Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcinho Zobacz posta
      Karny dla City to jakaś komedia.
      https://streamable.com/0skms?fbclid=...jbZOQi-jQT3n9o
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
        Czym niby ta taktyczna wyższość się przejawiła? Szczęśliwym zwycięstwem? Tych bzdur o słupkach nawet nie komentuję, bo się wystarczająco ośmieszyłeś.
        A Melanż Trwa...

Komentarz

Czym niby ta taktyczna wyższość się przejawiła? Szczęśliwym zwycięstwem? Tych bzdur o słupkach nawet nie komentuję, bo się wystarczająco ośmieszyłeś.
          No właśnie, nie komentuj, bo wystarczająco już dałeś popis swojej indolencji w tym aspekcie.

Komentarz

No właśnie, nie komentuj, bo wystarczająco już dałeś popis swojej indolencji w tym aspekcie.
            Nie odpowiedziałeś na pytanie...

A co do indolencji to nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, gdzie ktoś ocenia skalę klarowności danej okazji strzeleckiej w oparciu o to, gdzie odbiła się piłka po strzale w słupek/poprzeczkę. Jesteś absolutnym pionierem.
            A Melanż Trwa...

Komentarz

Nie odpowiedziałeś na pytanie...

A co do indolencji to nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, gdzie ktoś ocenia skalę klarowności danej okazji strzeleckiej w oparciu o to, gdzie odbiła się piłka po strzale w słupek/poprzeczkę. Jesteś absolutnym pionierem.
              Po pierwsze, sÅ‚upek czy poprzeczka to absolutnie strzaÅ‚ chybiony, a przecieÅź w futbolu liczy siÄ™ to co w sieci.
              A Ty jesteÅ› chyba jednym z niewielu, co przypisuje zwyciÄ™stwo li tylko po okazjach bramkowych, ktorych zresztÄ… MU rÃłwnieÅź kilka miaÅ‚o, gwoli Å›cisÅ‚oÅ›ci.
              A co do Ãłw taktyki, to wyraźnie byÅ‚o widać, Åźe w pierwszej poÅ‚owie MU ograniczaÅ‚ siÄ™ do spowalniania tempa gry oraz rozbijania atakÃłw Juve.
              Natomiast w odpowiednim momencie drugiej poÅ‚owy przeprowadziÅ‚ dwie kluczowe zmiany, ktÃłre niewÄ…tpliwie wpÅ‚ynęły na koÅ„cowy wynik.

Takie moje zdanie, z ktÃłrym masz prawo siÄ™ nie zgadzać, lecz to nie jest zrazu powÃłd do obraÅźania.

Komentarz

• Prawie mu nogę urwało A ten sędzia bramkowy tez ślepy. Ale widać Sterling nie wie co to znaczy Fair play.

Komentarz

Po pierwsze, sÅ‚upek czy poprzeczka to absolutnie strzaÅ‚ chybiony, a przecieÅź w futbolu liczy siÄ™ to co w sieci.
                  A Ty jesteÅ› chyba jednym z niewielu, co przypisuje zwyciÄ™stwo li tylko po okazjach bramkowych, ktorych zresztÄ… MU rÃłwnieÅź kilka miaÅ‚o, gwoli Å›cisÅ‚oÅ›ci.
                  A co do Ãłw taktyki, to wyraźnie byÅ‚o widać, Åźe w pierwszej poÅ‚owie MU ograniczaÅ‚ siÄ™ do spowalniania tempa gry oraz rozbijania atakÃłw Juve.
                  Natomiast w odpowiednim momencie drugiej poÅ‚owy przeprowadziÅ‚ dwie kluczowe zmiany, ktÃłre niewÄ…tpliwie wpÅ‚ynęły na koÅ„cowy wynik.

Takie moje zdanie, z ktÃłrym masz prawo siÄ™ nie zgadzać, lecz to nie jest zrazu powÃłd do obraÅźania.
                  Uderzenie w sam środek bramki, prosto w ręce bramkarza jest strzałem celnym. To już typowa statystyka, czy już dogodna szansa na zdobycie gola?

Oglądałeś w ogóle mecz? Gdyby Włosi wykorzystali to ciągu godziny to ten cały domniemany plan Mou można by o kant dupy potłuc. Chyba, że jesteś na tyle naiwny i wierzysz, iż gość był na tyle wyrafinowany, że celowo dał się cisnąć przez cały mecz (oczywiście nie wynikało to z aktualnej klasy rywala), żeby w końcówce wpuścić dwóch rezerwowych i wygrać po dwóch stałych fragmentów gry.
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

Uderzenie w sam środek bramki, prosto w ręce bramkarza jest strzałem celnym. To już typowa statystyka, czy już dogodna szansa na zdobycie gola?

Oglądałeś w ogóle mecz? Gdyby Włosi wykorzystali to ciągu godziny to ten cały domniemany plan Mou można by o kant dupy potłuc. Chyba, że jesteś na tyle naiwny i wierzysz, iż gość był na tyle wyrafinowany, że celowo dał się cisnąć przez cały mecz (oczywiście nie wynikało to z aktualnej klasy rywala), żeby w końcówce wpuścić dwóch rezerwowych i wygrać po dwóch stałych fragmentów gry.
                    Nie, nie oglądałem

Ale już nie chce mi się z Tobą gadać ekspercie.
                    Zatem krótko...Ty ekspercie postawiłeś ma Juve i poległeś, ja śmieszek postawiłem, że MU tego meczu nie przegra.
                    I tak to z tymi "ekspertami" bywa

PS. Cisnąć przez cały mecz.......karwa, pytanie czy Ty oglądałeś

Komentarz

• Pamiętam wywiad z którymś z piłkarzy odnośnie korupcji w polskiej piłce, nt. meczu z Amiką w "wiadomych" czasach, że sędzia gwizdał dla wronieckich wszystko, nawet jak napastnik wbiegał w pole karne i się potykał o kępę trawy... w 2018 roku, w czasach gdy nawet w Pucharze Polski jest var, tymczasem nadal nie ma go w LM i angielskiej, kompromitacja to mało powiedziane.
                      Mioduski won
                      Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                      Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Właśnie pożegnaliśmy OM z LE.

Komentarz

• Marciniak poprowadzi PSG - Liverpool.

Komentarz

• Ależ liczę w tym meczu na Liverpool

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                              Ależ liczę w tym meczu na Liverpool
                              Wszystko wskazuje na to, że do druzyny PSG wracają Mbappe, Neymar i Dani Alves, a o drugie miejsce zdecydować bedzie mecz Liverpoolu z Napoli na Anfield.

Komentarz

• Mou wczoraj po zdobytej bramce w 93 min

https://twitter.com/magdziarz_m/stat...46348143198208
                                Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X