Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    A średnimi łatwo się bronić przed średnimi, a słabymi przed słabymi . Gorzej jak zakładasz (nie Ty jako Bonhart, tylko hipotytyczny trener ), że ci słabi/średni nie muszą się za bardzo bronić przed tymi średnimi/dobrymi, bo sami im więcej strzelą.
    Tak, tyle ze mam wrazenie, ze jednak w tej szarej masie sa wieksze roznice niz w topie. Duzo latwiej o proste, dramatyczne w skutkach bledy u slabych/srednich pilkarzy, niz u tych dobrych.
    Ja widze, ze Lech nie ma obrony na Benfike. Nie mial nawet na Charleroi. Natomiast swoim parciem na bramke i pomyslem potrafil stworzyc wiele sttuacji i je wykorzystac. Klasowa druzyna (Benfica) poradzi sobie, kiedy traci jedna czy dwie bramki, majac naprzeciw siebie teoretycznie slabszego rywala. Ale solidny sredniak taki jak ci Belgowie, moze miec z tym problemy. Czy taktyka Lecha na Benfice byla odpowiednia? Nie wiem, pewnie nie. Ale na pewno taki mecz biduje tych pilkarzy, bo widza, ze takiego rywala tez mozna ugryzc. I kiedys to moze zaprocentowac

Komentarz

• Nie wiem, ale jak dla mnie to Lech w tym meczu nie był nawet bliski remisu... to że ten Kaczarawa miał piłkę na 3-3 to raczej było wynikiem jakiegoś rozluźnienia Benfici. Jak dla mnie oni mieli cały mecz pod kontrolą i nawet jakby strzelił Lech na remis to Benfica znów by podkręciła tempo i włożyła gola na 4-3. Kultura gry i jakość piłkarzy Benfici na poziomie Ligi Mistrzów. Jakbym miał dziś stawiać to daje Lechowi szansę na maksymalnie 2-3 pkt w grupie i ostatnie miejsce. Może wygrają coś u siebie, może jakieś dwa remisy ale to chyba ich szczyt możliwości.
      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Witam.
        Przedwczoraj przegraliśmy mecz, który był do zremisowania, w zasadzie przez jedną błędną decyzję sędziego na początku drugiej połowy i wcześniejsze perspektywiczne myślenie wspaniałego prezesa Klimczaka. Każdy wiedział, że może nadejść taki dzień i mecz, w którym nie będzie mógł zagrać Satka a tradycyjnej kontuzji swojej szklanej kończyny dozna Rogne i zostaniemy z trzecioligowym stoperem. Niestety ten dzień nadszedł w perspektywie gry z najtrudniejszym przeciwnikiem, no ale Dejewski w klubie sam siebie nie zatrudnił. I o ile gra Orłowskiego czy Wasielewskiego przeciwko Genkowi nie bolała tak bardzo, bo cały zespół był o klasę gorszy, tak teraz naprawdę szkoda chłopaków, bo byli w stanie sprawić miłą niespodziankę. Trzy bramki lądują na koncie Dejewskiego, chociaż przy drugiej to nie wiem czy nawet Glik byłby w stanie powstrzymać tego Urugwajczyka, z którego ma wyrosnąć wkrótce nowy Cavani.
        No, ale mały plus, że chiński kapitał wprowadził do klubu. AliExpress to jakaś bogata firma?

