Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    No i tak jak myślałem, gimbusy w głosowaniu wybrały genialny mecz na dziś w tvp...
    Barcelona - Benfica.
    Przecież to jest ustawione
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• A na cholerę ma być ustawione? Prawda jest taka, że takiego głosowania nie trzeba ustawiać, bo rzesza sezonowców się Barceloną podnieca i wynik takiego głosowania i tak był z góry przesądzony. Podobnie było, kiedy Chelsea grała z Szachtarem, a Celtic z Barceloną (i ten mecz po głosowaniu pokazywano), i chociaż koniec końców ten drugi mecz był w miarę ciekawy, to zdecydowanym hitem, zarówno w zapowiedziach, jak i na boisku, był ten pierwszy. Tylko co z tego? Trzeba się pogodzić z faktem, że w najbliższym czasie w TVP będziemy oglądali albo BVB, albo Barcelonę. Zapewne niewielu głosujących zastanowiło się jakim składem wyjdzie dziś Barca, ale ważne, że będzie Barca.

Komentarz

• Zamieszczone przez 6xir Zobacz posta
        A na cholerę ma być ustawione? .
        Bo TVP chce pokazywać tylko BVB i Barcelonę. Nie wierze, że za każdym razem BVB wygrywało w głosowaniu np. z kibicami Realu.
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

Komentarz

• A ja wierzę. Pokazywano City - BVB (fani angielskiej piłki + miłośnicy polskiego trio w Borussii), BVB - Real (sprawa jest jasna) i Ajax - BVB (mecz, w którym polskie trio gwarantuje sobie efektowny awans do fazy knock-out). Nigdy nie mieliśmy tak silnej paczki w tak silnej drużynie z tak silnej ligi, więc jasnym jest, że działa to na wyobraźnię wielu ludzi. Zresztą, nie wiem, czy w tej edycji LM jest jak dotąd fajniej grająca drużyna od tej z Dortmundu (może ewentualnie Szachtar i PSG, chociaż wyczyn tych pierwszych w Danii nieco mnie do nich zniechęcił), więc akurat tu zastrzeżeń nie mam.
          Ostatnio edytowany przez 6xir; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Dobra, ale bez przesady by w telewizji jedynie co leciało to mecze Barcelony i Dortmundu. Podnieta Lewandowskim, Piszczkiem i Błaszczykowskim taka jak by to jakiś Polski klub grał w tej LM i ogrywał wszystkich, no bez przesady... Było tyle dobrych spotkań i nadal jest a oni pokazują Barcelone z Benficą czy Dortmund z Ajaxem no ***** bez przesady.

Na Canalu + z tego co wiem, mają zrezygnować z tych głosowań i sami będą wybierać ciekawsze spotkania bo przerodziło się to w rywalizacje kibiców a nie obiektywnego spojrzenia na mecze. Różnica jest taka, że na stronie Canalu jest wszystko jawnie pokazane kto ile ma % głosów a tutaj nikt nic nie wie a przed głosowaniem wiem jaki mecz będzie grany...
            Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Przecież to widać nawet po swoich znajomych, którzy są "fanatykami" Barcy. Jak nie pokazują ich meczu to afera i płacz. W samej TVP takich też nie brakuje, więc siłą rzeczy pokazują ich mecze, nawet takie w gruncie rzeczy nieciekawe jak ten z Benficą (na pohybel wielu z nas piłkarzyki się zepną i dobry mecz będzie ), olewając przy okazji dużo ciekawsze mecze innych, teoretycznie słabszych (czyt. mniej popularnych) drużyn.

A, że pokazują Borussię to w sumie oczywista oczywistość. Przy braku polskich klubów w pucharach i ogólnej padace polskiej piłki, puszczają takie mecze gdzie Polacy odgrywają w sumie bardzo ważne role. To także jakaś tam promocja i alternatywa dla meczów kadry.

P.S. Nie żebym popierał pusczanie BVB na okrągło

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta

Na Canalu + z tego co wiem, mają zrezygnować z tych głosowań i sami będą wybierać ciekawsze spotkania bo przerodziło się to w rywalizacje kibiców a nie obiektywnego spojrzenia na mecze....
                Tam nawet dochodziło do takich sytuacji, że kibice głosowali na wszytskie inne mecze żeby tylko nie były pokazywany np. mecz MU....
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• Myślicie, że Kurwoski czy Szpakowski będą siedzieć w zimnym Glasgow albo Londynie ? Lepiej smażyć dupe w słonecznej Katalonii i tasować się pod miliardy genilalnych podań Barcy

Edit: jak ktoś ogląda mecz Cheslea to chyba też rece załamuje na widok gry Torresa, nie wiadomo co sie z tym chłopakiem stało po porstu dramat, piłka mu odskakuje na 3 metry, podać nie umie, strzał ma jak juniorek.

Edit2: tymczasem w meczu mielismy już dwa karne i nadal 0:0, nieźle

Edit3: 2 karny dla Cheslea tym razem trafiony, Luiz, to jakiś dziwny mecz...
                  Ostatnio edytowany przez Loko; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                  Wiedźmin

Komentarz

• Co sie dzieja? 32' Nordjaelland nie strzela karnego, 35' Chelsea nie strzela karnego.

38' Karny dla Chelsea.

Komentarz

• W Doniecku nic specjalnie zaskakujacego. Chlopaki sie koszulkami wymieniają w przerwie, geby usmiechniete, zartują sobie. Wydaje sie, ze wynik kazdemu odpowiada. Przerwe chyba przy wspolnej herbatce spedzą
                      CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Przeżywacie jakby mecz na TVP był jedyną opcją w naszym kraju do obejrzenia. Po pierwsze jest N-ka, a po drugie jest internet (gdzie większość społeczeństwa go posiada), a tam każdy może oglądać co mu się podoba. Chociaż rzeczywiście wybór bezsensu, bo tutaj powinni pokazywać jedyny mecz o coś, czyli Szachtar-Juventus, a nie rezerwy Barcelony.

A tam niżej no zajebiście ciekawi mnie czy Galatasaray czy Cluj awansuje z drugiego miejsca. Tak samo jak jak to czy Bayern jakimś cudem nie wygra u siebie z BATE i odda pierwsze miejsce w grupie Valencii.
                        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                          Po pierwsze jest N-ka
                          N-ka przynosi kasę Walterowi.
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                            N-ka przynosi kasę Walterowi.
                            Możesz oglądać przez neta chociaż poziom komentarza Białasa rodem ze Szpakowskiego. Tylko głos nie ten.
                            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Juve 1-0

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                                W Doniecku nic specjalnie zaskakujacego. Chlopaki sie koszulkami wymieniają w przerwie, geby usmiechniete, zartują sobie. Wydaje sie, ze wynik kazdemu odpowiada. Przerwe chyba przy wspolnej herbatce spedzą
                                Chyba była bez cukru i bez esencji
                                "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

Pracuję...
                                X