Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• jeśli dobrze dostrzegłem, to Dyskopolo wywiesiło transparent ''fooTBolowi zlodzieje'' z czarną tarczą Legii

Komentarz

• no przeciez mnie krew zalala, co za pojeby...
      im potrzeba jakiegos psychologa na te ich kompleksy...

...
      "Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka. Bo im szerszą stroną mego ducha żyje życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym silniejszą czuje potrzebę dbania o jego całość i rozwój".
      Roman Dmowski "Myśli nowoczesnego Polaka
      "
      Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem.

Komentarz

• A gdzie ten mecz leci?

Komentarz

• meczyki.pl

KUSZO
          "Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka. Bo im szerszą stroną mego ducha żyje życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym silniejszą czuje potrzebę dbania o jego całość i rozwój".
          Roman Dmowski "Myśli nowoczesnego Polaka
          "
          Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem.

Komentarz

• http://www.kuszotv1.pl/ mecz Dyskopolo

Komentarz

• O kurde, amatorska transmisja. Szacun.

Komentarz

• O co tym czarnym idiotom chodziło?

Komentarz

• Zapewne o powrót z Czarnogóry.
                  No hay otro como Durán.

Komentarz

• I znowu wszyscy uciekają nam w rankingu, Norwegia,Cypr,Izrael i Słowacja wygrały oba swoje mecze w I rundzie i już na starcie 0,333 straty, ciekawe czy z San Marino też pogubią jakieś punkty.
                    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• ja tam jestem zdania, ze nie ma sie co ogladac na jakies punkty tylko zapierdalac i wygrywac swoje mecze

jesli bedziemy miec dobra pake to zadne punkty w niczym nam ani nie pomoga ani nie zaszkodza

Komentarz

• Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
                        ja tam jestem zdania, ze nie ma sie co ogladac na jakies punkty tylko zapierdalac i wygrywac swoje mecze

jesli bedziemy miec dobra pake to zadne punkty w niczym nam ani nie pomoga ani nie zaszkodza
                        Owszem zapierdalac trzeba i swój własny współczynnik poprawiać ale współczynnik krajowy też jest ważny bo wtedy więcej zespołów gra w pucharach i jest większa szansa na dwie lub więcej drużyn w LM. Nam to narazie oczywiście nie grozi ale im nas więcej tym lepiej, przynajmniej moim zdaniem. Wiśle awansu do LM nie życzę, bo za dużo by tam zarobili i mogło by się zmienić za bardzo na ich korzyść status quo w naszej lidze, ale już w Lidze Europejskiej mogą wygrywać. Niech każdy zespół ciuła punkty a kiedyś może będziemy mogli wystawić w eliminacjach do LM więcej drużyn. Jako że nasze asy nie zdobywają mistrzostw Polski jakoś na pęczki, to być moze kiedyś taką drogą będziemy mieli szansę dostać się do piłkarskiej Europy.
                        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
                          I znowu wszyscy uciekają nam w rankingu, Norwegia,Cypr,Izrael i Słowacja wygrały oba swoje mecze w I rundzie i już na starcie 0,333 straty, ciekawe czy z San Marino też pogubią jakieś punkty.
                          Punkty z pierwszej rundy eliminacji sie licza? Nigdy sie nie liczyly...

Szkoda Buducnostu, czekam na Levadie
                          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                            Punkty z pierwszej rundy eliminacji sie licza?
                            Ponoc od tego sezonu sie liczą.

Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                            czekam na Levadie
                            Optymista
                            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• [QUOTE=e(L)egion;579599] Wiśle awansu do LM nie życzę, bo za dużo by tam zarobili i mogło by się zmienić za bardzo na ich korzyść status quo w naszej lidze, ale już w Lidze Europejskiej mogą wygrywać. QUOTE]

A ja tam Wiśle życzę awansu do LM, bo za to są 4 punkty do rankingu. Petrzałka,Rapid Wiedeń,Lewski Sofia, Basel. To przykłady drużyn które grały w ostatnich latach w LM a swoich lig wcale nie zdominowały, połowe do kieszeni i tak przygarnie Cupiał i sam awans do LM wcale tak Wiśle nie pomoże, kiedyś też byłem przeciwny wejściu Wisły do LM ale teraz widzę, że wcale nie daje to tak dużo jak myślałem.

A punkty do rankingu liczą się już od I rundy, zresztą najlepiej zajrzeć na 90minut.pl, tam wszystko jest ładnie rozpisane
                              -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                              -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Zamieszczone przez endo Zobacz posta
                                O co tym czarnym idiotom chodziło?
                                Idiotom nie wiem o co chodzi, ale transparent poswiecony jest osobom, ktore trudnia sie zlodziejstwem.

Komentarz

Pracuję...
                                X