Komentarz

• Zamieszczone przez mahum Zobacz posta
          Witam.
          Przedwczoraj przegraliśmy mecz, który był do zremisowania, w zasadzie przez jedną błędną decyzję sędziego na początku drugiej połowy i wcześniejsze perspektywiczne myślenie wspaniałego prezesa Klimczaka. Każdy wiedział, że może nadejść taki dzień i mecz, w którym nie będzie mógł zagrać Satka a tradycyjnej kontuzji swojej szklanej kończyny dozna Rogne i zostaniemy z trzecioligowym stoperem. Niestety ten dzień nadszedł w perspektywie gry z najtrudniejszym przeciwnikiem, no ale Dejewski w klubie sam siebie nie zatrudnił. I o ile gra Orłowskiego czy Wasielewskiego przeciwko Genkowi nie bolała tak bardzo, bo cały zespół był o klasę gorszy, tak teraz naprawdę szkoda chłopaków, bo byli w stanie sprawić miłą niespodziankę. Trzy bramki lądują na koncie Dejewskiego, chociaż przy drugiej to nie wiem czy nawet Glik byłby w stanie powstrzymać tego Urugwajczyka, z którego ma wyrosnąć wkrótce nowy Cavani.
          No, ale mały plus, że chiński kapitał wprowadził do klubu. AliExpress to jakaś bogata firma?
          Ty k. u. r. w. a. nie pomyliły Ci się fora, albo podpis? Jakie KI#ERWA przegraliśmy?! Wy może przegraliście, znaczy się Amica jako Lech, ale tutaj wszyscy są z tego powodu zadowoleni. Wypeirdalaj.
          Główna trudność tkwi w samym charakterze dzisiejszego ustroju ekonomicznego, wysuwającego na czoło życia żywioły niższe moralnie, szerzące rozprzężenie obyczajowe, i w wielkim na życie współczesne wpływie Żydów, którzy właściwym swej rasie bezwstydem zarażają dziś szybko społeczeństwa europejskie.

Komentarz

• Oj tam, malkontent z Ciebie Może po prostu zapomniał się przelogować; szkoda, że to nie jakiś bardziej znany "nick", to byłby ładny kaming ałt
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Księciuniu...koming ałtów to już za wiele ostatnio nie piszę tylko o forumce, Znalazło się tu w między czasie kilku frajerów(nie tych co dają się robić w przysłowiowe bambuko), pedozwolenników i innej maści debili...świat schodzi..jakby to po jednej stronie błoń powiedzieli...na GTS Wsłę
              Główna trudność tkwi w samym charakterze dzisiejszego ustroju ekonomicznego, wysuwającego na czoło życia żywioły niższe moralnie, szerzące rozprzężenie obyczajowe, i w wielkim na życie współczesne wpływie Żydów, którzy właściwym swej rasie bezwstydem zarażają dziś szybko społeczeństwa europejskie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ma(L)kontent Zobacz posta

Ty k. u. r. w. a. nie pomyliły Ci się fora, albo podpis? Jakie KI#ERWA przegraliśmy?! Wy może przegraliście, znaczy się Amica jako Lech, ale tutaj wszyscy są z tego powodu zadowoleni. Wypeirdalaj.
                Nie wiem, czy sie fora pomyliły.
                Tu na tym forum była tradycja, że i innowierców sie szanowało, jesli nie obrażali i nie chrzalini głupot.
                A podpis - chyba z automatu dostaje się Legionista - o ile ktos nie zawnioskuje inaczej.
                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta

Tu na tym forum była tradycja, że i innowierców sie szanowało, jesli nie obrażali i nie chrzalini głupot.
                  A podpis - chyba z automatu dostaje się Legionista - o ile ktos nie zawnioskuje inaczej.
                  Ok. Ale ja go nie obraziłem w żaden sposób. Poradziłem tylko aby sobie poszedł, ze względu na WYPISYWANIE GŁUPOT. Jak jest na tyle nieinteligentny, żeby fora pomylić to brawo raz jeszcze.
                  Z tym szanowaniem każdego, a także z szanowaniem wszystkich poglądów to już się nudne robi. Bo ja próbuję wiele zrozumieć(nawet jak jest wbrew logice), ale moje poglądy, jak są nie po myśli wszelkiej maści tzw. tolerancyjnych, to kończy się ich tolerancja.

Komentarz

• Nie, nie pomyliłem się i na pewno nikogo tutaj nie obraziłem, ale swoje zdanie dotyczące meczu z Benficą podtrzymuję.
                    Rangers z kolei jawi się być cholernie silne, my wystąpimy bardzo osłabieni, dlatego przewidywany niestety wynik dzisiejszego meczu mogę dedykować panu Rutkowskiemu, który tak skompletował drużynę, że od kilku spotkań co chwilę brakuje alternatyw na newralgiczne pozycje, a sam awans do grupy LE zawdzięcza grze Tiby i eksplozji talentów młodych graczy.

