Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta

Bayern za bardzo w gazie i ma dużo lepszą ławkę rezerwowych. Może nie rozjadą Lyonu jak Barcelonę, ale powinni spokojnie zameldować się w finale. Lewy i spółka złapali taką formę że chyba tylko kontuzje mogą im przeszkodzić w zwycięstwie całej LM.
    Jedyne słabe punkty to obydwaj stoperzy, co może mieć jednak znaczenie. Boateng i Alaba dają pewność braku wpadek na poziomie późnego Pazdana.
    Mioduski won
    Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Taka ciekawostka, spotkanie po latach w półfinale piłkarzy z najlepszej ligi świata

Komentarz

• Dzisiaj ciekawy mecz w Lidze Europy.

21:00 Inter - Szachtar

Śmiało stawiam na Szachtar (dodatkowo ładne kursiwo pozwala na niezłą przebitkę - 4,80)

Komentarz

• "Śmiało stawiam", bo kurs to czyste value, czy uważasz, że Szachtar to pewniak? Moim zdaniem Inter w roli faworyta, a trzeba przyznać, że obydwa zespoły są w świetnej formie po wznowieniu rozgrywek.
          Mioduski won
          Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
          Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• W tym meczu nie ma pewniaka, a tym bardziej nie upatruję go w Interze.
            A to, że buki uznały inaczej, to tylko dobrze dla kursu, co postanowiłem spróbować wykorzystać.
            Nie raz nie dwa miewałem podobne czutki i wchodziły, ale jak wiemy, to tylko sport...
            Jak nie wejdzie, płakał nie będę, nie mniej z dużym zainteresowaniem ów mecz obejrzę.
            Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Pewniakiem było City, faworytem wczoraj był United, a dzisiaj jest Inter, dlatego na kupon poszło x2 Zostanie porażka Piasta i Cracovii w eliminacjach.

Edit: tym razem było trzeba postawić na faworytów buków
              Ostatnio edytowany przez (L)ukas; [ARG:4 UNDEFINED].
              Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Ale wpierdol no aż takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem, no nic, jutro też jest mecz

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                  Ale wpierdol no aż takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem, no nic, jutro też jest mecz
                  Chciałem zapytać w okolicach 55. minuty, czy stawiałeś na wynik meczu, czy na "awans", bo ta gra Interu we własnym polu karnym, śmierdziała mi remisem po 90. minucie. Życie jednak płata figle. Dobry finał.
                  Mioduski won

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta

Chciałem zapytać w okolicach 55. minuty, czy stawiałeś na wynik meczu, czy na "awans", bo ta gra Interu we własnym polu karnym, śmierdziała mi remisem po 90. minucie. Życie jednak płata figle. Dobry finał.
                    Na zwycięstwo.

Ciekawy finał się zapowiada, to prawda....zasadnicze pytanie - czy Sevilla po raz szósty i śrubuje rekord, czy Inter po raz czwarty?
                    Tutaj wg mnie 50/50.

PS. Fajnie Szachtar operował piłką na połowie Interu, potem trochę szwankowało rozegranie w samym polu karnym, bo brakowało zaangażowania większej ilości zawodników.
                    Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zvezda ładny wał przy pierwszej bramce. 3 metrowy spalony, i to przy rogu gdzie liniowy nie miał prawa być spóźniony.

Komentarz

• Ale tam liniowy się nie spóźnił, stoi w linii hehe

Komentarz

• Za wcześnie zatrzymałeś. Tam jeszcze później zagrywa nogą murzyn na środku bramki i kończy ten na długim słupku.

Komentarz

• On na początku to w samym narożniku stoi.

Komentarz

• W TV gadali coś, że Neymar wymienił się koszulkami, a podobno nie można i grozi za to zakaz gry w następnym meczu. Pewnie to jakoś odkręca, bo to PSG i Neymar, ale jednak gdyby przez takie coś nie zagrał w finale, to byłby frajerem sezonu
                              Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
                                W TV gadali coś, że Neymar wymienił się koszulkami, a podobno nie można i grozi za to zakaz gry w następnym meczu. Pewnie to jakoś odkręca, bo to PSG i Neymar, ale jednak gdyby przez takie coś nie zagrał w finale, to byłby frajerem sezonu
                                Jak ma być godny i sprawiedliwy finał to tylko z Neymarem, Bawarczycy myślę też by nie chcieli, by im pomagano przy zielonym stoliku, nikt raczej nie pochwala takich rozwiązań.

Komentarz

Pracuję...
                                X