Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Może niektórzy mają większą kosę z Austrią, niż z Lechem

Ja podobnie uważam jak Arczi, chociaż marne to pocieszenie. Fakt, że tak naprawdę w ogólności niczym się nie różnią od reszty ligowego "kibolstwa" sprawia, że im lepiej im się powodzi, tym bardziej widać co źle robią nasi "pseudowłaściciele". W niedzielę każdy kto włączy TVP2 zobaczy jak wygląda w Polsce mecz ligowy, pewnie będzie pełny repertuar od Legia to .., po ITI sp... , a do tego zapełnią cały stadion, przy tym niejedna rodzina się pojawi i co wtedy w artykułach napiszą frontowi wojny z kibolstwem? "Święto futbolu na Bułgarskiej", czy "Kibolsto jeszcze nie wyplenione"?

I jeszcze tak na marginesie, bo temat o europucharach, Lech niezłą reklamę ma przez te pare dni. Teraz taki meczyk, a w niedzielę przy największej oglądalności grają z Legią. Ich właściciele sporo stracą na zamknięciu tych dwóch trybun na grubo ponad rok.

Komentarz

• Faktycznie wygrane kosy, a wygrane kadry w składzie z piłkarzami kosy to ten sam schemat...
      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
        ehehehe
        Ale o co wam chodzi?
        To chyba zazdrość. Nie może być inaczej. Zazdrość i frustracja
        Rozumiem, że kadrę też jebiecie bo grają w niej Wiślaki, Lechici, Żabole...
        Ten sam schemat.
        Chyba nie bardzo, ten sam.

Nie można odmówić Leszkowi grania ładniej piłki, ale choćby mieli zdobywać ten Puchar UEFA, nie bede za nich trzymać kciuków czy jak to ująć można, zero emocji.
        No może troszke zazdrości jest.
        Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Komentarz

• A ja tam im życze żeby coś tam ugrali w taj fazie grupowej...a co za tym idzie zdobyli nam pare punktów do rankingu żebyśmy nie musieli zaczynac pucharów od przedwstępnej rundy przedwstępnej rundy wstępnej....i zapierdalać po Azerbejdzanach i Armeniach i innych azjatyckich krajach...

Komentarz

• Zamieszczone przez PLX Zobacz posta
            .i zapierdalać po Azerbejdzanach i Armeniach i innych azjatyckich krajach...
            naszym kopaczom to się akurat nic innego nie należy
            Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
            ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
            Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
            Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• My tu gadu gadu o Lechu, a tymczasem Błaszczykowski przestrzelił decydującego karnego i Borussia odpadła z Udinese

Komentarz

• Zamieszczone przez PLX Zobacz posta
                A ja tam im życze żeby coś tam ugrali w taj fazie grupowej...a co za tym idzie zdobyli nam pare punktów do rankingu żebyśmy nie musieli zaczynac pucharów od przedwstępnej rundy przedwstępnej rundy wstępnej
                Jestem tego samego zdania, choćby dla tych punktów bede im kibicował dalej. Jak ktoś tego nie rozumie to już jego problem.
                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                  ehehehe
                  Ale o co wam chodzi?
                  To chyba zazdrość. Nie może być inaczej. Zazdrość i frustracja
                  Rozumiem, że kadrę też jebiecie bo grają w niej Wiślaki, Lechici, Żabole...
                  Ten sam schemat.

Nie róbcie z kumpli po szalu jebanych przerzutów tylko dlatego że w meczu z hitlersynami lepiej życzyli Leszkom i byli pod większym czy mniejszym wrażeniem ich gry. Popadacie tu z jednej skrajności w skrajność. A wystarczy tylko wypośrodkować.

O nic specjalnego.Nie każdy sie musi z Tobą zgadzać.

Dla mnie i Kiubza, post casuala zabrzmiał troche dziwnie , bo napisał same ochy i achy.
                  Napisał ze dwa zdania , które nas troche rozbiły.

