Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Grupa A: Grupa B:
    1. Ajax Amsterdam 1. FC Valencia
    2. Anderlecht Bruksela 2. OSC Lille
    3. Dinamo Zagrzeb 3. Slavia Praga
    4. FC Timisoara 4. FC Genoa

Grupa C: Grupa D:
    1. Hamburger SV 1. Sporting Lizbona
    2. Celtic Glasgow 2. SC Heerenveen
    3. Hapoel Tel Aviv 3. Hertha Berlin
    4. Rapid Wiedeń 4. FK Ventspils

Grupa E: Grupa F:
    1. AS Roma 1. Panathinaikos Ateny
    2. FC Basel 2. Galatasaray Stambuł
    3. FC Fulham 3. Dinamo Bukareszt
    4. CSKA Sofia 4. Sturm Graz

Grupa G: Grupa H:
    1. Villarreal 1. Steaua Bukareszt
    2. Lazio Rzym 2. Fenerbahce Stambuł
    3. Lewski Sofia 3. Twente Enschede
    4. FC Salzburg 4. Sheriff Tiraspol

Grupa I: Grupa J:
    1. Benfica Lizbona 1. Szachtar Donieck
    2. Everton 2. Club Brugge
    3. AEK Ateny 3. Partizan Belgrad
    4. BATE Borysów 4. FC Toulouse

Grupa K: Grupa L:
    1. PSV Eindhoven 1. Werder Brema
    2. FC Kopenhaga 2. Austria Wiedeń
    3. Sparta Praga 3. Athletic Bilbao
    4. CFR Cluj 4. CD Nacional

Patrzec na to jakie druzyny graja dochodze do wnioku, że mozna tylko kur... trzeba chciec.
    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
      o).

Ci Belgowie byli piłkarsko moim zdaniem zajebisci, 3 poziomy wyzej od Brondby. 3 strony temu pisałem dopoki beda do nas sciagani tacy ludzie jak Komorowski i Ostrowski to nie mamy o czym gadac. Bez wyłożenia paru ładnych baniek + sciagniecia super trenera nadal bedziemy sie emocjonowac czy przejdziemy w 2 rundzie eliminacji jakis Gruzińskich leszczy.

o to to! Lech był słabiutki, dlatego mieli tyle miejsca wczoraj. Ale potrafili to świetnie wykorzystać - piłka chodziła od lewej do prawej strony jak po sznurku!

właśnie z ciekawości wszedłem na stronkę FC Brugge, żeby sprawdzić skąd mają tych niezłych obcokrajowców. I sytuacja wygląda tak:

zajebisty drybler Dirar rocznik 1986 wychowanek mniejszego belgijskiego klubu
      Vargas 1986 ściągnięty z FC Caracas.
      Akpala 1986 ściągnięty do Charleroi z klubu nigeryjskiego.
      Chavez 1988 Academia Deportiva Cantolao

na pewno wychodzi skąpienie (o czym ktoś już tu na forum pisał) na umowę z DOBRĄ agencją menadżerską, która podsyłała by nam lepszych grajków niż Leo Kurauzvione...

myślę, że ważniejszym czynnikiem dla którego ci zawodnicy grają w Belgii jest położenie tych państw, siła ligi etc. Nie wierzę, że kluby takie jak Charleroi, Mons czy Saint Truiden miały do zaoferowania dużo większe pieniądze z kontraktów niż Legia!!

Już nie mówiąc o tym że zatrudnia się dyletantów Urban/Trzeciak/Miklas, którzy wypuszczają takich grajków jak Parker czy Andrejew...
      Legia

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta

Teraz Ja - Gdzie gra teraz Wisio? Czy Hernani gral w meczu z Lechem? Smolarek? To jakis zart?
        Lepszych zawodników za pół darmo nie będzie. Chyba, że jakiś brazyliano lub hiszpan wypali który przyjdzie do klubu za darmo(ale mała szansa na to, że się sprawdzi)
        Wisio w lidze austriackiej pokazywał, że dobry z niego obrońca. A dla mnie jest to liga lepsza. Hernani już od jakiegoś czasu pokazuje, że jest z niego solidny środkowy obrońca. Idelany zmiennik dla pary Astiz/Choto. Smolarek to wiadomo, że SF. Dlatego napisałem, że gdyby rzeczywiście chcieli LM, to by się o niego przynajmniej postarali. Ale nie od dziś wiadomo, że dla nich mistrzostwo jest nie na ręke. Sikora na polskie warunki by wystarczył. A jakby się dobrze przygotował, to i inaczej mogło by to wyglądać w pucharach (Sikora grał dobrze w pucharach w Groclinie) Niby niski napastnik, a bardzo szybki i dobrze stojący na nogach, ciężko go było przepchnąć obrońcom Legii, gdy z nimi grał. R.Grzelak to było by super wzmocnienie lewej pomocy.

