Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
    Jeżeli w piątek Legia Jerzego U. nie pokaże nic nowego , to zaczne być pewny 3 miejsca max. na koniec sezonu.

Wisła i Lech dziwnym trafem grają fajną piłkę.Biegają itp.
    Nie twierdze , że jest rewelacja , ale jak na początek sezonu bardzo przyzwoicie.

My natomiast gramy słabo.

I niech nikt nie pisze -" poczekajmy 7 miesięcy"..

Jana kolego, Jana

Będzie dobrze
    https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

Co tu duzo pisac... Generalnie świetny mecz Wisły. Nie spodziewałem sie az tak dobrej gry Diaza na srodku obrony. Ewidentnie widac bylo ze po drugiej bramce Beitar kompletnie oddal inicjatywe Krakusom. I to by bylo na tyle... A co do dwumeczu z Barcelona to wszystko zweryfikuje boisko. To co najbardziej dzis cieszy - komplet naszych drużyn w następnej rundzie!

Uprzedzę pytanie. Sprawa możliwości rozstawienia Wisły w losowaniu I rundy PUEFA w razie jej odpadnięcia z Barceloną. Wygląda to następująco (o ile się nie pomyliłem w obliczeniach): W I rundzie startuje 80 zespołów, aby być rozstawionym trzeba mieć co najmniej 40-sty współczynnik. Na dzień dzisiejszy wiemy na pewno, że Wisła wyprzedzi 20 zespołów oraz to, że Wisłę wyprzedzi 31 drużyn (możliwa pozycja mieści się w przedziale [ 32 - 60 ]). Aby Wisła była rozstawiona musi zajść co najmniej 20 dowolnych zdarzeń z 28:
      a) muszą odpaść z PUEFA: Rosenborg, Man City, Brondby, Rennes, Kopenhaga, Aston Villa, Zurich, Stuttgart, Grasshopper, Slovan Liberec, Austria Wiedeń, Hertha, Besiktas, Braga, Hapoel Tel Aviv, Aris, Litex, Deportivo, Napoli, AEK, Dnipro, Crvena Zvezda;
      b) muszą odpaść z kwal. do LM: Anórthossis, BATE, Standard Liege, Twente, Artmedia, SK Brann.
      Więcej będzie wiadomo dopiero 26 sierpnia. Ale co tam... jedziemy z tą Barcą.

Komentarz

Zamieszczone przez kiubz Zobacz posta
        Szkoda, ale jest jeszcze 45 min więc nie tracę nadziei

Karny z kapelusza
        Ja wszystko rozumiem ale... dopingować Baitar Jerozolima??

Zamieszczone przez DJ_DaMiC Zobacz posta
        Ale co tam... jedziemy z tą Barcą.
        Szerokiej drogi

Komentarz

Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
          Jana kolego, Jana

Będzie dobrze

Co mi z tym Jerzym do łba strzeliło?

Komentarz

Zamieszczone przez piwosz Zobacz posta
            Ja wszystko rozumiem ale... dopingować Baitar Jerozolima??
            Wszystko lepsze, nawet Żydzi

Komentarz

No na wyjazd z Barca jedzie, pewnie do Madrytu
              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

b) muszą odpaść z kwal. do LM: Anórthossis, BATE, Standard Liege, Twente, Artmedia, SK Brann.
                Ale one mają wyższy ranking od Wisły? Przecież i tak będą grały w UEFA, bo są już w III rundzie eliminacji LM.

