Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wolałem Real-Juventus, no ale i tak jest nieźle i mogą się przypomnieć stare czasy. Fajnie będzie znowu zobaczyć starcie Ferguson v. Mourinho i powrót Ronaldo na Old Trafford. Ciekawe, jak go przyjmą kibice?

BVB niby trudno, bo i trzeba na wschód jechać i do dobrej drużyny na dodatek, ale Klopp chyba zdecydowanie postawił w tym sezonie na LM i, przy potencjale Borussii, która, moim zdaniem, jeśli nie zostanie zimą wysprzedana, to przy jej potencjale i z Goetze w końcu w formie, są jednym z czterech, obok Realu, Barcy i Bayernu, faworytem w tegorocznej odsłonie Champions League.

W dwóch pozostałych hitach nie widzę specjalnych szans dla Arsenalu i Milanu, no ale zobaczymy.

Komentarz

• Ja liczę, że Arsenal utrze nosa bawarczykom!
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ja tam mam w dupie Ligę Mistrzów i ostrzę sobie zęby na pojedynek Sparty z Chelsea. Dobrze pamiętam dwumecz sprzed prawie 10 lat, wtedy to był pojedynek w Lidze Mistrzów.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
          Ja tam mam w dupie Ligę Mistrzów i ostrzę sobie zęby na pojedynek Sparty z Chelsea. Dobrze pamiętam dwumecz sprzed prawie 10 lat, wtedy to był pojedynek w Lidze Mistrzów.
          No tak ale Chelsea to trochę inna drużyna niż 10 lat temu, ja osobiście większych problemów nie przewiduje, chyba, że wyłożą laszkę piłkarze The Blues na LE bo pieniądze i tak z tego małe.

Ogólnie fajne losowanie w LM i ciekawie się zapowiada na pewno Real z ManU. Z tym próbnym losowaniem trochę sprawa została przemilczana przed media i tylko nawet na forum Nevermind to zauważył, jak dla mnie trochę dziwny to zbieg okoliczności z takimi samymi zestawami par jak w loswaniu próbnym ale co tam.
          "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
          Wiedźmin

Komentarz

• Panowie mam pytanie, kiedy uefa wyplaca piniadze za europejskie puchary? Bo gdzies kiedys czytalem ze po zakonczeniu dopiero, ale nie jestem pewiem bo moze pieniadze za awans placa odrazu, a to co ugrasz+ kasa z TV wplywa na koniec.

Komentarz

• To będzie gratka dla fanów piłki nożnej i widzów Telewizji Polskiej! 13 lutego TVP przeprowadzi transmisję z meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Szachtar Donieck – Borussia Dortmund, a tydzień później ze starcia Milanu z Barceloną.
              No i uj z meczu Real Madryt - Manchester United w TVP. Banda chvja i tyle mam do powiedzenia

Do BVB nic nie mam, ale zycze ostrego wpierdolu w Doniecku.

Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
              CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Kpina. Tylko w przypadku meczu Barcelonki z Man Utd byłaby szansa na pokazanie czegoś innego niż "nasze" boskie trio.

Niech odpadają jak najszybciej.

To było jakieś głosowanie czy odgórna decyzja?
                "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Zgadnijcie kto będzie komentował?

Żenada; dobrze, że Internet pozostaje...

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• to jest żenujące... BorussiaTV a nie Liga Mistrzów

Komentarz

• Zawsze zostaje weeb.tv za kilka złotych...

Komentarz

• A tu bach, Lewandowski zimą gdzieś wyfrunie i okaże się, że TVP zrobiło interes życia

Komentarz

• Pozostaje chyba N' Sport i może C+ gdy się połączą.
                          SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• Dziwicie się? Ja nie. Popatrzcie na "polussiomanię", ile januszy może pooglądać ten mecz - większy potencjał niż fani piłki i kibice MU Realu w Polsce. Nie sądzę, aby ucierpiała na tym ich oglądalność, a pod tym kątem na pewno patrzyli. Dla mnie żadne zdziwienie, abstrahując od poziomu meczów, patrząc na oglądalność.
                            „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
                            Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
                            Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
                            Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• http://www.youtube.com/watch?v=gjDcPQPXN08

Co kto lubi.
                              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
                                A tu bach, Lewandowski zimą gdzieś wyfrunie i okaże się, że TVP zrobiło interes życia
                                Do MU
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X