Nikt nie robi z nikogo przerzutów tylko dlatego ,że ktoś tam życzył awansu..

Proponuje też nie przesadzać w drugą stronę.

Komentarz

• A ja od początku meczu mówiłem jedno - co by się nie działo i kto miałby nie awansować, zależało mi na tym żeby zapierdalali w pocie czoła 120 minut.
                    Moje życzenie się spełniło, w niedzielę będą oddychać rękawami. Dobra nasza.
                    A kto awansował? Mam wyjebane...

Co nie zmienia faktu Arczi, że jest różnica między kibicowaniem kadrze narodowej złożonej z piłkarzy różnych klubów, a kibicowaniem tym różnym klubom. Kwestia podejścia. Może jakby niektórzy z tych pochlebców choć raz pojechali do Poznania i się z lekka nasłuchali o sobie, swoim zawodzie i preferencjach seksualnych, to by zdanie zmienili...

pucharowe pojedynki lechitów dostarczyły niejednemu legioniście więcej pozytywnych emocji niż mecze Naszej Legii
                    Ostatnio edytowany przez daimler; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• daimler : Idealnie napisane.

Komentarz

• W gwoli ścisłości, coby do kiubza i reszty dotarło- w niedzielę od samego rana będzie nie 100 a 110% nienawiści do poznaniaków. I do piłkarzy i do kibiców. To oczywiste, ale wolałem napisać, bo pewnie niektórym mogło się wydawać, że najchętniej gdybym mógł to zrobiłbym zgodę z Leszkami, hehe

Po drugie- brawo arczi!

Zamieszczone przez Paluch
                        Casual rozumiem że cieszyłeś się po bramkach Lecha?
                        Po czwartej tak. I wierz mi, że nie ja jeden. To naturalna reakcja, przynajmniej moim zdaniem.

Zamieszczone przez Paluch
                        To tak jakby gość Ci napluł w twarz a Ty byś to wytarł i sie z nim skumplował.
                        Z całym szacunkiem, ale nie rozśmieszaj mnie.

Z.- nie wiem co ma "Legia tirówka" do życzenia Lechowi sukcesów w pucharach. Ty zapewne wiesz lepiej.

Słowo "kibicowanie" jest chyba jednak mało adekwatne (a pare osób takiego użyło, np. Paluch)- bardziej chodzi o nie życzenie zle.

Wydaje mi się że troche osób mógł dotknąć syndrom "psa ogrodnika". Może się myle, ale chyba troche w tym wszystkim zazdrość przez niektórych przemawia. Niezdrowa zazdrość. Oczywiście to tylko moje przypuszczenia, co wyraznie zaznaczam.

Niech mają swoje 5 minut. I niech to 5 minut skończy się... w niedzielę

karakan- trudno po takim meczu nie napisać ochów i achów. Przynajmniej moim zdaniem.

Jeszcze słowo do kiubza. Następująca sytuacja- Legia idzie łeb w łeb w tabeli z przykładowo Wisłą. W ostatniej kolejce Legia remisuje i do Mistrzostwa potrzebuje porażki Wisły w ostatnim meczu z dajmy na to Arką Gdynia. Jak rozumiem nie trzymasz w tym meczu kciuków za Arke, bo to nasza odwieczna, śmiertelna kosa?

daimler- co w tym zdaniu nie jest prawdą? To, ze mecz Lecha z Austrią był "nieco" bardziej emocjonujący niż nasze tegoroczne pucharowe potyczki?
                        Ostatnio edytowany przez casual; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                          daimler- co w tym zdaniu nie jest prawdą? To, ze mecz Lecha z Austrią był "nieco" bardziej emocjonujący niż nasze tegoroczne pucharowe potyczki?
                          dokładnie. bo dla mnie mecz Legii to jest mecz Legii. A reszta... a reszta mi koło ***** lata. Nie jestem kibicem koniukturalnym, wybacz.

