada, FCB potrzebuje pieniędzy z LM, zobaczymy na ile lojalny jest Messi.

Komentarz

• Psg bez Neymara i Di Marii, ale Barcelona też ostatnio bez rewelacji. Mimo wszystko postawiłem 1x
                          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Według mnie brak Neymara wyjdzie im tylko na dobre. Dla Barcelony ten dwumecz to być albo nie być kursy spadają więc możliwe że zagrają na maksa.

Komentarz

• Ja zagrałem tym razem na bramki, że obie strzelą w obydwu meczach, brakuje mi jeszcze brameczki Lipska.

Komentarz

• Barcelona ma przejebane, LM praktycznie z głowy, szanse na tytuł w lidze iluzoryczne, przegrana w krajowym pucharze do tego kosmiczne długi.

Komentarz

Pracuję...
                                X