Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• E tam pecha, kurde, to są europejskie puchary, tu nie ma słabych, trzeba ogrywać najlepszych
    Są. Znaczy tego... byli.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz Zobacz posta
      a w polskich klubach jak zwykle minimalizm, czyli jak robić, żeby się nie narobić. Najlepiej trafić na jakiś ogórków, cudem wejść do fazy grupowej a tam już grac nie musimy, bo liczy się fakt, że jesteśmy
      niestety...

a pozatym, to losowanie z Valerengą/Dinamo Tbilisi nie grało

Komentarz

• Ogladam wlasnie Marsylie z Liverpoolem 26minuta i jest po 1-1,2 piekne bramki,Marsylia po super podaniu i Liverpool a wlasciwie Gerard to trzeba zobaczyc...strzelil na oslep,petarde z 25 metrow
        Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• AS Roma 1 - 2 CFR Cluj
          Lekki szok

Komentarz

• Co roku pojawia się taka druzyna która potrafi zamieszac Obstawialem tutaj na BATE Borysow.. a tu lekka niespodzianka.

Komentarz

• z calym szacunkiem dla BATE ale nie ta grupa zeby cos zamieszac Real Madryt, Juventus i Zenit moga cos ugrac u siebie jakis 1 pkt ale bez jaj jutro Juventusik zaczyna ciezki rywal Zenit, ale mysle ze spokojnie Stara Dama odprawi ich z kwitkiem kacapów
              CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Hugo Alcantara gra w Cluj?
                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Też byłem w szoku !
                  I o ile dobrze zrozumiałem, siedział na ławie.
                  Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• No nieźle Roma dała...Czemu tacy Rumunii,z całym kurde szacunkiem,mogą a my nie...

I jeszcze Hugo u nich gra :O

A tak poza tym na plus elegancko Hiszpania,czyli Barca i Atletico,jedyna nacja mogąca poważniej zagrozić angolom...
                    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• a Austria Lecha już 2:1 wiezie :/
                      Cholera, to już jest klątwa jakaś...

Komentarz

• Nie no nei ma dramatu... jest jeszcze rewanz i całe szczescie jest on u nas
                        NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

• Zamieszczone przez killzone Zobacz posta
                          Mogliśmy. ale nie zapominajmy ze od wejscia ITI jemy łyzka a nie chochlą cieszmy sie z tego co mamy... piekne krajobrazowe wyjazdy do Wodzislawia, Bytomia czy, nie szukajac daleko, na Konwiktorską

HAHAHAHAHA Fakt jest bosko
                          Zamiast pelnych trybun - 400 biletow na Żylecie o godz. 17.00 - czyli godzine przed meczem.
                          Zamiast pucharow - 752 osoby zatrzymane za braterstwo z widelcem ogrodowym.
                          Zamiast stadionu dla Legii Warszawa - obiekty dla właściciela klubu.

Dziękujemy wam ITI!!!
                          Jestescie doskonalym przykladem tego, jak z czegos mozna zrobic nic.

Apropos meczu Lecha Poznań - ogladalem 2 polowe i powiem szczerze, ze szkoda mi tej 2 bramki w plecy, bo zasluzyli na lepszy rezultat (rowniez kibicowsko) Mecz ogolnie na niezlym poziomie biorac pod uwage wyczyny naszych chlopakow z Ł3. Mysle, ze Lech zasluzyl na przynajmniej remis w tym meczu, jakos mam wrazenie ze oglada sie ich pilke z emocjami, mimo, ze sympatykiem tego klubu nie jestem i nie bede.

Obecnie zerkam sobie na Wisle i znow zauwazam to, ze kibicow to Wisla ma slabych chociaz pilkarsko podoba misie, jak na TOT to jest calkiem calkiem (do polowy).

Tylko cala rzecz w tym, ze to MY powinnismy teraz siedziec na meczu wyjazdowym albo przynajmniej w pubie przed telewizorem, a nie sie wqr... co dalej w ogole z klubem.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zaczynają mnie już wkurwiać te austriackie hitlersyny.
                            Wychodzi że jakikolwiek dobry mecz polskiej drużyny z ich drużyną to 3-1 Janasa w Wiedniu. Reszta jak krew z nosa.

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
                              HAHAHAHAHA Fakt jest bosko
                              Zamiast pelnych trybun - 400 biletow na Żylecie o godz. 17.00 - czyli godzine przed meczem.
                              Zamiast pucharow - 752 osoby zatrzymane za braterstwo z widelcem ogrodowym.
                              Zamiast stadionu dla Legii Warszawa - obiekty dla właściciela klubu.

Dziękujemy wam ITI!!!
                              Jestescie doskonalym przykladem tego, jak z czegos mozna zrobic nic.

Apropos meczu Lecha Poznań - ogladalem 2 polowe i powiem szczerze, ze szkoda mi tej 2 bramki w plecy, bo zasluzyli na lepszy rezultat (rowniez kibicowsko) Mecz ogolnie na niezlym poziomie biorac pod uwage wyczyny naszych chlopakow z Ł3. Mysle, ze Lech zasluzyl na przynajmniej remis w tym meczu, jakos mam wrazenie ze oglada sie ich pilke z emocjami, mimo, ze sympatykiem tego klubu nie jestem i nie bede.

Obecnie zerkam sobie na Wisle i znow zauwazam to, ze kibicow to Wisla ma slabych chociaz pilkarsko podoba misie, jak na TOT to jest calkiem calkiem (do polowy).
                              Tylko cala rzecz w tym, ze to MY powinnismy teraz siedziec na meczu wyjazdowym albo przynajmniej w pubie przed telewizorem, a nie sie wqr... co dalej w ogole z klubem.

Powiedz mi, jak możesz mówić, że Wisła ma słabych kibiców? Prawie 6 tys ludzi(tak, tak, nie 4 czy 3.5, nawet angielskie media tyle podają) Tottenhamu w ogole nie słychac, miny mają po prostu bezcenne a ty mowisz, ze mamy słabych kibiców.

Co do wyniku to jestem bardzo zadowolony, choć przy odrobinie szczęścia można było pokusić się o remis. O rewanż jestem spokojny, nie takie tuzy tu przegrywały.

Pozdro.

Komentarz

• już 6 tysięcy? najpierw było 4tys + Małysze, potem 5tys + Małysze ;>

Komentarz

Pracuję...
                                X