Casual, sytuacja hipotetyczna: Finał LM: Manchester United - Real Madryt. Myślisz, że w Londynie i Liverpoolu kibicować będą United?

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                            Słowo "kibicowanie" jest chyba jednak mało adekwatne (a pare osób takiego użyło, np. Paluch)- bardziej chodzi o nie życzenie zle.
                            Przecież to Ty użyłeś tego słowa w swoim pierwszym poście i od tego sie zaczeła cała dyskusja.

Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                            Wydaje mi się że troche osób mógł dotknąć syndrom "psa ogrodnika". Może się myle, ale chyba troche w tym wszystkim zazdrość przez niektórych przemawia. Niezdrowa zazdrość. Oczywiście to tylko moje przypuszczenia, co wyraznie zaznaczam.
                            Tu sie zgodzę.Wydaje Ci się.

karakan- trudno po takim meczu nie napisać ochów i achów. Przynajmniej moim zdaniem.
                            Tu nie chodzi o to ,że ktoś sie zachwycił ich grą czy atmosferą na trybunach.Chodzi o dwa zdania , które dla paru osób są trochę nie na miejscu.
                            I jeszcze jedno.Skoro coś napisałeś , to jest to Twoje zdanie.Nie musisz tego zaznaczać.

No właśnie tym zdaniem dałeś czadu.

Komentarz

• Tak daimler, tylko zauważ łaskawie, że pucharowe mecze Legii były w tym roku z piłkarskiego punktu widzenia żenujące. Jedyny względnie dający się oglądać to rewanż w Homlu. Potyczki z FK Moskwa chyba nie muszę komentować- każdy widział. Nic nie poradzę na to, że Lech dostarczył przeciętnemu widzowi więcej emocji, pozytywnych emocji. To są suche fakty- ze pucharową Legię my kibice powinniśmy się wstydzić. Tak samo jak powinniśmy się wstydzić za Mikasa, Watera czy Trzeciaka.

To, ze Tobie reszta lata koło ch. to Twoj wybór. Ale proszę nie oceniaj innych, którym ro z różnych względów nie lata (względy podał e(L)egion oraz PLX chociażby).

Podaj tą definicje koniunkturalnego kibica, bo chciałbym się dowiedziec czy już nim jestem wg. Ciebie, czy musze jeszcze nad sobą popracować
                              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                              Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Wydaje mi się że troche osób mógł dotknąć syndrom "psa ogrodnika". Może się myle, ale chyba troche w tym wszystkim zazdrość przez niektórych przemawia. Niezdrowa zazdrość. Oczywiście to tylko moje przypuszczenia, co wyraznie zaznaczam.
                                jeździłem za Legią jak byliśmy absolutnym numerem 1 w kraju. I w pamiętnych bojach Wisły byłem za Lazio. Wybacz, że burzę Twoją jakże błyskotliwą teorię...

Casual. ale jak ja mogę się emocjonować meczami Lecha? Nie potrafię. Może kiedyś uda Ci się trafić na mecz Legii przy Bułgarskiej, to może zrozumiesz... a tak to możemy sobie rozmawiać...

Nawet najsłabszy mecz Legii jest dla mnie wydarzeniem po stokroć ważniejszym niż jakiś tam mecz innej drużyny w Europejskich pucharach. Tu się różnimy, bo ty chcesz show, chcesz wyników, chcesz sukcesów. Czy jakby Lech wczoraj nie strzelił tej ostatniej bramki to tez byś tak pisał? Śmiem wątpić! Dla mnie to jest czysto bezinteresowny biznes. Nie wymagam sukcesów, wielkiego show i wspaniałej gry. Wybrałem tę drogę wiele lat temu. I choć czasem kamienista, czasem pod górkę, to i tak jest dla mnie tysiąc razy lepsza niż jakakolwiek inna wyłożona atłasem i złotem. Bo jest moja.

Komentarz

Pracuję...
                                X