Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
    Smokowski w studio Nsport. Widzę współpraca idzie pełną parą. I jeszcze stawia PSG jako faworyta Ligi Mistrzów
    Baaa, w C+ Sport o 23 dziś studio Ligi Mistrzów, chyba po raz pierwszy w historii , więc współpraca idzie pełną parą

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomekkk Zobacz posta
      Baaa, w C+ Sport o 23 dziś studio Ligi Mistrzów, chyba po raz pierwszy w historii , więc współpraca idzie pełną parą
      Kozak, nie wiedziałem. Niech się szybko dogadują, jak Liga Mistrzów i Serie A będzie w C+ to będzie bajka (koniec ze streamami i obgryzaniem paznokci przez lagi)

Komentarz

• jutro za to w TVP Szpaku cos nowego, glupiego nam powie...

Komentarz

• I wsio

Komentarz

• Cały Ibrahimović

Komentarz

• Oby ktoś w końcu połamał tego *******...
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Dobrze ze już w pierwszym meczu utarli nosa Szkotom.. strasznie się nadmuchali na dzisiejsze spotkanie. Sprawa awansu wydaje się być przesądzona. A co do PSG to coś mi się wydaje, że umoczą dupę u siebie w rewanżu.
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Nasz Nachos z TT

Nacho Novo ‏@nnovo1010
                  Ooohhhh 3 -0 hahahaha

CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez rafo122 Zobacz posta
                    Cały Ibrahimović
                    Moim skromnym zdaniem wejście analogiczne jak Lewandowskiego w sobotę, z tym że Lewy chyba na większej prostytutce wszedł

Komentarz

• Tylko u Zlatana to już któraś recydywa.Facet potrafi strzelać genialne bramki,ale w ferworze gry wyłącza mu się często myślenie i taki jest efekt.
                      "To trzeba przeżyć,żeby to zrozumieć,żeby w to uwierzyć..."

Komentarz

• Zamieszczone przez chajtgr Zobacz posta
                        Tylko u Zlatana to już któraś recydywa.Facet potrafi strzelać genialne bramki,ale w ferworze gry wyłącza mu się często myślenie i taki jest efekt.
                        Nie mówię, że nie ale chyba sędziowie oceniają bieżącą sytuację i nie analizują całej historii fauli gościa? Zresztą Zlatan dostał czerwień jak najbardziej zasłużenie, tak samo jak Lewandowski w tamtej sytuacji więc nie ma o czym gadać moim zdaniem

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomekkk Zobacz posta
                          Nie mówię, że nie ale chyba sędziowie oceniają bieżącą sytuację i nie analizują całej historii fauli gościa? Zresztą Zlatan dostał czerwień jak najbardziej zasłużenie, tak samo jak Lewandowski w tamtej sytuacji więc nie ma o czym gadać moim zdaniem
                          No chyba raczysz żartować, takie samo wejśćie jak Lewandowskiego? Zreszta on czerwoną nie dostał za to wejście bez piłki.
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Mecz Real-MU w TV na stacji Italia 1( nie powinno być zakodowane bo do tej pory nigdy nie kodowali)

Cyfra Plus - 315
                            N- 435
                            TV Orange - 419
                            TNK- 435 lub 789
                            Cyfrowy Polsat - Trzeba wyszukać ręcznie kanały z częstotliwością 11919 i po wyszukaniu kanał jest na numerze powyżej 1000

numery mogą się różnić ale w większości są takie

e: niestety zapewne będzie kodowanie ;/
                            Ostatnio edytowany przez ra4319; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Juventino Zobacz posta
                              Kozak, nie wiedziałem. Niech się szybko dogadują, jak Liga Mistrzów i Serie A będzie w C+ to będzie bajka (koniec ze streamami i obgryzaniem paznokci przez lagi)
                              Już w zeszłym roku pokazali ostatnią kolejkę Ligi Mistrzów (skróty meczów) z fazy grupowej. Oglądałem wczoraj skrót Valencii z PSG, no profeska, jeden ekspert z ligi francuskiej (Dębiński) a drugi z hiszpańskiej (Orłowski) no naprawdę przyjemnie się ogląda te skróty. Analogicznie było pewnie z meczem Celtic Juventus.
                              "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                              Wiedźmin

Komentarz

• Celtic-Juve Olbrycht i Lipiński.Elegancko to wyglądało.A na ence więcej gadania w studio niż skrótów jak zawsze.LM i włoską pewnie włączą od następnego sezonu i zobaczymy jak to będzie jakościowo i cenowo.
                                "To trzeba przeżyć,żeby to zrozumieć,żeby w to uwierzyć..."

Komentarz

Pracuję...
                                X