Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Byle nie wschód! Nie mam paszportu!

No szanse na awans do fazy grupowej oceniam na jakiś 1%

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
      Byle nie wschód! Nie mam paszportu!
      to se k..a wyrób
      Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• no wiem, wiem , ale ja jakoś tak nie lubie z paszportem

p.s. a to ,że Jasin nie był w Petersburgu , to jest skandal!

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
          no wiem, wiem , ale ja jakoś tak nie lubie z paszportem
          eeh, gdzie ten piękne czasy, kiedy kolekcjonowało się pieczątki w paszporcie. jak kiedyś znajdę chwilę czasu, to zeskanuje dwa moje poprzednie paszporty, trochę tego się uzbierało

swoją srogą nieźle czasy się zmieniły,kiedyś, żeby dostać paszport, to trzeba było łazić, prosić i łapówy dawać a i tak po powrocie się deponowało na MO. A teraz większość nie ma paszportów, bo im się nie chce :P

p.s. a to ,że Jasin nie był w Petersburgu , to jest skandal!
          być to byłem, tylko ostatni raz to już było ładnych parę lat temu
          Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• Ja to bym Herthe widział jako naszego piłkarskiego pogromcę -> Warszawa-Berlin 737 km i paszportu nie trzeba
            ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez reynevann_org Zobacz posta
              Ja to bym Herthe widział jako naszego piłkarskiego pogromcę -> Warszawa-Berlin 737 km i paszportu nie trzeba
              Nawet, nawet. Ale wpierw uporajmy się z duńskimi grajkami.
              p.s: ciekawe ile osób upierdoliło Szachtar?
              No hay otro como Durán.

Komentarz

• Tak patrzę na te wczorajsze wyniki i widzę że nie tylko nasz zespoły ostatnio jakoś chujnie grają w pucharach. W ogóle wiele zespołów z naszego regionu, które mają podobną markę do naszej, coraz czesciej się kompromituje w takim stylu jak Wisła albo nasze orły. Slavia Praga dostaje w dupe od Mołdawian, Partizan odpada z Cypryjczykami, ostatnia rewelacja eliminacji LM i paru meczy grupowych tamtego sezonu BATE Borysow ujebał z Łotyszami, nie mówiąc już o Szachtarze Donieck...... Może rzeczywiście tamte zespoły nas właśnie dogoniły i teraz to już nie będzie dramatem odpaść z jakąś bałtycką pipidówką
                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                  Tak patrzę na te wczorajsze wyniki i widzę że nie tylko nasz zespoły ostatnio jakoś chujnie grają w pucharach. W ogóle wiele zespołów z naszego regionu, które mają podobną markę do naszej, coraz czesciej się kompromituje w takim stylu jak Wisła albo nasze orły. Slavia Praga dostaje w dupe od Mołdawian, Partizan odpada z Cypryjczykami, ostatnia rewelacja eliminacji LM i paru meczy grupowych tamtego sezonu BATE Borysow ujebał z Łotyszami, nie mówiąc już o Szachtarze Donieck...... Może rzeczywiście tamte zespoły nas właśnie dogoniły i teraz to już nie będzie dramatem odpaść z jakąś bałtycką pipidówką
                  tyle, że takiemu Szachtarowi zdarzyło się to po raz pierwszy od 'x' lat, klubom czeskim również. A polskim klubom zdarza się to praktycznie co roku. Taka mała różnica A z Partizana nie ma się co smiać, bo cypryjskie kluby poszły ostro do przodu i taka Legia czy Wisła sądzę, że nie dała by rady przejść nie tylko mistrza Cypru, ale i również 2 i 3 zespołu z tej ligi.

Komentarz

• hajs, hajs, hajs.

Skoro Cypryjskiego cos stac zeby byle piłkarzowi zaplacic tyle ile my nie placimy to sory... z czym do ludzi?!
                    Jestesmy w dupie, dogonili nas i zapowiada sie ze zostaniemy w tyle.

I to nawet nie chodzi o jakis super piłkarzy, bo skoro tam czołowe role grają jakies Zewłakowy, Kosowskie i inni to kwestia jest tylko pensja. Do tego sprowadza 2 -3 - 4 piłkarzy po 2mln E i spokojnie graja w piłke.

Dopoki my bedziemy sprowadzac piłkarzy typu Komorowski, Ostrowski to zaden Astiz i Mucha nas nie zbawia. Czy Stilic, Brozek i inni w innych klubach.

To ze jakies Petrzalce sie udało przez sezon z budzetem w wysokosci połowy naszego to kwestia nie wiem czego. Ale juz jest po jabkach. Dopoki budzetu nie bedziemy miec na poziomie 20-30mln E rocznie to klepac bedziemy z Odra i Piastem a "najwiekszym sukcesem klubu za czasów ITI bedzie awans do 1 rundy Pucharu Uefa".

zenujace i smutne.
                    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                      hajs, hajs, hajs.

Dopoki my bedziemy sprowadzac piłkarzy typu Komorowski, Ostrowski to zaden Astiz i Mucha nas nie zbawia. Czy Stilic, Brozek i inni w innych klubach.
                      AMEN!

Jeśli ITI ma zamiar wypełniać nowy stadion , to najpóźniej w zimę musi być jeden czy dwa dobre i atrakcyjne (medialnie) transfery.

Komentarz

• a ja sie od kilku sezonow zastanawiam co tu ciagle robi Kielbowicz
                        Zamieszczone przez Antares
                        Węgrem to jest Nikolić, a Prijović jest Szwajcarem chociaż obydwaj są Serbami

Komentarz

• Nam się zdarza odpaść nie poraz pierwszy...
                          No hay otro como Durán.

Komentarz

• Leszki mają pecha.

Jest 38 rozstawionych drużyn,są numerem 39.

Ale chociaż przeszli...
                            "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Pech tym większy, że Slavia Praga, która była zdecydowanym faworytem, straciła bramkę na 1-1 z Sheriffem Tiraspol w 90 minucie.

Lech zagra z jedną z tych drużyn:

Villareal
                              Galatasaray
                              Brugge
                              Hapoel Tel Aviv
                              Fulham

Z Fulham i Villareal raczej większych szans nie mają, ale z Brugią czy Hapoelem jak najbardziej tak.
                              -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                              -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
                                Pech tym większy, że Slavia Praga, która była zdecydowanym faworytem, straciła bramkę na 1-1 z Sheriffem Tiraspol w 90 minucie.

Lech zagra z jedną z tych drużyn:

Villareal
                                Galatasaray
                                Brugge
                                Hapoel Tel Aviv
                                Fulham

Z Fulham i Villareal raczej większych szans nie mają, ale z Brugią czy Hapoelem jak najbardziej tak.
                                a trafią pewnie na wyjazd do Stambułu.

Komentarz

Pracuję...
                                X