Gancarczyk, Wisio, Hernani, R.Grzelak, Smolarek, Sikora - Descarga, Tito, Arru, Kumbev, Ostrowski, Komorowski: odjąć Smolara to koszta podobne, ale jakoś wyższa przy opcji nr 1. Ale jak już wspomniałem, Smolar wskoczył by na pensje Rogera + oczywiście coś dołożyć. Wiem, że stworzyłby się komin płacowy, no ale to pierwszy krok do iścia poziom wzwyż. Jedna gwiazda na sezon by wystarczyła, powoli by się to zrównywało (wiadomo, że wzwyż). Ale sądzę, że za tym szły by też sukcesy sportowe, awanse do grup Ligi Europejskiej a może i LM przy szczęśliwym losowaniu. Do tego pozbyć się jeszcze Ekwueme, który podobno ma 50 tys zł miesięcznie. Pożegnać Szalę i Kiełbowicza. Kasa by się znalazła, tylko trzeba było by to robić z głową, a nie tak jak to robi Trzeciak.

i marzy mi się, aby odszedł Radovic a na jego miejsce przyszedł Pawłowski

co do R. Grzelaka to i owszem, teraz jest nie do wyjęcia. Pisałem, że był do wyjęcia za darmo z poprzedniego klubu (jakieś pół roku temu?). Był blisko podpisania kontraktu z Widzewem, więc Legia również sprostała by finansowo.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
          Patrzec na to jakie druzyny graja dochodze do wnioku, że mozna tylko kur... trzeba chciec.
          Naliczyłem się całych trzech z którymi bysmy 'powalczyli' (czyli jest SZANSA na ugranie ponad 3 pkt w dwumeczu). Reszta poza zasięgiem. Pamietaj, ze my szczyt formy mamy juz za soba - i nie zmieni tego dzisiejsze 2-0/3-0 z PB, bo to jeszcze wieksze ogórki.

Tylko Ja - ile lat temu Sikora grał dobrze w Grodzisku w pucharach? Strąk tez grał niezle z Schalke. Moge sie zgodzic, ze Twoje nazwiska gralby lepiej od nazwisk Trzeciaka i Urbana w lidze. W pucharach byloby tak samo. Adamski tez gral w Rapidze w LM, spoko koles, ale ponad poziom ŁKS ewentualnie Legii nie podskoczy. No, nie ma szans.
          Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• a mi się wydaje, że te 'nazwiska' grały by i w pucharach zdecydowanie lepiej. Rzecz jasna potrzebny był by tu trener (i jego sztab), który zna się na taktyce i wraz ze swoimi ludzmi dobrze przygotuje siłowo i wytrzymale piłkarzy (marzy mi się tu Petrescu, ale to mało relane)

Komentarz

• Zacznijmy od tego, że tych piłkarzy ktoś musi wziąć za łeb, żeby zaczęli trenować przyszedł Dan Petrescu do Wisły to piłkarze, się żalili, że muszą biegać, że ciężko, że trudno... a teraz z gówna w Rumuni ukręcił mistrza który będzie walczyć z Interem i Barceloną w Lidze Mistrzów.

Najważniejsze prezes i trener z jajami który będzie trzymać za pysk piłkarzy.

W takiej Anglii, jak by jakiś zawodnik nawet gorszej drużyny Premiership, przyszedł do prezesa, że mu ciężko na treningach...

Tu nie trzeba wielkich nazwisk tu trzeba walczyć i cały czas podnosić swoje umiejętności.
              Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Komentarz

• Taka to mentalność polskich piłkarzy. Pamiętam wywiady Kosowskiego czy Mięciela którzy po wyjeździe na zachód mówili że po pierwszym treningu nie byli w stanie wejść po schodach. Juniorzy polscy jeszcze sobie jakoś radzą ale skoro seniorzy trenują w porównywalny sposób/na podobnych obiążeniach to nigdy nic nie ugramy w seniorskiej piłce.

