Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta

Nawet jakby zarejestrowały, to myślisz, że coś by to zmieniło ??

W NBA Harrell z LA Clippers wywalił do Doncica https://twitter.com/TheNBACentral/st...90679000928257 , i jakoś liga żadnego wielkiego halo z tego nie zrobiła.
    Pomyśl co by było, jakby sytuacja miała miejsce w drugą stronę.

W tej chwili świat oszalał. To co się dzieje przed F1, w Premier League, w NBA to jest kabaret.
    Rasizm na świecie istnieje, ale tylko w stosunku do czarnych
    Pewnie nie, bardziej mi chodziło o to, czy faktycznie były jakieś wrzuty o cyganach.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Już wczoraj w studiu skrótów w TVP mówili o tych Cyganach (nie mogąc najpierw dojś do porozumienia czy to obraźliwe czy nie ). Całość ma wyjaśnić specjalnie powołana komisja.
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Crnomarkovic czy hooy wie jak on się nazywa, właśnie tym meczem zaprezentował poziom zwany ogórkowym.

generalnie cały Lech grał dramatycznie słabo, a Rangers przyjechali przecież potruchtać w tygodniu. Żenada.
        Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Czy mi się dobrze wydawało że Lech skserował naszą oprawę "Ultras Legia" z folii na krzesłach?
          edit: literówka.

Komentarz

• Szczerze, do pewnego momentu wiecej sie po nich spodziewalem i ciesze sie ze swojej pomylki. Okazalo sie, ze elimjnacje to byl chwilowy wyskok formy, a ich krotka lawka a co za tym idzie brak mozliwosci dobrej gry co trzy dni dopelnily dziela. Ogolnie dla nas same plusy - nie zarobili za duzo kasy i zrobili spora strate w lidze

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
              Jakbym miał dziś stawiać to daje Lechowi szansę na maksymalnie 2-3 pkt w grupie i ostatnie miejsce. Może wygrają coś u siebie, może jakieś dwa remisy ale to chyba ich szczyt możliwości.
              post bezpośrednio po Benfice....

aż żałuję, że nie postawiłem jakiegoś grosza na takie rozstrzygnięcie... balonik pompowany po eliminacjach i pierwszym meczu (przegranym sic!) zrobił boom dość szybko...
              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Polska zakończy sezon 2020/2021 na trzydziestym miejscu w krajowym rankingu UEFA. Jeszcze nigdy w historii nasz kraj nie był tak nisko w tym zestawieniu. Będzie miało to swoje konsekwencje w sezonie 2021/2022. Porażka Lecha z Rangersami oznacza, że Polska znajdzie się na najniższej w historii lokacie krajowego rankingu UEFA. Tak niska pozycja będzie miała swoje konsekwencje w sezonie 2021/2022. Trzy polskie drużyny będą musiały wówczas zacząć rywalizację już w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy.

Bazinga!
                Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
                  Szczerze, do pewnego momentu wiecej sie po nich spodziewalem i ciesze sie ze swojej pomylki. Okazalo sie, ze elimjnacje to byl chwilowy wyskok formy, a ich krotka lawka a co za tym idzie brak mozliwosci dobrej gry co trzy dni dopelnily dziela. Ogolnie dla nas same plusy - nie zarobili za duzo kasy i zrobili spora strate w lidze
                  Aha

Łącznie za wyniki sportowe i historyczny ranking Lech Poznań zgarnął 5 mln 127 tys. euro.

Premie Lecha Poznań w Lidze Europy:
                  • 2,92 mln euro - awans do fazy grupowej
                  • 857 tys. euro - ranking uczestników LE
                  • 780 tys. euro - rundy kwalifikacyjne
                  • 570 tys. euro - pokonanie Standardu w fazie grupowej

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta

post bezpośrednio po Benfice....

aż żałuję, że nie postawiłem jakiegoś grosza na takie rozstrzygnięcie... balonik pompowany po eliminacjach i pierwszym meczu (przegranym sic!) zrobił boom dość szybko...
                    No ja się pomyliłem, bo obstawiałem >20 w straconych bramkach, ale Żuraw poszedł po rozum do głowy i skończyło się na 16 kosztem nie wychodzenia z połowy przez długie okresy niektórych meczów.
                    Styl „kopiowany” od pamiętnych meczów kadry z Włochami czy w Holandii a jakże inny „odzew” na te spotkania.

Komentarz

• Szawar, nie rozumiem czego nie rozumiesz Wiadomo, ze zarobili za awans, natomiast w samej grupie doszla im kasa jedynie za wygrana ze Stndardem u siebie. Nic czego nie da sie nadrobic awansem do LE w przyszlym sezonie

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
                        Szawar, nie rozumiem czego nie rozumiesz Wiadomo, ze zarobili za awans, natomiast w samej grupie doszla im kasa jedynie za wygrana ze Stndardem u siebie. Nic czego nie da sie nadrobic awansem do LE w przyszlym sezonie
                        Niech to najpierw zrobią.

Komentarz

• Pary 1/8 finału Ligi Mistrzów:
                          • Borussia Moenchengladbach - Manchester City
                          • Lazio - Bayern Monachium
                          • Atletico Madryt - Chelsea
                          • RB Lipsk - Liverpool
                          • FC Porto - Juventus
                          • FC Barcelona - PSG
                          • Sevilla - Borussia Dortmund
                          • Atalanta - Real Madryt
                          Najciekawiej zapowiada sie Barca-PSG, w miarę wyrównany może być też Atletico-Chelsea, ew. Porto może się pokusić o niespodziankę.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Jeden para się wybija. Ciekawe czy Neymar zagra, wczoraj w meczu z OL znieśli go na noszach.

Komentarz

• Miło, że PSG za swoją postawę dostało najgorszego możliwego rywala.
                              Dobre losowanie dla Lewego - będzie miał szansę bardzo mocno podreperować swój mizerny dorobek strzelecki w tej edycji.
                              Ciekawie też może być w Atalanta - Real, ci pierwsi potrafią się spiąć na Ligę Mistrzów.

Komentarz

• Pary 1/16 finału Ligi Europy:
                                • Wolfsberger - Tottenham
                                • Dynamo Kijów - Club Brugge
                                • Real Sociedad - Manchester United
                                • Benfica - Arsenal
                                • Crvena Zvezda - AC Milan
                                • Royal Antwerp - Rangers FC
                                • Slavia Praga - Leicester City
                                • FC Salzburg - Villareal
                                • SC Braga - AS Roma
                                • FK Krasnodar - Dinamo Zagrzeb
                                • Young Boys Berno - Bayer Leverkusen
                                • Molde FK - Hoffenheim
                                • Granada - Napoli
                                • Maccabi Tel Awiw - Szachtar Donieck
                                • Lille - Ajax Amsterdam
                                • Olympiakos Pireus - PSV Eindhoven
                                Manchester z Realem S. chyba najciekawszy; ew. Benfica-Arsenal i Ajax-Lille

Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                                Miło, że PSG za swoją postawę dostało najgorszego możliwego rywala.
                                Przy obecnej formie Barcy musiałem się sporo nagłowić żeby zrozumieć przesłanie Twojego posta i znaczenie wyrazu "najgorszy"

Komentarz

Pracuję...
                                X