Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Chelsea wylosowała Bayern nie Barcelonę, ale też nie jest źle.

Przypominam najlepszy mecz fazy grupowej, Chelsea - Ajax.

Komentarz

• W ramach uzupełnienia dzisiejszego losowania.

Pary 1/16 finału Ligi Europy:
      Wolverhampton Wanderers - Espanyol
      Sporting Clube de Portugal - Basaksehir
      Getafe - Ajax Amsterdam
      Bayer Leverkusen - FC Porto
      FC Kopenhaga - Celtic FC
      Apoel FC - FC Basel
      CFR Cluj - Sevilla FC
      Olympiakos FC - Arsenal FC
      AZ Alkmaar - LASK
      Club Brugge - Manchester United
      Ludogorets - Inter Mediolan
      Eintracht Frankfurt - FC Salzburg
      Szachtar Donieck - SL Benfica
      VfL Wolfsburg - Malmo FF
      AS Roma - Gent
      Rangers FC - SC Braga

Komentarz

• Co za typ

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
          Co za typ
          Ten Haaland to jest jakiś kosmita. To może być naprawdę w przyszłości bardzo dobra strzelba. Borussia to na pewno nie będzie jego docelowy klub.
          Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
            Ten Haaland to jest jakiś kosmita. To może być naprawdę w przyszłości bardzo dobra strzelba. Borussia to na pewno nie będzie jego docelowy klub.
            Myślę że już jest. Gdzie by nie grał, czy to bundesliga austriacka, czy puchar, czy bundesliga, czy liga mistrzów to wali więcej bramek niż rozegrał meczów. Kosmos. Nie robi żadnych spektakularnych akcji, kiwek a'la jakiś messi czy ronaldo, a po prostu strzela bramki.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
              Borussia to na pewno nie będzie jego docelowy klub.
              Jeśli się nie zatnie na pół sezonu jak (wiem, nie ta półka) Piątek, to te 75 baniek klauzuli będą niezłą promocją dla któregoś z "gigantów" z Europy, czy ekip z Wysp. Chłopak nieźle namieszał, oby mu tylko nie odwaliło

Komentarz

Co za typ
                Przypomina takiego jednego co parę ładnych lat temu też grał w BVB
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Forumka jak zwykle niezawodna Bez niej ciekawe kiedy bym się zorientował, że dziś już wystartowała Liga Mistrzów (tudzież 2,3 i 4 miejsc).
                  btw: coś tam słyszałem o tym Haalandzie, ale ino coś. Serio, pytanie do tych co bardziej obserwują sprawę, widać po nim, że może być kocurem na lata?

Komentarz

• Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
                    Myślę że już jest. Gdzie by nie grał, czy to bundesliga austriacka, czy puchar, czy bundesliga, czy liga mistrzów to wali więcej bramek niż rozegrał meczów. Kosmos. Nie robi żadnych spektakularnych akcji, kiwek a'la jakiś messi czy ronaldo, a po prostu strzela bramki.

Właśnie jak Ronaldo. Ale brazylijski.
                    Mioduski won
                    Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
                      btw: coś tam słyszałem o tym Haalandzie
                      Może o jego ojcu, którego swojego czasu nieźle pokiereszował Roy Keane.
                      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
                        Forumka jak zwykle niezawodna Bez niej ciekawe kiedy bym się zorientował, że dziś już wystartowała Liga Mistrzów (tudzież 2,3 i 4 miejsc).
                        btw: coś tam słyszałem o tym Haalandzie, ale ino coś. Serio, pytanie do tych co bardziej obserwują sprawę, widać po nim, że może być kocurem na lata?
                        Czy na lata to się pewnie okaże. Na chwilę obecną to jakiś potwór
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
                          [/B]

Właśnie jak Ronaldo. Ale brazylijski. :>
                          Nie żartuj sobie, chyba nie widziałeś jego goli albo nie pamiętasz. Mi bardziej jego bramki przypadły do gustu niż CR7 i Messiego razem wziętych
                          Tu są gole z jednego aby sezonu:

Nie da się więcej filmów w jednym poście więc tylko link do YT gdzie jest tego więcej, łącznie z PSV:
                          https://www.youtube.com/results?sear...onaldo+da+lima

A Haaland? Pożyjemy, zobaczymy, na razie piłka go szuka, zdrowe chłopisko, Dortmund to dobre miejsce na rozwój. No ale różnie to przecież bywa. W sporcie nic zagwarantować się nie da.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                            Przypomina takiego jednego co parę ładnych lat temu też grał w BVB
                            Moim zdaniem zupełnie nie
                            Lewy musiał się nieźle napocić, by w końcu wygryźć ze składu Barriosa. Ten za to wszedł jak ten przysłowiowy pitbull w kurnik, bez żadnego respektu.
                            Aż wierzyć się nie chce, że on jest w stanie utrzymać taką formę na dłuższą metę.

Komentarz

• To co teraz robi Haaland kojarzy mi się ze świetnym początkiem Vardiego z mistrzowskiego sezonu Leicester. Dostawienie nogi po pinballu w polu karnym, sam na sam, bomba z dystansu? Nie ma znaczenia, bo i tak wszystko siedzi.

Ma chłopak szczęście, że trafił do takiego klubu jak Dortmund, bo BVB ma w Europie wyrobioną markę, a w samej lidze niemieckiej obrońcy na pewno nie zaliczają się do światowego topu, więc bramki powinien ładować seryjnie podobnie jak Lewandowski czy Werner. Z czasem mocniejsze drużyny nauczą się go pewnie bronić, ale póki co wejście w seniorską piłkę ma imponujące i ciekawe jak długo będzie w stanie utrzymać taką dyspozycję.

Komentarz

Moim zdaniem zupełnie nie
                                Lewy musiał się nieźle napocić, by w końcu wygryźć ze składu Barriosa. Ten za to wszedł jak ten przysłowiowy pitbull w kurnik, bez żadnego respektu.
                                Aż wierzyć się nie chce, że on jest w stanie utrzymać taką formę na dłuższą metę.
                                Haland ma zdecydowanie łatwiej z wygryzieniem rywala. Natomiast mi bardziej chodzi o łatwość z jaką dochodzi do sytuacji i jak go piłka szuka. Lewy miał i ma tak samo .

Przyznać też trzeba,że BVB umie w skauting i transfery
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X