Komentarz

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
                  Stuttgart na 90% będzie walczył góra o LE, Bayern jest wyjątkowo słaby w lidze, a Volkswageny to zagadka w pucharach.
                  Taaa,panie znawca szczególnie Sttutgart nie ma szans w swojej grupie Powinni się poddać bez gry wogle.Będą walczyć z Rangersami i Urziceni o 2 miejsce.
                  "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/...trank2010.html

132 Lech Poznan 11.008
                    157 Wisla Kraków 8.508
                    198 Legia Warsaw 4.508
                    213 Polonia Warsaw 3.508
                    -=- Groclin Grodzisk

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                      Smolarek? To jakis zart? Chcialby pewnie okolo miliona euro rocznie - nawet dokladajac i robiac wszystko o czym mowisz to stworzenie gigantycznego komina placowego, wprowadzenie chorej atmosfery do szatni etc (bo lepiej od Mieciela by nie gral, reke sobie daje uciac).
                      Dlaczego żart? Ja uważam, że myśląc o budowaniu drużyny na poważnie powinniśmy Smolarkowi złożyć propozycję w jego obecnej sytuacji. Nie wnikając w to czy to prawda, czy nie (uważam, że nie), to jeśli Legia oferowała Rogerowi ponad 400 tys. euro rocznie plus premie, należało takie same warunki zaproponować Smolarkowi. Mógłby oczywiście to wyśmiać, ale skoro i tak nie ma teraz gdzie grać, to czemu nie spróbować? Właśnie takie okazje należy wykorzystywać. Albo wykonamy krok naprzód albo będzie mówić w nieskończoność o kominach płacowych, jednocześnie narzekając, że mamy słabych piłkarzy.

PS Dziwią mnie wasze pochwały dla Brugge. Dla mnie to oni nie prezentują poziomu wyższego niż czołówka naszej ligi i ten mecz przypominał mi poziomem właśnie jakiś hit Ekstraklasy, grany na dobrym poziomie.
                      raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
                      ------------------------
                      Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
                        Taaa,panie znawca szczególnie Sttutgart nie ma szans w swojej grupie Powinni się poddać bez gry wogle.Będą walczyć z Rangersami i Urziceni o 2 miejsce.
                        pisałem posta przed losowaniem

W takiej grupie faktycznie mają sporą szansę na drugie miejsce.
                        Ostatnio edytowany przez SPQR; [ARG:4 UNDEFINED].

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Me(L)u - mi sie po prostu nie wydaje, zeby Smolarek był dobrym pomysłem - pomijajac finanse. Mięciel jest lepszy (aktualnie). A zeby budować dobrą ekipe to trzeba wyłożyć 2-3 mln euro i kupić np. Małeckiego/Kirma/Lewandowskiego/Peszkę. Trzeba kupować ludzi w formie, w uderzeniu, a nie chłopa który ostatni dobry mecz zagrał z Portugalią - Kazachstanu i San Marino nie licze, bo to zart.
                          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Oto stanowisko ultrasów z Curva Nord odnośnie Zlatana Ibrahimovicia i jego niedawnego zachowania.

Zlatan nie zasługuje na naszą uwagę. Wywiesimy banner, ale nie będzie żadnych gwizdów. Mógł oszczędzić sobie kilku rzeczy - jego zachowanie świadczy o byciu najemnikiem.
                            "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Polsat sobie lekko przyciął w wuja z pokazywaniem skrótów LM. Myślałem że tak jak w TVP1 rozdzielą to na skróty we wtorek i środę, a Ci robią jutro hurtowo od 23.10 do 1 w nocy. Zajebista sprawa, zwłaszcza jak następnego dnia trzeba wstać z rańca do pracy
                              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• no przypał konkretny, a jak to było jeszcze za rundy kwalifikacyjnej?wydaje mi się ze rozłożyli to na dwa dni, ale dla mnie osobiście rekompensatą będzie brak Iwańskiego i Patyry jako prowadzących i "supereksperta" Szczęsnego...

Komentarz

Pracuję...
                                X