Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Euro 2020 odbędzie się w wielu krajach

Mistrzostwa Europy w 2020 roku będą rozgrywane w wielu krajach europejskich, a nie jak dotychczas, w jednym lub dwóch. Taką decyzję podjęła w czwartek unia piłkarska (UEFA).

- Za osiem lat gospodarzami turnieju będą różne większe miasta europejskie - poinformował sekretarz generalny UEFA Włoch Gianni Infantino po spotkaniu Komitetu Wykonawczego w Lozannie.

W 2016 roku Euro zorganizuje Francja. To pierwsze mistrzostwa Starego Kontynentu, w których rywalizować będą 24 drużyny. W ME 2012 w Polsce i na Ukrainie było 16.
    Chorych pomysłów UEFA ciąg dalszy.
    Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
      Chorych pomysłów UEFA ciąg dalszy.
      Kto to wymyślił
      gdzie myślenie o kibicach.. nikt nie będzie co 3 dni latał z Madrytu do Londynu na przykład...

Komentarz

• Już po skończonym EURO u nas pojawił się taki pomysł. Rozumiem promocję piłki w krajach, których nie stać na zorganizowanie takiej imprezy, a jeden czy dwa mecze na pewno są w stanie przygotować się odpowiednio, ale to, po pierwsze, psuje urok całej zabawy, a po drugie, gdzie myślenie o kibicach? Mam też wątpliwości, czy którekolwiek państwa zgodziłyby się być takimi niby-gospodarzami.

Komentarz

• każdy kraj europejski będzie jednocześnie gospodarzem, więc od razu nastąpi faza grupowa i nie odpadniemy w eliminacjach \o/

Komentarz

• Dobrze, że tylko raz
            „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
            Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
            Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
            Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• Póki co, jeżeli to wypadli będzie tak co 4 lata.

Komentarz

• polscy drukarze sędziują LE? koniec świata

Komentarz

• Zamieszczone przez Krzym Zobacz posta
                  polscy drukarze sędziują LE? koniec świata
                  W tej kolejce któryś sędziował? Coś odwalił? Pytam, bo nie jestem w temacie.

Komentarz

• Gil sędziował dzisiejszy Tottenham - Panathinaikos, co drugi spalony niezauważony, z dupy wolny po którym padł gol, standard

Komentarz

• Ja się już wiele razy zastanawiałem - jak to jest, że na międzynarodowych sędziów wybiera się takich niewidomych, typu Małek, Gil, Borski, niegdyś Lyczmański (!) a wkrótce (o ile nie już) Stefański. W miarę poziom trzyma chyba tylko Marciniak. A taki Siejewicz, Musiał czy Raczkowski sędziują tylko ligę. Przecież to jest jakiś kryminał.

Kiedyś to przynajmniej było wiadomo - jechał ten co miał najlepsze układy. Ale teraz? Chyba nie bardzo coś się zmieniło w tej kwestii. Chociaż widzę pewną tendencję - im jesteś bardziej pizdowaty, tym masz większą szansę

A w temacie, to widzę, że kilka zespołów które nieźle prezentowały się w LE w zeszłym sezonie, tym razem nie podołały - PSV, Sporting (szok, 2 punkty ugrali w teoretycznie niezbyt wymagającej grupie), Bilbao,Twente...poza tym nasz dawny rywal, Hapoel tradycyjnie nie wyszedł (zajął ostatnie miejsce w grupie). Rosenborg w miarę możliwości - 6 pkt w grupie z Bayerem, Metalistem i Rapidem Wiedeń...oczywiście zdobyte w dwumeczu z ostatnią z ww. ekip. Myślę, że gdybyśmy byli zamiast nich w tej grupie (abstrahując od losowań, koszyków itp.) to wynik mógłby być podobny, choć może byłaby większa mobilizacja na Niemców
                      Ostatnio edytowany przez padre; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Jednak LM i LE w C+ to jest to właśnie puszczają na Canal+ Sport wszystkie bramki z tego tygodnia. Komentują wszyscy ci co zazwyczaj
                        Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Zamieszczone przez padre Zobacz posta
                          Jednak LM i LE w C+ to jest to właśnie puszczają na Canal+ Sport wszystkie bramki z tego tygodnia. Komentują wszyscy ci co zazwyczaj
                          Już zawsze tak będzie? Dostaną jakieś mecze live? Jeśli by to się stało to praktycznie zmietli by cała konkurencje, co mnie bardzo cieszy.
                          Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Komentarz

• Zamieszczone przez dostojny kocur Zobacz posta
                            Już zawsze tak będzie? Dostaną jakieś mecze live? Jeśli by to się stało to praktycznie zmietli by cała konkurencje, co mnie bardzo cieszy.
                            Tylko "n" to dla nich żadna konkurencja, ponieważ jakiś czas temu została przejęta przez "c+".

Komentarz

• Zamieszczone przez dostojny kocur Zobacz posta
                              Tak. Od wiosny Liga Mistrzów, Liga Europejska i liga włoska ma być pokazywana w C+, w ramach przygotowywanej właśnie wspólnej oferty NC+. Jest jeden ogromny minus: eksperci z N-ki pokroju Jagody czy Ryczela zaczną komentować również ligi należące obecnie do C+.
                              Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Canal+ Sport na facebooku napisał(a):Jak wiecie, rozpoczął się proces fuzji platform cyfrowych, z których powstanie całkiem nowa - nC+. Od dzisiaj odczujecie już pierwsze pozytywne skutki zmian. Zaraz po Super Piątku w pozycji Minisport+ pokażemy wszystkie bramki z ostatniej kolejki Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Dodatkowo do magazynów Sport+ oraz Sport+ Extra wracają bramki z Serie A To na razie tyle i prosimy nie wyciągać z tego zbyt daleko idących wniosków…
                                No i generalnie wczoraj leciały skróty LM i LE, ja najbardziej się ciesze, że małymi kroczkami wraca Serie A.
                                Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

Pracuję...
                                X