Komentarz

Jeszcze sie na wyjazd zapisz
                  CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                    Ale one mają wyższy ranking od Wisły? Przecież i tak będą grały w UEFA, bo są już w III rundzie eliminacji LM.
                    Mają niższy ranking od Wisły, i właśnie od to chodzi żeby odpadli oni w III rundzie el. LM a nie ich rozstawieni rywale, którzy ranking mają na pewno wyższy.
                    Mam nadzieję że wyraziłem się jasno

Komentarz

Uprzedzę pytanie. Sprawa możliwości rozstawienia Wisły w losowaniu I rundy PUEFA w razie jej odpadnięcia z Barceloną. Wygląda to następująco (o ile się nie pomyliłem w obliczeniach): W I rundzie startuje 80 zespołów, aby być rozstawionym trzeba mieć co najmniej 40-sty współczynnik. Na dzień dzisiejszy wiemy na pewno, że Wisła wyprzedzi 20 zespołów oraz to, że Wisłę wyprzedzi 31 drużyn (możliwa pozycja mieści się w przedziale [ 32 - 60 ]). Aby Wisła była rozstawiona musi zajść co najmniej 20 dowolnych zdarzeń z 28:
                      a) muszą odpaść z PUEFA: Rosenborg, Man City, Brondby, Rennes, Kopenhaga, Aston Villa, Zurich, Stuttgart, Grasshopper, Slovan Liberec, Austria Wiedeń, Hertha, Besiktas, Braga, Hapoel Tel Aviv, Aris, Litex, Deportivo, Napoli, AEK, Dnipro, Crvena Zvezda;
                      Więcej będzie wiadomo dopiero 26 sierpnia. Ale co tam... jedziemy z tą Barcą.
                      A kogo to arwuk obchodzi?

kk..tfu karakan, bo u nas nie liczy się długoplanowy zysk tylko minimalizowanie strat

Dziękuję niebu, że we wszystkich swoich instynktach pozostałem Polakiem.
                      F.Nietzsche

Komentarz

Zamieszczone przez Tomas Zobacz posta
                        Mają niższy ranking od Wisły, i właśnie od to chodzi żeby odpadli oni w III rundzie el. LM a nie ich rozstawieni rywale, którzy ranking mają na pewno wyższy.
                        Mam nadzieję że wyraziłem się jasno
                        Tak, dokladnie o to chodzi .

btw. Nie rozumiem Was. Ja, jak przystalo normalnemu obywatelowi RP, ktory kocha futbol, kibicuje wszystkim polskim druzynom w Europejskich pucharach... Bardzo na reke byloby nam wszystkim zeby zarowno Legia, Lech jak i Wisla zaszly jak najdalej... Polska pilka kopana musi w koncu odbic sie od dna, dlatego kazdemu rodowitemu Polakowi powinno zalezec, aby kluby reprezentujace nasza Ojczyzne zaszly jak najdalej. Ale skoro wiekszosc z Was ma inny tok myslenia to naprawde Wam wspolczuje . Natomiast w lidze sprawa jest oczywiscie jasna - tylko (L)egia !
                        Ostatnio edytowany przez DJ_DaMiC; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Nie jestem rodowity
                          Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

Mnie tam osobiście wali gdzie zajdzie Wisła, czy Lech. Niemniej, z typowo szowinistycznego punktu widzenia kibica Legii mam nadzieję, ze Wisła do LM nie awansuje. Sytuacja jest taka, że pierwsza polska drużyna, która awansuje do LM za sam start zarobi tyle, ze przy rozsądnym gospodarowaniu geldem zostawi konkurencję krajową w tyle na lata. Bardzo bym tego nie chciał. Inna sprawa to to, ze jakbym nie chciał, to nie potrafię emocjonować się meczami Lecha, czy Wisły.
                            jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

Zamieszczone przez Jastrząb Zobacz posta
                              Sytuacja jest taka, że pierwsza polska drużyna, która awansuje do LM za sam start zarobi tyle, ze przy rozsądnym gospodarowaniu geldem zostawi konkurencję krajową w tyle na lata.
                              Pod warunkiem, że to nie będziemy my.
                              My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

Zamieszczone przez Jastrząb Zobacz posta
                                Inna sprawa to to, ze jakbym nie chciał, to nie potrafię emocjonować się meczami Lecha, czy Wisły.
                                Hmmm emocjonować to faktycznie się nie da, ale nie ma co ukrywać, że przyjemnie się oglądało 5:0 dla Wisły

Komentarz

Pracuję...
                                X