Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Lewandowskiego już niektórzy widzą w kadrze...

Jak beznadziejny jest poziom naszej piłki, skoro mesjasza upatruje się w chłopaku, który wprawdzie brylował, ale w 2 lidze, a gwiazdą stał się dzieki temu, że strzelił jedną bramkę w grze z ogórami w jakimś piłkarskim trzecim swiecie

widocznie i my do tego trzeciego swiata nalezymy
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

Gdzie ktoś upatruje w nim mesjasza?
      Ja tylko czytałem, że w 3 miesiące z II ligi wbił sie do możliwości gry w kadrze. Nigdzie nie czytałem, że ma w tej kadrze grać i wygrywać dla niej mecze.
      Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Komentarz

nawet jeśli, to nic nie zmienia jeśli chodzi o wnioski
        "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

Jarke też wszyscy widzieli w kadrze, ale jakoś w niej nie zagrał.

Ale fakt nasza ligowa piłka gna ku upadkowi. Naszczęście nasza reprezentacja jeszcze daje nam troche pociechy.
          Ostatnio edytowany przez dostojny kocur; [ARG:4 UNDEFINED].
          Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Komentarz

Zamieszczone przez Ziemniak_mks Zobacz posta
            Gdzie ktoś upatruje w nim mesjasza?
            Ja tylko czytałem, że w 3 miesiące z II ligi wbił sie do możliwości gry w kadrze. Nigdzie nie czytałem, że ma w tej kadrze grać i wygrywać dla niej mecze.
            A ja dzisiaj czytałem No, prawie.

A swoją drogą, znak czasów i siły ligi. Inna sprawa, że np. 20 lat temu Kosecki debiutował w kadrze jeszcze jako 2-ligowiec, w podobnym wieku (no, 2 lata starszy był)
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

dziwne... po meczu Wisły z rezerwami Liverpool'u widzę, że jednak "na tym etapie przygotowań" można zagrać całkiem przyzwoite spotkanie

tak, wiem, że to były tylko rezerwy angielskiej ekipy właściwie, ale to i tak był przecież bardziej wymagający przeciwnik niż kołchoźnicy z Homla
              "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

Niby rezerwy LFC, ale kilku grajków "z nazwiskiem" wystąpiło w tym spotkaniu po ich stronie.
                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

dokładnie - więc tym bardziej
                  "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

Tak dla pocieszenia

Neftchi Baku (Azerbejdżan) - FC Vaslui (Rumunia) 2:1 (1:1)
                    Toboł Kostanaj - Austria Wiedeń 1:0 (0:0)

no i spokrewniona nam drużyna
                    Vetra Wilno - Viking Stavanger 1:0 (0:0)

Komentarz

Yala, Yala! Beitar!

Dziękuję niebu, że we wszystkich swoich instynktach pozostałem Polakiem.
                      F.Nietzsche

Komentarz

przeprosiłes już za Jedwabne ?
                        "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

Barca

Komentarz

Nie sądzę, żeby przeszli Beitar, ale jeśli przejdą to sobie o LM mogą i tak jak zwykle pomarzyć.

Komentarz

powiedzmy sobie szczerze ze z druzyn na jakie Wisła mogła trafic jednynie Stieua byla w ich zasiegu wiec moze dobrze ze trafili na taką Barce a nie na Spartak czy inna Marsylie ktora i tak by ich pogonila a tak to przynajmniej kase bedą miec lepszą z transmisji...

Oczywiscie jak przejdą Żydów...
                              Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

Zamieszczone przez Fizi Zobacz posta
                                przeprosiłes już za Jedwabne ?
                                Nie i nie zamierzam.
                                Śmiech przez łzy. Jeszcze parę lat temu mistrz Polski przejechałby po nich, nawet na czerwonym. Ale świat idzie do przodu, a nasza piłka dalej topi się we własnym bagnie i nie zapowiada się na cudowne odrodzenie.
                                Żal że w Bukareszcie, Pradze, czy nawet w Jerozolimie starczy zainwestować troche hajsu i drużyna jest się w stanie bić się o LM czy dojść wysoko w UEFA, a inwestycja się zwraca.
                                A u nas minimalizm inwestycyjny...bagno i 3 metry mułu.

Dziękuję niebu, że we wszystkich swoich instynktach pozostałem Polakiem.
                                F.Nietzsche

Komentarz

Pracuję...
                                X