Komentarz

• Zamieszczone przez mahum Zobacz posta
                      Nie, nie pomyliłem się i na pewno nikogo tutaj nie obraziłem, ale swoje zdanie dotyczące meczu z Benficą podtrzymuję.
                      Rangers z kolei jawi się być cholernie silne, my wystąpimy bardzo osłabieni, dlatego przewidywany niestety wynik dzisiejszego meczu mogę dedykować panu Rutkowskiemu, który tak skompletował drużynę, że od kilku spotkań co chwilę brakuje alternatyw na newralgiczne pozycje, a sam awans do grupy LE zawdzięcza grze Tiby i eksplozji talentów młodych graczy.
                      Ty koleżko, ale co się w ogóle tu produkujesz? Na waszym forum, czy gdziekolwiek u was, to nawet Legia nie umiecie napisać, a ja mam być miły i tolerancyjny?
                      Jakbym chciał o tym pseudo tworze z Wronek czytać, to bym wszedł gdzieś na newsy sportowe i poczytał.Mnie jak i większość tutaj ( bo widzę i obrońcy się znaleźli) nie interesują wypociny na temat tego przejuchowego klubu.
                      Dalej twierdzę, że powinieneś wyprieldalać, jeśli nie masz o czym dyskutować! Jakiegoś bloga tu tworzysz, czy kuwra felietony piszesz?
                      (przestawienie liter celowe w niektórych wyrazach)

Komentarz

• Zamieszczone przez Ma(L)kontent Zobacz posta

Ty koleżko, ale co się w ogóle tu produkujesz? Na waszym forum, czy gdziekolwiek u was, to nawet Legia nie umiecie napisać, a ja mam być miły i tolerancyjny?
                        Jakbym chciał o tym pseudo tworze z Wronek czytać, to bym wszedł gdzieś na newsy sportowe i poczytał.Mnie jak i większość tutaj ( bo widzę i obrońcy się znaleźli) nie interesują wypociny na temat tego przejuchowego klubu.
                        Dalej twierdzę, że powinieneś wyprieldalać, jeśli nie masz o czym dyskutować! Jakiegoś bloga tu tworzysz, czy kuwra felietony piszesz?
                        (przestawienie liter celowe w niektórych wyrazach)
                        A ty co drużynowy? Nikogo nie obraża, niech sobie chłopak pisze.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta

A ty co drużynowy? Nikogo nie obraża, niech sobie chłopak pisze.
                          Drużynowy w jakim sensie?:/Nie kumam. Myślę, że jak ma podpis Legionista, a pisze, że nasz drużyna i odnosi się do "Lecha", to coś jest nie tak. Podpis można zmienić chyba?
                          Co kto lubi czytać to nie wiem, ale ja nie wchodzę tutaj, żeby czytać felietony o "Lechu". Jeśli już jegomość taki ma potrzebę pisania tutaj, to trudno. Ma chwilę tryumfu w końcu jakiegoś (grupa LE) i wchodzi tu aby np. mnie powkruwiać Niby kulturalnie, ale wiesz, to taka ukryta szpilka, że oni mogli, a my nadal nie, a ja tego nie lubię. Założę się, że jak będzie po LE to już go więcej nie zobaczymy w żadnym temacie? Ja nie wchodziłem im na forum przez ostatnie 25 lat(z wyjątkami) i nie pisałem swoich przemyśleń, bo wiem, że bym ich bardzo denerwował, a nie jestem "trollem" jak to się teraz mówi, a poza tym, zanim bym coś napisał to już bym bana dostał Z mojej strony koniec o tym gościu, już dodałem do ignorowanych, a resztę proszę o nie cytowanie kolegi z "ucywilizowanego zachodu".

Komentarz

• Nie rozumiem tej spiny. Napis " Legionista" jest z automatu, nie wiedziałem jak go zmienić.

Komentarz

• Lech póki co znacznie lepiej wygląda w Glasgow niż my rok temu.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta

Powiedziałbym wręcz, że nawet wywołuje uśmiech politowania poniższym pytaniem w stylu "Hej plebsie! Aliexpress. Mówi ci to coś?"​​​​​​​

Kod:
                                AliExpress to jakaś bogata firma?

Komentarz

Pracuję...
                                X