Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez kaelowiec Zobacz posta
    nie moge znaleźć linka
    http://www.uefa.com/live/competition...raw_basic.html
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez M@+ Zobacz posta
      Tottenham gra żenująco słabo, tym bardziej, że Berbatov zadeklarowął odejscie do Manchesteru więc od 2 spotkan nie gra juz w tej druzynie, siedzi na trybunach.Robbie Keane tez odszedł, Spurs są do przejscia
      No tak - Pavluchenko [chociaż on chyba jeszcze nie zgłoszony jest] i Modrić to jakieś leszcze w porównaniu z Brożkiem i Cantoro. Lennon, Zokora, Jenas, Woodgate - też słabeusze.

edyta - o, Pavluchenko jeszcze nie przeszedł do Spursów, to sorry za błędne info.
      Ostatnio edytowany przez raff; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zazdroszczę Lechowi wyjazdu....

Edyt: Wiśle też...

Piłkarzyki pajacyki, dziękuję.

No i tak czułem, że ktoś na Anglię trafi. Najazd Angoli na Kraków się zapowiada.
        Ostatnio edytowany przez kiubz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Lech do Wiednia.

Komentarz

• Komentarz

• maja farta...
              Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Ciekawe w jakiej liczbie się pokażą... zaraz losują krakusów. Lech zapewne będzie dodatkowo motywował się naszymi liczbami w Wiedniu.
                Ostatnio edytowany przez Andrzej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• najlepsze jest to, że jeszcze zanim ustawiono te śmieszne koszyki, miałem przeczucie, że Wisła albo Lech pojadą do Wiednia.

Ja wyróżnię jeszcze inne ciekawe pary:

Banik - Spartak

z perspektywy niektórych polskich kibiców całkiem fajnie

Kayseri - PSG

wyjazd do Turcji, może być goroąco

Dinamo Zagrzeb - Sparta Praga

ciułam chyba kasę, żeby pojechać do Pragi i zobaczyć Dinamo

losowanie trwa

edit: Wisła ma szczęście do Żydów, nie ma co
                  Ostatnio edytowany przez rzaba; [ARG:4 UNDEFINED].
                  nowy podpis

Komentarz

• Wisła na Wyspy. Obie nasze dobre wyjazdy...

Komentarz

• Lech - Austria Najśmieszniejsze będą jak Lech wygra.
                      Wisła Tottenham.
                      "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• Wiślacy mają w tym sezonie niezłego pecha, aż od 2 rundy kwalifikacyjnej LM, trafiają na najmocniejszą z możliwych drużyn. Co do Lecha jest zupełnie odwrotnie, od początku los ich oszczędza i oby to wykorzystali, Austria w zasięgu ale myślę, że będzie to bardzo wyrównany dwumecz, ogólnie jedną drużynę w grupie należy wziąć z pocałowaniem ręki.
                        -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                        -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Żesmy wyprorokowali tą Austrię Lechowi. Ktoś się orientuje może jak ten klub z Wiednia przędzie?? Wiem że ostatnio mieli spore problemy.

Komentarz

• i Lech i Wisła mogą sobie poradzić z rywalami. Szczególnie Lech ma farta do losowań w tej edycji P. Uefa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
                              Wiślacy mają w tym sezonie niezłego pecha, aż od 2 rundy kwalifikacyjnej LM, trafiają na najmocniejszą z możliwych drużyn. Co do Lecha jest zupełnie odwrotnie, od początku los ich oszczędza i oby to wykorzystali, Austria w zasięgu ale myślę, że będzie to bardzo wyrównany dwumecz, ogólnie jedną drużynę w grupie należy wziąć z pocałowaniem ręki.
                              ze statystycznego pkt widzenia to jakies jaja

na kazdym etapie najmocniejsza druzyna

beitar (z tamtych byl najmocniejszy) , barcelona , totenham
                              porady prv w sprawie suplementów diety

Komentarz

• Dochodza wieści, że wiedeńczycy po ogłoszniu wyniku losowania wyszli tłumnie na ulice i wyrazili swoje zadowolenie w sposób obrzucenia pomidorami polskiej ambasady
                                Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Pracuję...
                                X