Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kolejorz:) Zobacz posta
    Sorki dla wszystkich.Chciałem tylko powiedzieć że mamy najlepszych kibiców w Polsce.
    Najlepsze to macie koziołki w ratuszu, nikt takich nie ma.

Komentarz

• Biktop nie warto.. Nie podejmuj tematu.

a co do samego losowania, to naprawdę szczerze jestem zainteresowany, nie tyle liczbą Lecha, w Wiedniu, co ich samym zaprezentowaniem się, na znanym nam sektorze gości.

Komentarz

• Ciekawe czy Lech zabierze ze sobą sektorówkę no ale żeby nas przebić to muszą wziąć dwie, dlatego mogę się założyć że oni też zabiorą flagę pokroju ,,Panoramy Warszawy '' ze sobą do Wiednia.
        ,,Kto chce rządzić ludźmi, nie powinien ich gnać przed sobą, lecz sprawić, by podążali za nim.''

Komentarz

• Jak na razie oficjalnie mecz ma się odbyć na domowym stadionie Austrii. Stadion ten posiada 8 822 miejsc siedzących. Według przepisów UEFA gościom przysługuje 5% czyli coś około 400. To tak gwoli ścisłości.

A co do użytkownika "Kolejorz" to mam nadzieję, że moderator do którego pisałem odpowie mi na pm-a

Komentarz

• Mistrzunio.
            Załóż się lepiej o to z kimś na onecie. Zaczynam rozumieć twojego nicka.. z każdym twoim postem nabiera on nowego znaczenia.
            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez bolopoznan Zobacz posta
              Jak na razie oficjalnie mecz ma się odbyć na domowym stadionie Austrii. Stadion ten posiada 8 822 miejsc siedzących. Według przepisów UEFA gościom przysługuje 5% czyli coś około 400. To tak gwoli ścisłości.

Wykupcie bilety dla miejscowych, ich tam nie przyjdzie za wielu

Co do tematu bardziej :

Wiśle szczerze zazdroszcze zajebistego wyjazdu, a LEchowi wielkiej szansy na grupe w PU.

Komentarz

• a mogliśmy jechać do Blackburn

Komentarz

• Mogliśmy. ale nie zapominajmy ze od wejscia ITI jemy łyzka a nie chochlą cieszmy sie z tego co mamy... piekne krajobrazowe wyjazdy do Wodzislawia, Bytomia czy, nie szukajac daleko, na Konwiktorską

CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez killzone Zobacz posta
                    Mogliśmy. ale nie zapominajmy ze od wejscia ITI jemy łyzka a nie chochlą cieszmy sie z tego co mamy... piekne krajobrazowe wyjazdy do Wodzislawia, Bytomia czy, nie szukajac daleko, na Konwiktorską

My to naparstkiem jemy...

Lech ma wielka szansę się wykazać i wydaje mi się, że nie zmarnują tej okazji.
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                      My to naparstkiem jemy...
                      Lech ma wielka szansę się wykazać i wydaje mi się, że nie zmarnują tej okazji.
                      Taaak... jedzmy łyżką a nie chochlą!! Podcierajmy się srajtaśmą z dwóch stron dla oszczędności!!
                      Najbardziej w tym haśle denerwująca jest niekonsekwencja! Niby mamy jeść tą obsraną łyżką, ale stać nas na utrzymywanie najdrożyszch rezerwowych w lidze. Ba! Nawet nie rezerwowych bo oni siedzą na ławie, tylko na trybunach, czyli są szeroką kadrą!! Gdzie tu logika??!!!

Komentarz

• właśnie, że tak zapytam - te pary co są teraz wylosowane to już w ramach grup są? tzn. że dla takiego Lecha najprawdopodobniejszymi rywalami w przyszłej grupie (jeśli przejdą Austrię) jest Schalke, Aston Villa, Deportivo i Heerenven (lub Setubal, nie wiem)

dobrze rozumiem?

Komentarz

• Zamieszczone przez przybysz Zobacz posta
                          właśnie, że tak zapytam - te pary co są teraz wylosowane to już w ramach grup są? tzn. że dla takiego Lecha najprawdopodobniejszymi rywalami w przyszłej grupie (jeśli przejdą Austrię) jest Schalke, Aston Villa, Deportivo i Heerenven (lub Setubal, nie wiem)

dobrze rozumiem?
                          Nie, to nie ma chyba znaczenia, to był podział na koszyki przed losowaniem. Losowanie do grup odbywa się od nowa.

Komentarz

• Kjurwa nie dość że 3 rundy trzeba przejść to jeszcze - dopiero wtedy zaczynają sie grupy.
                            Od ch*ja drużyn w tym UEFA startuje..

Co do meczów polaków - jakoś mi z grubsza wisiały mecze innych zespołów niż (L) ale w tym wypadku przeciwnicy nie są mi obojętni i tak: Lechowi życze rozjebania tej Austrii, a Wiśle wtope ze Spurs

David Ginola superstar - to był gość
                            Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• zauwazyliscie, ze Wisła co losowanie to trafia najgorzej jak mogła nie zebym sie przejmował nia, moze wkoncu odpanie, ale no pecha ma naprawde niemiłosiernego... Mysle ze Wisła - OUT

a Lech no to bedzie mogl pokazac probke swoich umiejetnosci, i mysle ze moze mu sie udac awansowac. 60% - 40% dla Lecha.
                              CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• E tam pecha, kurde, to są europejskie puchary, tu nie ma słabych, trzeba ogrywać najlepszych, a w polskich klubach jak zwykle minimalizm, czyli jak robić, żeby się nie narobić. Najlepiej trafić na jakiś ogórków, cudem wejść do fazy grupowej a tam już grac nie musimy, bo liczy się fakt, że jesteśmy,

Komentarz

Pracuję...
                                X