Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• mahum
    odpowiedział(a)
    Nie rozumiem tej spiny. Napis " Legionista" jest z automatu, nie wiedziałem jak go zmienić.

Zostaw komentarz:

• Ma(L)kontent
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta

A ty co drużynowy? Nikogo nie obraża, niech sobie chłopak pisze.
    Drużynowy w jakim sensie?:/Nie kumam. Myślę, że jak ma podpis Legionista, a pisze, że nasz drużyna i odnosi się do "Lecha", to coś jest nie tak. Podpis można zmienić chyba?
    Co kto lubi czytać to nie wiem, ale ja nie wchodzę tutaj, żeby czytać felietony o "Lechu". Jeśli już jegomość taki ma potrzebę pisania tutaj, to trudno. Ma chwilę tryumfu w końcu jakiegoś (grupa LE) i wchodzi tu aby np. mnie powkruwiać Niby kulturalnie, ale wiesz, to taka ukryta szpilka, że oni mogli, a my nadal nie, a ja tego nie lubię. Założę się, że jak będzie po LE to już go więcej nie zobaczymy w żadnym temacie? Ja nie wchodziłem im na forum przez ostatnie 25 lat(z wyjątkami) i nie pisałem swoich przemyśleń, bo wiem, że bym ich bardzo denerwował, a nie jestem "trollem" jak to się teraz mówi, a poza tym, zanim bym coś napisał to już bym bana dostał Z mojej strony koniec o tym gościu, już dodałem do ignorowanych, a resztę proszę o nie cytowanie kolegi z "ucywilizowanego zachodu".

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Ma(L)kontent Zobacz posta

Ty koleżko, ale co się w ogóle tu produkujesz? Na waszym forum, czy gdziekolwiek u was, to nawet Legia nie umiecie napisać, a ja mam być miły i tolerancyjny?
    Jakbym chciał o tym pseudo tworze z Wronek czytać, to bym wszedł gdzieś na newsy sportowe i poczytał.Mnie jak i większość tutaj ( bo widzę i obrońcy się znaleźli) nie interesują wypociny na temat tego przejuchowego klubu.
    Dalej twierdzę, że powinieneś wyprieldalać, jeśli nie masz o czym dyskutować! Jakiegoś bloga tu tworzysz, czy kuwra felietony piszesz?
    (przestawienie liter celowe w niektórych wyrazach)
    A ty co drużynowy? Nikogo nie obraża, niech sobie chłopak pisze.

Zostaw komentarz:

• Ma(L)kontent
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez mahum Zobacz posta
    Nie, nie pomyliłem się i na pewno nikogo tutaj nie obraziłem, ale swoje zdanie dotyczące meczu z Benficą podtrzymuję.
    Rangers z kolei jawi się być cholernie silne, my wystąpimy bardzo osłabieni, dlatego przewidywany niestety wynik dzisiejszego meczu mogę dedykować panu Rutkowskiemu, który tak skompletował drużynę, że od kilku spotkań co chwilę brakuje alternatyw na newralgiczne pozycje, a sam awans do grupy LE zawdzięcza grze Tiby i eksplozji talentów młodych graczy.
    Ty koleżko, ale co się w ogóle tu produkujesz? Na waszym forum, czy gdziekolwiek u was, to nawet Legia nie umiecie napisać, a ja mam być miły i tolerancyjny?
    Jakbym chciał o tym pseudo tworze z Wronek czytać, to bym wszedł gdzieś na newsy sportowe i poczytał.Mnie jak i większość tutaj ( bo widzę i obrońcy się znaleźli) nie interesują wypociny na temat tego przejuchowego klubu.
    Dalej twierdzę, że powinieneś wyprieldalać, jeśli nie masz o czym dyskutować! Jakiegoś bloga tu tworzysz, czy kuwra felietony piszesz?
    (przestawienie liter celowe w niektórych wyrazach)

Zostaw komentarz:

• mahum
    odpowiedział(a)
    Nie, nie pomyliłem się i na pewno nikogo tutaj nie obraziłem, ale swoje zdanie dotyczące meczu z Benficą podtrzymuję.
    Rangers z kolei jawi się być cholernie silne, my wystąpimy bardzo osłabieni, dlatego przewidywany niestety wynik dzisiejszego meczu mogę dedykować panu Rutkowskiemu, który tak skompletował drużynę, że od kilku spotkań co chwilę brakuje alternatyw na newralgiczne pozycje, a sam awans do grupy LE zawdzięcza grze Tiby i eksplozji talentów młodych graczy.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X